Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sterownik do pieca

Padł nam sterownik do pieca, sterownik oryginalny 600-700 zł a piec tyle nie wart, w tym roku nie damy rady wymienić pieca, chciałabym kupić jakiś nieoryginalny sterownik tylko skąd wiedzieć czy będzie wspolpracowal? Pytałam w kilku sklepach na necie ale nie potrafili mi odpowiedzieć czy dany sterownik będzie współpracować z moim piecem. Piec Defro Optima plus 13 std. Może ktoś potrafi mi podpowiedzieć jaki sterownik albo gdzie uzyskam taka poradę? 

Komentarz

  • Ale poszedł sterownik czy regulator (pokojowy) żeby można stwierdzić czy pasuje to potrzebne parametry wejścia i wyjścia tego co było i porównać z ewentualnym zamiennikiem. Jak masz jakieś dokładne dane tego co było (jakaś instrukcja, im więcej tym lepiej) to można próbować (ale to sporo pracy dla kogoś kto nie zna tego co było, stąd w sklepach internetowych mogą nie być za chętni)
  • @Wela sterownik od pieca, opcji regulatora tu nie ma bo to stary piec. Nic najwyżej w końcu oryginalny zamówię 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.