Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trzaskowski w Warszawie dla swojego rozpustnego elektoratu

2»

Komentarz

  • No ok mówmy dalej o demoralizacji i gorszmy się na forach
  • Tola powiedział(a):
    @offca co to za nastolatki, co współżyja w wieku 12 lat? Jakie to rodziny? Czy dzieci wychowuje smartfon z netem?
    No, na pewni nie rodzice. Oni, co najwyżej, tego smartfona z netem kupili.
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano październik 2018
    Ech napisałam długi post i mi skasowało.
    Dziewczyna która w wieku 12 lat uprawia seks to głupie dziecko. I nie uważam żeby zdrowotne konsekwencje czy ciąża były dobra nauczka. 
    Problem jest coraz większy i nie dotyczy tylko patologii. Normalne dzieciaki z dobrych szkół. Pytanie co z tym zrobić. 
  • No ja też nie znam. Ale mam jedną w szkole że jestem prawie pewna że jak się jakiś chętny trafi to to zrobi. I gadam z nią ja, pedagog, matka i generalnie jak do ściany. Na razie wygrywamy walkę o cnotę bo się chętny nie znalazł, ale nie oszukuje się że jest jaki kolwiek inny powód. 
  • Tiaaa, edukacja. Jak w UK zaczeli edukowac dzieci, to od razu im skoczyla liczba ciaz wsrod nastolatek, chorob przenoszonych droga plciowa etc. Teraz jest z tym wielki problem i z mojego poletka zawodowego -  trudno jest obecnie  znalezc 15letnia dziewice. A nawet , jak jest w sensie fizycznym dziewica, to sie okazuje, ze z chlopakami juz wielu technik probawal innych, aby tylko owo 'dziewictwo' zachowac - a raczej, aby nei zajsc w ciaze. No, ale wyedukowana seksualnie jest. Nowoczesnie.
  • A są 15-letni prawiczkowie?
  • Z chlopakami nie mam tyle do czynienia ale podejrzewam ze moze byc jak wsrod dziewczat.
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Choć jestem podobno moherowy  beret to uważam że to głupie żeby pisać,  że szczepionka przeciwko HPV będzie promować rozpuste.  To bzdura.  Zarazić można się innymi świństwem a kobiety umierające na raka szyjki macicy to na prawdę zwykle i często porządne kobiety.  Który mężczyzna staje na ślubnym kobiercu będąc prawuczkiczkiem-jednostki.  To Wy nas najczęściej zarazacie panowie, bo mężczyźni statystycznie maja więcej partnerek seksualnych a my za to płacimy . 
    Podziękowali 2beatak Stokrotka
  • wydaje mi się że rzadko tak młode dziewczynki współżyja.   Za moich czasów było raczej 18-19lat. Często później i to często mając jednego chłopaka wiele lat.  No ale taka 20latka też może złapać HPV a wyjdzie za mąż jak będzie miała lat 30,  za innego,  też nie za prawuczkiczka-jednostki. Dlatego około 80procent miało kontakt z HPV.  To niestety wirus powszechny.  Potem te wszystkie konizacje szyjki macicy szkodzą ciąży a może skończyć się gorzej .  Może pojawić się niewydolność szyjki,  wczesniactwo. 
  • Rany nikt nie robi przed ślubem badań na HPV.  Zresztą może nic nie wyjść.  Robi się dopiero jak cytologia wyjdzie zła. 
  • Ja w sumie jestem za edukacja seksualna połączona z wychowaniem w rodzinie,  szaniwaniem malenkiego życia czyli nauka o człowieku o ciąży,  promująca odpowiedzialność i w sumie też szacunek do własnego ciała.  Takie połączenie dwóch światów.  Ja miałam edukację seksualnych.  Był temat o antykoncepcji hormonalnej i pamiętam że jak pani mówiła o skutkach ubocznych to myślałam,  że nie chce jej nigdy używać.  Potem i tak używałam ale z innych zdrowotnych przyczyn :(.  U nas edukacja seksualna była prowadzona w taki sposób że mnie nie gorszyla.  Chyba właśnie też było o poczeciu i o tym jak pięknie rozwija się człowiek i że trzeba być w tej sferze odpowiedzialnym.  Było o chorobach wenerycznych.  Bardziej straszyło przed przygodnym seksem  niż zachęcało.. 
  • Władze Warszawy już się nie kryją ze swoim poparciem dla komunistycznych zbrodniarzy.

    Za sprawą władz Warszawy, I sekretarz PZPR Stanisław Kania spocznie w zaszczytnym miejscu Powązek

    https://www.tysol.pl/a44699-Za-sprawa-wladz-Warszawy-I-sekretarz-PZPR-Stanislaw-Kania-spocznie-w-zaszczytnym-miejscu-Powazek
  • Piękny jest ten tytuł wątku

  • Pan prezydent się przepracował i poszedł na zwolnienie. Co tam epidemia w stolicy...
    Podziękowali 2Aneczka08 Rogalikowa
  • No jak ma charkac na ludzi... Może online zarzadzac
  • Powodem nie jest choroba ale zmęczenie.
  • Gosia5 powiedział(a):
    Powodem nie jest choroba ale zmęczenie.
    zmęczenie???
    zmęczony to jest minister zdrowia, boję się o niego - codziennie ma coraz większe wory pod oczami - chyba wcale nie śpi
    Trzaskowki to czym ma być zmęczony, chyba śniegiem który wciągał za młodu
  • edytowano marzec 2020

    Też dziś te wory zauważyliśmy, wygląda bardzo zmęczony.

    Podziękowali 2Prayboy AgaMaria
  • Ale jak to zmęczenie? Na to dostaje się l4?? 
  • mamaw powiedział(a):

    Też dziś te wory zauważyliśmy, wygląda bardzo zmęczony.

    Od rana do wieczora pewnie ma co robić  :(
  • Trzasków wczoraj chyba pisał ze zagrypiony stąd pisałam o charkaniu. No Ministra mam nadzieję że współpracownicy zobligują do odpoczynku zgodnie z zasadą ze najpierw ratować ratowników 
    Podziękowali 3AgaMaria Barbasia Gosia5
  • Trzaskowski po prostu schował się aby nie być za nic odpowiedzialnym. Tchórz zasłania się Rabiejem. 
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.