Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę teraz czytacie?

1171820222349

Komentarz

  • Empik 2 dni i mam odbiór w sklepie
    Kiedyś  w gandalf też szybko
    Podziękowali 1mamaw
  • W bonito.pl zawsze sprawnie miałam, poza tym przy składaniu zamówienia masz od razu prognozę kiedy będzie książka w zależności od zaznaczonej opcji dostawy. 
    Podziękowali 3mamaw Joannna Aniuszka
  • Bonito honoruje KDR + rabaty za zakupy. Ceny w nieprzeczytane ciut niższe, jednak z tymi zniżkami wychodzi średnio podobnie. Bonito i Aros to chyba to samo. Kupuję od nich od roku i potwierdzam że się wyrabiaja ładnie. Mają też art. papiernicze i popularne zabawki.
    Podziękowali 2mamaw Olesia
  • Ja od lat kupuje w bonito. Jest tanio i mogę odebrać po drodze że szkoły do domu, więc bez kosztów wysyłki. Często jeszcze taniej jest w livro.pl. Można odbierać przy stole.metra Świętokrzyska (Warszawa).
    Podziękowali 1mamaw
  • Empik najdłużej, wysyłka po 48h, porażka
    Podziękowali 2mamaw Joannna
  • "Chrobot" Michniewicza . 
  • Aros jest tańszy od bonito.
    Podziękowali 2mamaw mayamima
  • "A między nami wspomnienia" Gabrieli Gargaś
    To już trzecia książka tej autorki, którą czytam, ale zdecydowanie najlepsza. Przepiękna, tragiczna historia z czasów II wojny światowej o zakazanej miłości Polki i Niemca - opowieść babci spleciona we współczesną historią wnuczki. 
    Podziękowali 1Monika73
  • Zabić drozda,
    Służące - jest też świetny audiobook (Anna Seniuk, Anna Guzik i Karolina Gruszka).
  • Księga Poezji Mlodopolskiej

  • Polecam "Krojcok" Marcina Brauna. Lekkie, ale dobrze napisane. Ona, on i historyczna zagadka. Wciąga. Większość przeczytałam, siedząc 7 godzin w nocy w kolejce na SOR. 
  • Jakie wartościowe czasopismo polecacie dla 11-latki? Chce zaprenumerować coś siostrzenicy na urodziny. 

  • edytowano marzec 2019
    @PaniWiosna Nie kojarzę drastycznych opisów. Historia pisana jest z perspektywy kilkuletniej dziewczynki. Pojawia się temat gwałtu.  Ale bez opisów i wchodzenia w szczegóły. 
    Podziękowali 1Barbasia
  • Pod względem duchowym
  • Skończyłam czytać "Chrobot". Gorąco polecam, świetna  mądra książka. Nie mogłam się oderwać.
  • Jakie Wy fajne książki polecacie. Ten wątek jest superowy :-)
    Podziękowali 1Malena
  • Zaczęłam czytać "Wyznania patrycjusza" Sandora Maraiego. Dobrze mi się komponuje z niedawno przeczytanymi "Dziennikami" tego autora. To powieść autobiograficzna , wspomnienia z dzieciństwa i młodości autora. Po jej wydaniu na początku lat 30-tych spowodowała mały skandal .
  • Nie wiem czemu we wpisie powyżej zmieniła mi się trzcionka .
  • Profesor Weigl i karmiciele wszy, M. Urbanek. Historia niezwykłego naukowca i niezła porcja polskiej historii XX w. 
  • @September , a Mały Gość Niedzielny?
    Podziękowali 1September
  • Gosia5 powiedział(a):
    @September , a Mały Gość Niedzielny?
    Dzięki, to znamy i zastanawiam się czy jest coś innego bo Anioł Stróż jest chyba dla młodszych?
    Podziękowali 1Gosia5
  • "Krótka historia prawie wszystkiego" Brysona, wielka dawka wiedzy a czyta się jak kryminał. I zaległy "Trębacz z Tembisy" Jagielskiego, bardzo warto. Bezbłędna jakość reportażu.
    Podziękowali 1Monika73
  • miłujcie sie  to chyba jedyne czasopismo  gdzie moga czytać wszyscy
    Podziękowali 1Gosia5
  • @September tak Anioł Stróż dla młodszych. 6+
  • Dla mnie też nie do czytania, a już na pewno nie dla dzieci.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Monika73 powiedział(a):
    Nie wiem czemu we wpisie powyżej zmieniła mi się trzcionka .
    Ctrl+b
    Podziękowali 1Monika73
  • edytowano marzec 2019
    @Ania D., @kuria domowa , czemu?
    Podziękowali 1Gosia5
  • Ze względu na pojawiające się w każdym numerze opisy, jak ktoś poradził sobie z grzechem nieczystości i ogólnie w każdym numerze był jakiś temu podobny list. Wg mnie dla dzieci nie nadaje się zupełnie. Zresztą potem też może budzić mieszane odczucia.
    Podziękowali 3Aniuszka In Spe OlaOdPawla
  • "Miłujcie się" czytałam w LO. Dla 11 latki rzeczywiście nie bardzo.
  • No wchodzę żeby zobaczyć co się teraz czyta a tu miłujcie się :-))) . ( ja to czytałam i kontestowałam, podobnie jak drogę która mama mi kupowała .. ) nudzę się.. tak ..:-)) wszyscy śpią ja nie mam siły nic robić mimo ze mogłabym bo roboty u nas tyyyle jak zawsze,  a bym se poczytała.. skąd Wy te książki fajne macie? Kupujecie ? Cały czas? Tez se kupię.. tylko co. Fajnego !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.