Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

1373839404143»

Komentarz

• A kto twierdzi że nie ma kryzysu?
    Podziękowali 1Aniela
  • Aniela powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Teraz ludzi pozwalniano, mam przykład w najbliższej rodzinie, do tego wstrzymane programy pomocowe dla bezrobotnych, bo środki pewnie przekierowanie na innych pod nazwą nową "tarcza antykryzysowa"... 
    Głównie w branżach związanych z turystyką z powodu covid, a nie z powodu nieudolności i złodziejstwa rządzących. Bądź trochę bardziej przytomna @Izka, please.
    Nie zrozumiałyśmy się. Nie napisałam że nieudolność rządzących jest przyczyną wzrostu bezrobocia. 
    U mnie zwolnienie w branży ubezpieczeń, z powodu covid. 
    Chciałam zwrócić uwagę na fakt, że niby są nowe programy pomocy, a to po prostu zabranie kasy ze starych i wymyślenie nowej nazwy. Na pewno marketing polityczny a i ktoś pewnie zgarnął nagrody za niby nowe programy 
  • Izka powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Teraz ludzi pozwalniano, mam przykład w najbliższej rodzinie, do tego wstrzymane programy pomocowe dla bezrobotnych, bo środki pewnie przekierowanie na innych pod nazwą nową "tarcza antykryzysowa"... 
    Głównie w branżach związanych z turystyką z powodu covid, a nie z powodu nieudolności i złodziejstwa rządzących. Bądź trochę bardziej przytomna @Izka, please.
    Nie zrozumiałyśmy się. Nie napisałam że nieudolność rządzących jest przyczyną wzrostu bezrobocia. 
    U mnie zwolnienie w branży ubezpieczeń, z powodu covid. 
    Chciałam zwrócić uwagę na fakt, że niby są nowe programy pomocy, a to po prostu zabranie kasy ze starych i wymyślenie nowej nazwy. Na pewno marketing polityczny a i ktoś pewnie zgarnął nagrody za niby nowe programy 
    To ja napisałam, że bezrobocie nawet 30% w niektórych regionach Polski było spowodowane co najmniej nieudolnością rządzących czyli SLD/PO/PSL. Teraz takiego bezrobocia nie ma.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Przecież nikt nie ukrywa, że kryzys gospodarczy jest bardzo głęboki. Akurat Polska - jak na razie - wypada nie najgorzej, ale jeżeli zaraza się rozpleni, to może być, jak w Hiszpanii.
  • Ja tylko zapytam kiedy będzie ten czas "kiedy zaraza się rozpleni" bo wieszczysz to od pewnego czasu i ktoś? coś? Kilka razy juz  mial być armageddon (jakieś protesty, zgromadzenia itp). Już już miało się zacząć... Jak na razie mamy wzrost liczby testów, wzrost liczby złapanych bezobjawowych nieszczęśników nosicieli i brak wzrostu jeśli chodzi o zgony. 
    Podziękowali 1Aniela
  • edytowano 7 sierpień
    Ups. Nie ten wątek. ;)
  • TecumSeh powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Skoro w przytoczonym przez Ciebie artykule eksperci uznają, że firmy zakładane są dla dotacji, to dlaczego ja mam mieć statystyki?
    Aha, czyli nie masz żadnych.
    A "eksperci" tłumaczą czymkolwiek swoje opinie?
    Co to za eksperci?

Twoi eksperci, w artykule przytoczonym przez Ciebie. To ja się pytam Ciebie o liczby.
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Turturek powiedział(a):
    Twoi eksperci, w artykule przytoczonym przez Ciebie. To ja się pytam Ciebie o liczby.
    Artykuł przytacza liczbę podaną przez GUS.
    Ci "eksperci" którzy te wyniki interpretują, to nie moi eksperci, bo nie ja się na nich powołuję.
    Dla mnie są niewiarygodni bo 1. anonimowi 2. zero argumentów na poparcie swojej tezy. Być może w ogóle nie istnieją.
  • Przez jaki GUS?
    Przeczytałeś w ogóle ten artykuł, czy zalinkowałeś, bo miał fajne liczby?

Podałeś link do artykułu z komentarzem, że tak wygląda rzeczywistość. A przesłanie artykułu jest wyraźne, "firm jest więcej, ale prawdopodobnie może być to efekt chęci skorzystania z tarczy, a w ogóle to trudno te dane porównywać,  bo są niepełne i dotyczą różnych okresów."

To zdecyduj się czy ten link to rzeczywistość czy może sam zalinkowałeś "pierdolety"?
    Podziękowali 1obwarzanek
  • @Turturek, nie przez GUS, ale przez ZUS
  • Aniela powiedział(a):
    @Turturek, nie przez GUS, ale przez ZUS
    Mnie tego nie mów, tylko temu kto napisał, że przez GUS.
    Aniela powiedział(a):
    Literówka!
  • Aniela powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Literówka!
    Nie ja ją zrobiłem, więc to nie do mnie uwaga.
  • Proszę przeczytać mój pierwszy wpis. Słabość polskiego ruchu narodowego doprowadziła do rozwydrzenia lewackiego motłochu na ulicach. 
    Podziękowali 3Rogalikowa Aniela Klarcia
    Aniela powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Literówka!

Ale masz się czego czepić za to. Także powinieneś być zadowolony:)
  • TecumSeh powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Literówka!

Ale masz się czego czepić za to. Także powinieneś być zadowolony:)
    Przecież nie tego się czepiam. Tylko tej rzeczywistości którą miał opisywać zalinkowany przez Ciebie artykuł.
    Aniela powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Literówka!
    Ja tylko chciałam Cię uspokoić, bo zacząłeś histeryzować, że TecumSeh nie przeczytał w ogóle artykułu, bo napisał GUS, a miało być po prostu ZUS :)
    Podziękowali 1TecumSeh
    Przecież nie tego się czepiam. Tylko tej rzeczywistości którą miał opisywać zalinkowany przez Ciebie artykuł.
    No ale co do zasady to mnie chodziło tylko o liczby. Tą rzeczywistość którą opisuje artykuł to Ty się nie czepiasz, tylko przeciwnie - popierasz interpretację z tego. A ja pytam - na jakiej podstawie. Póki co, nie odpowiedziałeś.

• Nie narodowcy, ale pisowscy dziennikarze działający w interesie polskiego narodu. Takich pochwalam :)

Podziękowali 1Klarcia
  • proszę również zwrócić uwagę na 29. minutę :)
  • Co to są pisowscy dziennikarze?
    Z mediów narodowych też tam byli, ogladalam wczoraj.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Co to są pisowscy dziennikarze?
    Z mediów narodowych też tam byli, ogladalam wczoraj.
    Ci, z którymi Marcin Rola robi wywiad. 
  • Myślałam że dziennikarz to dziennikarz. Nie wiedziałam że istnieją pisowscy dziennikarze. Dla mnie dziennikarz powinien mieć poglądy ale starać się być obiektywny. A nie pisowski, sldowski, konfederacki, czy kowski.
    Podziękowali 2Izka joanna_1991
  • @Odrobinka, uważasz, ze wszyscy dziennikarze są politycznie niezwiązani? Albo chociaż większość?
    Słusznie napisałaś,  że dziennikarz POWINIEN STARAĆ SIĘ być obiektywny. Owo "starać się" sugeruje, że nie jest to proste, oczywiste, ani zbyt powszechne. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Odrobinka powiedział(a):
    Myślałam że dziennikarz to dziennikarz. Nie wiedziałam że istnieją pisowscy dziennikarze. Dla mnie dziennikarz powinien mieć poglądy ale starać się być obiektywny. A nie pisowski, sldowski, konfederacki, czy kowski.
    To, że dziennikarze z którymi Marcin Rola robi wywiad są pisowscy, to moja opinia i nie widzę nic w tym złego. Tłumaczą działania PiSu i umieją uzasadnić swoje stanowisko.  Mogę jeszcze dodać, że to dobra szkoła o. Rydzyka.
  • Aniela powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Myślałam że dziennikarz to dziennikarz. Nie wiedziałam że istnieją pisowscy dziennikarze. Dla mnie dziennikarz powinien mieć poglądy ale starać się być obiektywny. A nie pisowski, sldowski, konfederacki, czy kowski.
    To, że dziennikarze z którymi Marcin Rola robi wywiad są pisowscy, to moja opinia i nie widzę nic w tym złego. Tłumaczą działania PiSu i umieją uzasadnić swoje stanowisko.  Mogę jeszcze dodać, że to dobra szkoła o. Rydzyka.
    O. Ci też szkoleni u Rydzyka?
    https://lubelski.pl/dziennikarz-tvp3-lublin-rozrzuca-smieci-by-miec-lepszy-material-wideo/
  • @kociara w sumie to ci z tvn podkładali butelki aby ludzie myśleli że to byli ci co przyjechali na śdm. to po prostu pokazuje poziom dziennikarstwa. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • kociara powiedział(a):
    O. Ci też szkoleni u Rydzyka?
    Może bardziej u Urbana? TVN znaczy.

"W 2017 r. w wodzisławskim lesie zorganizowano obchody 128. urodzin Adolfa Hitlera. Materiał z tego wydarzenia ukrytymi kamerami nagrali dziennikarze programu Superwizjer TVN. Z zeznań głównego organizatora obchodów – Mateusza S. – wynika podejrzenie o to, że urodziny mogły być dziennikarską prowokacją. Miał on mówić o tym, że organizację miała mu zlecić pewna osoba, która później okazała się dziennikarką TVN. Miał on dostać za to za 20 tys. zł."

Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.