Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Nie tylko on Hołownia też. 

  • Hołownia już dawno :p
    Podziękowali 1asiao
  • https://www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/284023,szymon-holownia-o-ksiezach-koscioly-w-ktorych-jezus-jest-z-pis
    Źródło pierwsze z brzegu .


    Hołownia też głosi że świnie które zjadłam będą mnie sądzić na sądzie ostatecznym.
  • Albo że człowiek to świnia :) 

    Poszukam filmiku 
  • Każdego komara Bóg zna po imieniu...
    To co, nie wybijać już?
  • Wszy absolutnie też nie wolno. 
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Hołownia już dawno odleciał. Jachira osiągnęła dno wypowiedzią o chorych psychicznie.  Taka opozycja to skarb.
  • No ja bym stawiała na reinkarnację czyli chyba hinduizm????
  • No szczerze to nie wiem, oglądnij filmik . 
  • A Cejrowskiego niezmiennie cenię. 

  • To że ktoś sobie odpłynął nie dziwi mnie, bardziej bezkrytyczne przyjmowanie takich nowinek przez tych którzy powinni stać na straży. 


  • edytowano wrzesień 2019
    Filmik żenująco kretyński i mocno obraźliwy dla osób z niepełnosprawnością. Nie wiem kto to Pszoniak, być może  pwinnam się wstydzić,  ale wcale nie chcę się dowiedzieć. O istnieniu p. Hołowni też dowiedziałam się z tego forum. Normalnie niesiecie kaganek oświaty ciemnym masom... :D
    Podziękowali 1jan_u
  • Chyba lepiej ci było bez tej oświeconej wiedzy :)
  • Ano lepiej.
  • edytowano wrzesień 2019
    Nie no, jako człowiek akinowy jakieś tam rolę Pszoniaka jednak widziałem. Korczak bodaj?
    Niemniej traktuję go jak siebie i innych obywateli w tej sprawie. 

    Z innej beczki.
    Miałem okazję w dodaj w TVN spotkać się z Magdaleną Środą. Zastanawia mnie jak pani (profesor w końcu) konsekwentnie przekaz życia kreśli o uciśnionych kobietach np. w odpowiedzi na moje wspomnienie o starzejącym się społeczeństwie mówi o fali rozwodów koło 60tki podkreślając , że mężczyźni w tym wieku znajdują sobie 40letnie kobiety, które się nimi opiekują.
  • dlaczego Kościół miesza się do polityki!
    https://natemat.pl/284579,gajos-apeluje-by-ni-zostawac-w-domu-nie-swiruj-idz-na-wybory
    pewnien dominikanin (czemu mnie to nie dziwi że akurat dominikanin?) też się w to włączył
  • edytowano wrzesień 2019
  • A tu odpowiedź Jezuity ojca Wojciecha Ziółka na popis dominikanina. 

    o. Wojciech Ziółek. „Kolejny raz w życiu zachwycam się Bożą sprawiedliwością! Okazuje się bowiem, że głupotę Pan Bóg rozdzielił równomiernie między wszystkie narody, stany i zakony. O żadnym nie zapominając” – napisał na Twitterze.
    Podziękowali 2mamababcia Polly
  • maliwiju powiedział(a):
    A tu odpowiedź Jezuity ojca Wojciecha Ziółka na popis dominikanina. 

    o. Wojciech Ziółek. „Kolejny raz w życiu zachwycam się Bożą sprawiedliwością! Okazuje się bowiem, że głupotę Pan Bóg rozdzielił równomiernie między wszystkie narody, stany i zakony. O żadnym nie zapominając” – napisał na Twitterze.
    cudne!
    Podziękowali 2maliwiju mamababcia
  • TecumSeh powiedział(a):
    jan_u powiedział(a):
    Miałem okazję w dodaj w TVN spotkać się z Magdaleną Środą. Zastanawia mnie jak pani (profesor w końcu) konsekwentnie przekaz życia kreśli o uciśnionych kobietach np. w odpowiedzi na moje wspomnienie o starzejącym się społeczeństwie mówi o fali rozwodów koło 60tki podkreślając , że mężczyźni w tym wieku znajdują sobie 40letnie kobiety, które się nimi opiekują.
    Ale co dokładnie Cię dziwi, bo nie rozumiem?

    Oczekiwałbym chociaż odrobinę zniuansowanej refleksji.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Od Środy? Refleksji?
    No dobra, przepraszam ;-)
    Być może brak telewizji od 10 lat mnie wybił z obiegu. Miał być Rychard lub Krzemiński, byłoby może sensowniej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.