Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak pomóc dziecku w żałobie

2»

Komentarz

  • Wysokie IQ może niekoniecznie iść w parze z prawidłowym rozwojem emocjonalnym, patrz serial Teoria wielkiego podrywu o ponadprzecietnie inteligentnych a czasem dziwnych ludziach. Rozwód nie wyklucza kontaktu z dzieckiem i uczenia czegoś tam. Ja tam nie wiem czy za nickiem stoi realna osoba ale dziwne rzeczy sie zdarzają, nie na darmo mówi się że są takie o których nie śniło się filozofom
    Podziękowali 1Nika76
  • Nie wiem czy pisał to troll czy nie troll, ale nie raz spotkałam się z rodzicami dzieci z problemami rozwojowymi, którzy zaprzeczali sytuacji. Tzn. komentowali ją "on/ona tak ma", nie zastanawiając się nad tym jak bardzo dziecko odbiega od normy, dlaczego ani co z tym zrobić. Ot, taki ekscentryk kochany ;). Tak właśnie widzę wypowiedzi Lidki.
    Podziękowali 3Nika76 Malia Coralgol
  • @Ojejuju, kto robi sobie z nas żarty?
  • edytowano październik 2019
    To widzę, że nie tylko ja  mam odczucie kolejnego  (tylko nie pamiętam teraz którego- acz chyba już czwartego) wcielenia pewnej osóbki co już wstawiała tu dosyć ciekawe  historie. No w sumie od ostatniej już jakieś dwa- trzy lata była cisza...
  • Moze wlasnie "Piekny umysl" jest kluczem do tej zagadkowej sytuacji...
  • Ej, przegapiłam matkę 10 dzieci z podwójnymi blizniakami? Bo resztę pamiętam, ale to? No nie...
    Podziękowali 1Predikata
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.