Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

145791044

Komentarz

 • edytowano kwiecień 2019
  boto tylko kroczek do myślozbrodni, tylko technikalia stoją na przeszkodzie...

  karane powinny być czyny, czyli to, co robimy innym ludziom

  ale, oczywiście, mówienie o tym w czasie kampanii wyborczej jest kiepskie,
  i wszyscy myslący poważnie o polityce powinni Korwina unikać


 • apolonia powiedział(a):
  Coz. Tomasz Ty sie nie wypowiadaj na temat naszego kraju. Emigrantom powyzej 3 lat poza krajem powinno sie odbierac prawa wyborcze.

  A bierzesz pod uwagę, że wielu emigrantów chciałoby wrócić? - ale do normalnego kraju, a nie odpowiednika Ukrainy.
  Odkąd PiS przejął władzę wracają młodzi, których rodzice emigrowali w latach 80. Nie są to może tłumy, ale jednak. 
  Podziękowali 2Aniela Ida
 • Odrobinka powiedział(a):
  Konstytucja jest do zmiany.
  Braun ma swoje wady, ale każdy polityk w Polsce jest nieco oszolomski. Weź np pana Biedronia czy Palikota. Oni nie są oszolomscy? A Korwin wbrew pozorom jest mniejszym oszołomem niż pan Kaczyński ze swoją centralizacja wszystkiego jak za komuny a nawet bardziej. Jak się zastanowić nad sensem wypowiedzi Korwina to często się dochodzi do wniosku że ma dużo racji. Oni wszyscy z tej starej szkoły są oszolomscy. Najmniej z wymienionych Braun, bo on ma hopla przynajmniej tylko na punkcie tradycji katolickiej i jej wplywie na rzeczywistość. A już najmniej oszolomski jest Jakubiak, Winnicki i Bosak. Wystarczy ich posłuchać gdzieniegdzie. 

  Korwin skompromitował się, gdy swoim życiem osobistym zaprzeczył temu co głosił.
  Poza tym - facet tkwi mentalnie w XIX w. i gdyby wprowadzić jego gospodarcze projekty, to znaleźlibyśmy się w powtórce z niewolnictwa.

  Braun nie dlatego jest nie do przyjęcia, że ma hopla na tle tradycji katolickiej, alenie może zostać wiodącym politykiem, bo jego teksty o Zydach są wyraźnie sprzeczne z polską racją stanu. Na tej płaszczyźnie należy poruszać się ostrożnie, wypowiadać dyplomatycznie, bo inaczej efektem będzie jeszcze większa nagonka na Polskę i izolacja naszego kraju na światowej arenie. Wtedy faktycznie nic innego nie pozostanie, jak oddać Polskę w jasyr Putinowi i na co najmniej wiek zapomnieć o niepodległości.
  Winnicki i Bosak byli by O.K., gdyby nie ich naiwne mrzonki o odcięciu Polski od sojuszu z USA.
  Należy też mieć na uwadze hołotę, która ustawiła się po stronie Winnickiego i Bosaka - są bardzo widoczni na forach społecznościowych.
 • asiao powiedział(a):
  Wogole ktoś sprawdzał ile procent tej Polonii za granicą chodzi na wybory? 

  W Niemczech frekwencja jest całkiem, całkiem. Niestety większość głosuje na totalnych, bo są ukształtowani przez GW i jej okoliczne.
  Zanim platforma sprzedała Konsulat w Kolonii, mieliśmy tam liczne spotkania polonijne i z życzliwymi Polsce Niemcami. Była możliwość działania na rzecz polskiego interesu narodowego. Niestety, teraz Konsulat wynajmuje kilka pomieszczeń i nie ma tam warunków do spotkań w szerszym gronie. Prężnie działa Polonia w Monachium - m.in. dostarczając niemieckim politykom kompromitujące wypowiedzi Komorowskiego i innych; nagrania spod Sejmu i innych miejsc, gdzie totalni dawali popis. Jednak to jest zdecydowanie za mało.
 • Tomasz i Ewa powiedział(a):
  My tu gadu gadu a Władek ma nową zabaweczkę. Łódź podwodna wyposażona w 6 atomowych dronów. Już teraz dostała adekwatną nazwę. Doomsday machine. 
  A my co mamy? Kabaret Macierewicza czyli WOT. 

  https://youtu.be/y6FfVzKcq5g

  T ;)

  W razie czego, WOT będzie jak najbardziej odpowiednią formacją zwalczającą wroga, bo Putin nie zaatakuje nas atomowym dronem, a raczej wprowadzi "zielone ludziki".
 • Aniela powiedział(a):
  Był tez pomysł: Liga Polskich Rodzin z Giertychem. No ten to był dla mnie ideałem: poglądy, wykształcenie, przodkowie, rodzina. I proszę jak skończył...Wyleczyłam się z narodowców.

  Wyszło na jaw, że Giertych był koniem trojańskim - sam się do tego przyznał.
  Od lat kumplował się z Tuskiem i Schetyną; do koalicji z PiS przystąpił tylko po to, aby rząd rozwalić. Wśród narodowców chyba też działał jako kret. Wrrr....
  Podziękowali 1Kaika
 • Pioszo54 powiedział(a):
  boto tylko kroczek do myślozbrodni, tylko technikalia stoją na przeszkodzie...

  karane powinny być czyny, czyli to, co robimy innym ludziom

  ale, oczywiście, mówienie o tym w czasie kampanii wyborczej jest kiepskie,
  i wszyscy myslący poważnie o polityce powinni Korwina unikać


  Ale ktoś jednak, żeby nakręcić pornosa, tym dzieciom konkretną krzywdę zrobił. A ktoś to wykorzystuje. Trochę jak z paserstwem. 
 • edytowano kwiecień 2019
  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
  Śpiewał Perfect, to a propos Korwina.

  Taka wypowiedz po prawicy to jest samozaoranie koalicji.

  A ten pan nie wiem, czy kiedykolwiek, w tę politykę jaką głosił , bral w ogole na poważnie ,bo śmiem myśleć, ze przez lata świetnie sie bawił za pieniądze.
  A wielu się  nabrało na poważnie.

  Juz pisałamo eegzotyce tej koalicji, z jednej strony Godek i Braun a z drugiej Korwin ze swoim komputerem.
  Jak prawica ma być brana pod uwage w wyborach to kompletnie nie chwytam??
  I Oni sie dziwią, że narod nie wybiera ochoczo.

  Jak się rozejrzec po kandydatach, to mamy lot nad kukułczym gniazdem, od lewa do prawa, juz nie wiadomo kto na większym odlocie Petru na Maderze, Wiosna bez kwiatów , dziadek w sieci, czy słońce Peru w Brukseli, albo znawca dziejowy w zakrystii.
  A tego jest wiecej.

  Naród patrzy na ten odlot ale sie tam nie wybiera.
  I Oni sie dziwią co cztery lata.
 • No nie ma w tym kraju elit politycznych
  Sami kabaracierze w słabym stylu 
 • No z Kukiza też startowali ludzie od Korwina a on nie startował tylko dlatego że był w europarlamencie. I też różne glupoty pieprzył To są wybory do eurparlamentu a dla Korwina lepiej żeby se pojechał do Brukseli. Najwyżej wróci znowu na wybory prezydenckie.
  Podziękowali 1Klarcia
 • @Odrobinka ; a jakie to ma znaczenie co to za wybory skoro to w zasadzie taka sama egzotyka .
  Oderwana od rzeczywistości totalnie.
  Podziękowali 1joanna_1991
 • Chyba tylko Korwin i Braun i tylko w niektórych kwestiach. A zjednoczyć prawicę trzeba żeby się liczyć. Z pieprzenia Korwina od rzeczy każdy zdawał sobie sprawę od początku. Nie pierwszy raz powiedział coś niepoprawnego politycznie.  Zresztą w jakimś stopniu ma rację z tym komputerem, co nie znaczy że musi o tym nawijac dolewając oliwy do ognia. Eurostat daje konfederacji 6%. Interia 3,5% z jakichś ostatnich sondaży. Zobaczymy. Ja tam cierpliwa jestem i mam w dupie gorące opinie. Liczy się dla mnie program i pomysły, zwlaszcza te gospodarcze, bo otworzyłam działalność oficjalnie. 
  Można i emocjonalnie i populistycznie podchodzić do polityki. Mnie to nie emocjonuje. Wspieram tych którzy mają realne pomysły na zmianę. I są ze mną po drodze w sprawach moralności.  Wyskoki pojedynczych polityków to zwykły folklor, bo nawet w wielkich partiach u steru czasem ktoś pieprznie tekstem podobnego kalibru. A liczy się to co kto robi a nie że czasem pieprznie.
 • Z tym , że Korwin pieprzy od lat.
  Podziękowali 2beatak joanna_1991
 • edytowano kwiecień 2019
  Dlatego piszę że każdy sobie z tego zdawał sprawę.  Natomiast ma spore grono wyborców skoro dostał się do europarlamentu w zeszłych wyborach a jego ludzie do sejmu z list Kukiza. I niewątpliwie jest partią prawicową, przynajmniej gospodarczo.
 • edytowano kwiecień 2019
  Należy przetrzymać ten atak medialny ze strony Żydów i amerykanów. Nic nam nie będzie, tylko trzeba walczyć nie poddawać się.

  A tak kilka uwag odnośnie polityki ogólnoświatowej. Wiadomo, że istnieje walka pomiędzy Chinami a USA. Rosja i Niemcy w brew pozorom nie są, aż tak silne. Zwłaszcza Rosja ma sporo wewnętrznych problemów.
  Niemcy mają uchodźców, powinniśmy podsycać imigrację i podsyłać im uchodźców. Ten kraj nie będzie już taki sam. Ich gospodarka padnie pod naporem imigrantów. Uchodźcy nie są w stanie ciągnąć gospodarki niemieckiej w górę jak to robią rodowici Niemcy. Przy utrzymującym się u nas wzroście gospodarczym, handlu z Chinami jako rynku zbytu kłótniami pomiędzy USA a zachodnią Europą my Polacy możemy sporo ugrać.

  Upadek Rosji czy nawet wojna między Chinami ścigającymi się z USA a słabą ludnościowo i gospodarczo Rosją przeszkadzającą Chinom się rozwijać jest całkiem prawdopodobna. Zwycięstwo Chin da im dostęp do wielkich pokładów surowców i bardzo duży teren. Może będziemy nawet graniczyć z Chinami. Więc warto z nimi dobrze żyć.
  40 latkowie mogą jeszcze dożyć tych czasów.

  Powinniśmy balansować pomiędzy USA a Chinami bo nie wiemy kto wygra. Zakładam, że Amerykanom zależy na Polsce.
 • edytowano kwiecień 2019
  Wiesz @Odrobinka ; może zwisać i powiewać, bo program gospodarczy ważniejszy.
  Nie do końca się zgadzam.
  Elita to wysoki poziom moralny , wypowiedzi publicznej, zwłaszcza , że atak spory na prawicę.
  I takie strzelanie sobie po stopach ślepakami, trafic może w innych z koalicji.
  Choc przez tyle lat wszyscy przywykli do śmieszkującego Korwina i często wcale nie znają juz tego programu gospodarczego poza Jego gadaniem.
  Mam na mydli zwyklych obyesteli a nie tych co popierają Jego konkretnie z programem.

  Zresztą , elitą Korwin nie jest , to wiadomo,  ale już taki Braun zapewne aspiruje , a to duet egzotyczny w zestawieniu.

  Podziękowali 2asiao Klarcia
 • edytowano kwiecień 2019
  Zresztą, wystarczy popatrzeć co wypowiedzi Petru zrobiły z jego ruchem.
  Ludzie jednak słuchają co polityk mówi i jak mówi.
 • @E.milia
  Trochę jak z paserstwem. 
  --------------------------

  paser sprzedaje,
  więc jeśli ktoś kupił, to go ścigać, ale za kupienie


 • Ludzie serio co wy pier....cie. Gdyby skutecznie walczyć ze zboczeńcami ogladąjacymi krzywdzone seksualnie dzieci, to by nie było popytu na te filmy. Padłaby podaż i gnojki przestałyby krzywdzić dzieci. Wiem, że to jest mało realne, ale powinniśmy do tego dążyć.
 • A moim zdaniem duże szanse ma Biedroń. Jeszcze trochę Korwin się pokompromituje, nauczyciele i inne grupy zawodowe postrajkują, wyjdzie nowa afera PO, a Biedroń obieca jakąś kaskę i kontynuację rozdawnictwa PIS i będzie tęczowo.
 • Korwin nie startował z Kukizem, prędzej od Korwina kilku uciekło. Tak jak miałam sympatię do narodowców, to po tym aliansie nie mogę uwierzyć, że ktoś z głową tam zarządza.
 • edytowano kwiecień 2019
  Elunia powiedział(a):
  Ludzie serio co wy pier....cie. Gdyby skutecznie walczyć ze zboczeńcami ogladąjacymi krzywdzone seksualnie dzieci, to by nie było popytu na te filmy. Padłaby podaż i gnojki przestałyby krzywdzić dzieci. Wiem, że to jest mało realne, ale powinniśmy do tego dążyć.
  jesteś pewna, że nie masz czegoś takiego na kompie ?

  bo to jest tak - buduje się silną atmosferę potępienia posiadania, słuszną wielce i godną pochwały, 
  a potem wrzuca się komuś takie filmiki i można z nim zrobić, co się chce, nie ma przebacz;
  .

  Chciałabyś, by służby, dowolne, z całego świata, miały takie narzędzie ?  Podziękowali 1Avq
 • Pioszo54 powiedział(a):
  Elunia powiedział(a):
  Ludzie serio co wy pier....cie. Gdyby skutecznie walczyć ze zboczeńcami ogladąjacymi krzywdzone seksualnie dzieci, to by nie było popytu na te filmy. Padłaby podaż i gnojki przestałyby krzywdzić dzieci. Wiem, że to jest mało realne, ale powinniśmy do tego dążyć.
  jesteś pewna, że nie masz czegoś takiego na kompie ?

  Jestem pewna, że nie ściągałam. Mam też wszędzie blokadę rodzicielską. Da się chyba udowodnić, czy specjalnie ktoś ściągał czy to się podkleiło z jakimś syfem. Poza tym jak nie wchodzisz na różne świńskie strony, to prawdopodobieństwo jest mniejsze.
  Podziękowali 1Coralgol
 • edytowano kwiecień 2019
  chyba się nie da :(

  i wchodzenie czy nie nie ma tu nic do rzeczy, to też jest tylko zapis w komputerze
  Podziękowali 1Klarcia
 • Elitę to dopiero trzebaby odbudować. W Polsce nie ma elity ani w polityce ani w kulturze. W związku z tym wolę poprzeć idee gospodarcze konfederacji a nie etyczne jednego polityka, znanego z wielu niepoprawnych wypowiedzi. 
  Podziękowali 1Klarcia
 • To nie jest marnowanie głosu. Nawet 3% gwarantuje dofinansowanie, które może wzmocnić ruch na przyszłość. Natomiast szansa uzyskania 5% jest niezerowa.
  Mi się marzy, żeby PIS musiał wejść w układy z Kukizem, żeby nie miał 50%. To jedyny istniejący w sejmie front walki z absurdami,  nowymi podatkami, biurokracją.
  Podziękowali 1Zuzapola
 • PawelK powiedział(a):
  To nie jest marnowanie głosu. Nawet 3% gwarantuje dofinansowanie, które może wzmocnić ruch na przyszłość. Natomiast szansa uzyskania 5% jest niezerowa.
  Mi się marzy, żeby PIS musiał wejść w układy z Kukizem, żeby nie miał 50%. To jedyny istniejący w sejmie front walki z absurdami,  nowymi podatkami, biurokracją.
    U Kukiza nie ma juz śp. Wojciechowskiego , to mądry facet był.
  I to by bylo na tyle z Kukiza.
  Choć nie wiem czy On z tego ruchu nie wyszedł, nie pamiętam już.
  Podziękowali 1Monika73
 • Braun naprawdę chce przebić Korwina w kompromitowaniu siebie i swoich ludzi. Batożenie homoseksualistów by rozważał, taaaa :) 
  Podziękowali 2Coralgol Klarcia
 • @Malgorzata
  Mam Kukiza na fb. Dziesiątki inicjatyw ustawodawczych, bardzo sensownych, wszystko leci do zamrażarki. Mało kto o tym wie, bo dostęp do mediów limitowany.

  Niestety z monopolu mamy duopol, telewizja wpływu i telewizja pis. Trochę lepiej, ale od ideału daleko.

  Nie ze wszystkim się zgadzam, np uparte nie zakładanie partii, które powoduje brak kasy i struktur. Ale trudno, żebym nie głosował tylko dlatego, że gość robi to w co wierzy.
  Podziękowali 1Klarcia
 • Kukiza wszyscy starają się skompromitować, a jednak jak dla mnie najrozsądniej gadają z całego parlamentu. Tylko Kukiz za uczciwy i prawdomówny, u polityka to nie popłaca.
  Podziękowali 4Elunia Malgorzata PawelK jukaa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.