Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

1246743

Komentarz

• Wiec Braun zamiast pieprzenia historycznego powinien robic pogadanki co chce robic a nie co wie o historii.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Agnieszka powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Wybory. O czym ty piszesz? W polskim konsulacie w Bernie nie ma nawet kibla dla petentów. Duda przyleciał do Zurychu i nikogo nie raczyli poinformować. Dziedziczak za to wlazł kiedyś na ambonę w Einsiedeln i nauczał jaki to PiS jest dobry i pobożny. 

T
    Z tymi toaletami to chyba nasza wizytówka  :#
    Rzekłabym , brak toalet , to polska specjalność.
    Podziękowali 1Agnieszka
  • Malgorzata powiedział(a):
    Wiec Braun zamiast pieprzenia historycznego powinien robic pogadanki co chce robic a nie co wie o historii.
    Cicho! Braun nie ma pomysłów. To zaklinacz deszczu. Będzie dobrze bo on tak chce. ;)

T
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    Wiec Braun zamiast pieprzenia historycznego powinien robic pogadanki co chce robic a nie co wie o historii.
    Cicho! Braun nie ma pomysłów. To zaklinacz deszczu. Będzie dobrze bo on tak chce. ;)

T
    Wyrosłam z bajek dawno temu , za górami , za lasami.... :P
  • Pewnie tak co do Brauna. Reszta ma dość konkretne pomysły. Ułatwiające życie choćby przedsiębiorcom.
  • A konkretnie?
  • Razu pewnego
    wyznam to z bólem
    pana to Brauna
    obrano królem 
    może Polaków?
    a może Romów?
    nie, on króluje 
    wśród oszołomów!

T
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2019
    Masz neta to sobie program przeczytaj.
    https://ruchnarodowy.net/program/
  • edytowano marzec 2019
    Odrobinka powiedział(a):
    Masz neta to sobie program przeczytaj.
    https://ruchnarodowy.net/program/
    Kobiet nie pyta się o wiek ale jesteś już na tyle dorosła żeby wiedzieć, że ludek nie interesuje się programem tylko reaguje na slogany reklamowe. Wygrywa populizm a nie racja (choćby najświętsza i najmojsza). Taki Rabiej rozwalił kampanię POpaków dając paliwo PiSom. Leitmotif poprzedniej kampanii to była kwestia uchodźców a teraz jest demoralizacja dzieci (zajęcia z masturbacji). 

T
  • Ja się interesuję programem. Populizm jest mi obcy. Jestem wymierającym gatunkiem. Ale mam to tam gdzie plecy zmieniają nazwę.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Ja się interesuję programem. Populizm jest mi obcy. Jestem wymierającym gatunkiem. Ale mam to tam gdzie plecy zmieniają nazwę.
    Zmień nick na Siłaczka ;)

T
    Podziękowali 1Malgorzata
  • A co proponujesz w zamian? Głosowanie na ten sam układ dwoch opcji od 30 lat, który doprowadził do tego że jest jak jest ? Serio pytam , bo ja na razie nie mam na kogo.
  • Przykład Kukiza pokazuje, że inicjatywa oddolna może się udać. Zamiast zbierać kolejny milion podpisów na kolejne referendum antyaborcyjne można zebrać milion na poparcie nowej struktury. Najpierw niestety trzeba zbudować struktury. Mieć kandydatów. I te nieszczęsne fundusze. Kilkadziesiąt milionów zł dobrze wydane mogłoby wiele zdziałać. 

T
    Podziękowali 2Malgorzata jukaa
  • Kukiz był dobrym pomysłem. Niestety został zmarnotrawiony przez samego twórcę. W tej chwili nie ma takiej siły. Przypomnę że lider RN też do sejmu wszedł z list Kukiz15. Podobnie ludzie od Korwina, który do polskiego Sejmu nie startował wowczas bo dostał się do europejskiego.Pewnie gdyby Braun chciał startować z list Kukiza tez by mógł za poprzednich wyborów. Ja myślę że RN chce stworzyć coś takiego jak Kukiz 15. 
    Myślę że jedyna różnica i zgrzyt u wszystkich jest spowodowane tym że to akurat nie ktoś pokroju Kukiza, niezaangazowanego wtedy politycznie próbuje robić taki ruch a właśnie RN, bardzo źle kojarzony zresztą zupełnie bez powodu.
    Podziękowali 1Klarcia
  • jukaa powiedział(a):
    A co proponujesz w zamian? Głosowanie na ten sam układ dwoch opcji od 30 lat, który doprowadził do tego że jest jak jest ? Serio pytam , bo ja na razie nie mam na kogo.

@juka, o jakich dwóch opcjach od 30 lat piszesz?

• Był tez pomysł: Liga Polskich Rodzin z Giertychem. No ten to był dla mnie ideałem: poglądy, wykształcenie, przodkowie, rodzina. I proszę jak skończył...Wyleczyłam się z narodowców.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Cóż, prawica mogłaby znaleźć sensownych liderów. Medialnych, wygadanych, takich atrakcyjnych (nie Kazimierzy) wodzirejów - trybunów ludowych porywających tłumy. A czy ktoś jeszcze pamięta ex. zakonnika J. Międlara? Szybko się wypalił. 

T
  • edytowano marzec 2019
    O lewacko- złodziejskiej z PO i socjalistyczno-pseudopobożnej z PiS. Zmieniają tylko miejsca na sali sejmowej,  ciągle te same gęby, ciągle te same wojenki o koryto.
    Cóż, prawica mogłaby znaleźć sensownych liderów. Medialnych, wygadanych, takich atrakcyjnych (nie Kazimierzy) wodzirejów - trybunów ludowych porywających tłumy. A czy ktoś jeszcze pamięta ex. zakonnika J. Międlara? Szybko się wypalił. 

T
    Nawet nie zdążyłam go zapamiętać, bo rzucił kapłaństwo, zanim zorientowałam się, że ktoś taki istnieje. Pycha go zgubiła.

• jukaa powiedział(a):
    O lewacko- złodziejskiej z PO i socjalistyczno-pseudopobożnej z PiS. Zmieniają tylko miejsca na sali sejmowej,  ciągle te same gęby, ciągle te same wojenki o koryto.
    Ale nie od 30 lat. PIS rządzi dopiero 4 rok, wcześniej było 2 lata przerwanej kadencji. A Ty od razu 30 lat. No nie przesadzaj.

Do pobożności każdego można się przyczepić, bo nikt nie jest święty. W PiSie niektórzy są niewierzący, a nie którzy pobożni. Tych pobożnych, których znam z PiSu nie uważam, żeby byli pseudo.

Od 30 lat to rządzą ludzie z komunistycznych służb specjalnych, nagrabili majątku, mają swoje media (TVN, GazWyb), swoich ludzi we władzy np. sądowniczej, tak, że nawet nie można ich ukarać sprawiedliwie. Słowem; rządzi postkomunistyczny układ mafijny.
    Podziękowali 2Pioszo54 Klarcia
  • Nie chodzi o indywidualną pobożność , tylko o polityczne gierki religią. 
    Nazwy partii się zmieniają, ale politycy zostają ci sami. Dla mnie PiS i po , jakkolwiek się wcześniej nie nazywały , już są do zaorania . Więcej nie dam im szansy jako wyborca. 
  • Tylko co zamiast .. Mój odwieczny problem przy wyborach... 
    Podziękowali 2jukaa E.milia
  • Nie znosilam PO  ale z dwojga złego mogę być zmuszona. PIS jest dla mnie całkowicie nie do zaakceptowania z uwagi na stosunek do praworządności. Ale to ja, nie musicie mnie przekonywać, że się mylę. 
    Podziękowali 2Coralgol agatak
    Cóż, prawica mogłaby znaleźć sensownych liderów. Medialnych, wygadanych, takich atrakcyjnych (nie Kazimierzy) wodzirejów - trybunów ludowych porywających tłumy. A czy ktoś jeszcze pamięta ex. zakonnika J. Międlara? Szybko się wypalił. 

T
    Międlar jeszcze się wypowiada. Ma swój kanał na Youtube i wiernych fanów. Medialny bardzo jest Bosak. Wygadany, tylko jego wadą jest mlody wygląd. I Jakubiak. I Jacek Wilk. Medialny jest Michalkiewicz. Choć on nie aspiruje do polityki. Gorzej że nie są wpuszczani do mediów. Dobrze gada Gadowski, do niedawna wspierający PIS. Niestety dla prawicowców jest blokada medialna. 
  • Michalkiewicz to stary nudziarz z poglądami rodem z XIXw. 

T
    Podziękowali 2Coralgol asiao
  • edytowano marzec 2019
    jukaa powiedział(a):
    Nie chodzi o indywidualną pobożność , tylko o polityczne gierki religią. 
    Nazwy partii się zmieniają, ale politycy zostają ci sami. Dla mnie PiS i po , jakkolwiek się wcześniej nie nazywały , już są do zaorania . Więcej nie dam im szansy jako wyborca. 
    Proszę o konkretny przykład "politycznych gierek religią" w PiS.

• Monika73 powiedział(a):
    Nie znosilam PO  ale z dwojga złego mogę być zmuszona. PIS jest dla mnie całkowicie nie do zaakceptowania z uwagi na stosunek do praworządności. Ale to ja, nie musicie mnie przekonywać, że się mylę. 
    "Stosunek do praworządności" - o co chodzi?
  • O to, o czym wielokrotnie już na tym forum pisałam. Ustawy niezgodne  z konstytucja  pseudo reforma wymiaru sprawiedliwości, która narobiła potwornego bałaganu... Przynajmniej z mojego punktu widzenia  a pracuję w wymiarze sprawiedliwości już ponad 20 lat. Ale doskonale wiem Aniela, że ty masz inne zdanie., do którego masz prawo. 
    Podziękowali 2Coralgol beatak
  • 1. które ustawy są niezgodne z konstytucją? - to można obiektywnie określić.

2. Bałagan w wymiarze sprawiedliwości mamy od końca II wojny światowej. PiS stara sie to zmienić. Niestety, jesteśmy zalezni od UE i te zmiany stale są udaremniane. Pomocą w przeszkadzaniu reformowania wymiaru sprawiedliwości przez UE służy totalna opozycja. Bo wszelkie zmiany w wymiarze sprawiedliwości "nie służą" opozycji.
    Podziękowali 1Klarcia
    Michalkiewicz to stary nudziarz z poglądami rodem z XIXw. 

T
    Naprawdę ? A konkretnie które poglady?
    Te na przykład? 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.