Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wypuszczalnia z forum

1234689

Komentarz

  • to zależy jak na to patrzeć... Ewentualnie: "czy sie stoi czy ie leży 5000 się należy"

  • Hosting / serwer - dla nas wsio ryba. Chodzi po prostu o miejsce gdzie są fizyczne pliki forum i baza danych.
  • PawelOdOli powiedział(a):
    Hosting / serwer - dla nas wsio ryba. Chodzi po prostu o miejsce gdzie są fizyczne pliki forum i baza danych.
    no nie zupelnie serwer może być osobną usłaua niż sam hosting (domena, whatever). Ale, tak generalnie wsio ryba
  • @Malgorzata napisałam tak, bo admin nie da rady wyłapać wszystkich obraźliwych wątków. Użyłam więc liczby mnogiej, żeby podkreślić, że jeden zawiaduje, a wszyscy są odpowiedzialni. Polecamy osoby z poczekalni, zgłaszamy naruszenia regulaminu. Chyba nie jest to zadanie jedynie administratora?
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • To co, robimy zrzutkę?
    Podziękowali 1monika5
  • Myślę, że tu problem polegał trochę na czymś innym, co obserwuję jako osoba z nieco krótszym stażem na forum. Tzn. wielu ludzi tu zawarło przyjaźnie, czuje się jak wśród przyjaciół i dlatego zaskakuje nagły protekcjonalny sposób traktowania. Oczywiście, że admin ma prawo podejmować takie decyzje - tylko że wśród przyjaciół takie scysje rozwiązuje się inaczej, stąd rozczarowanie. Ale to tylko moje wrażenie jako osoby troszkę "spoza".
  • @Małgorzata, źle mnie zrozumiałaś. Na wielu forach admin zawiaduje całością od strony technicznej, a resztą zajmują się tzw moderatorzy. Przy postach jest często ikonka "zgłoś post". Dorosły człowiek zgłasza rażące naruszenia regulaminu, np wulgaryzmy, uporczywe ataki ad personam itd I to miałam na myśli. Nawet jeśli forum ma moderatorów to i tak nie są w stanie czytać wszystkiego. Nie widzę nic złego w zgłoszeniu rażącego naruszenia regulaminu, tak samo jak nie uznaję za piaskownicę tudzież komunę zgłoszenia na policję, że ktoś np ma groźnego psa i notorycznie otwartą bramę.
    Zresztą o ban dla apolonii prosiło wielu forumowiczów. Skarżypyty normalnie...
    Podziękowali 3monia3 Rogalikowa madzikg
  • @Malgorzata, czy w związku z tym uważasz się za komunistkę i donosicielkę?
  • Tylko że ja nic nie mówiłam o komunizmie i donosicielstwie...
    Podziękowali 2obwarzanek Rogalikowa
  • Można powiedzieć, że temat z każdej strony i w każdej opcji został przewałkowany. Nic nie wniesie nowe wałkowanie poza frustracją . Może warto zamienić każdą pretensę na jedno Zdrowaś... Pd razu świat stałby się lepszy. Podobno Pan Jezus się urodził. 
    Podziękowali 1Agax4
  • @Malgorzata, decyduje admin lub moderator. I byłoby miło, gdyby reguły były jasne i powszechnie obowiązujące.
  • YMCA
    Podziękowali 1aqq
  • Tylko królestwo jest trve katolickie!
  • Zaraz ustaliłam... A że wymyśliłam, to chyba wolno myśleć. Tak się w życiu nauczyłam, że jak jest problem, to trzeba szukać rozwiązań. Tylko że w tym przypadku daleko szukać nie musiałam. Ale idę już stąd, bo mnie jeszcze wyrzucą, a jest tyle ciekawych wątków...
    Podziękowali 1MAFJa
  • Co z tą zrzutą na serwer, bo zgubiłam się? 
    Jest ona czy nie jest ogłoszona?
  • Czyli ktoś winien ogłosić.
    Podziękowali 2nowa mamababcia
  • Nie rozumiem. Czy @TekumSeh została usunięta?
  • Zawsze myślałam że TecumSeh to on.
    Podziękowali 1Isako
  •  :)Ja też. 
  • Bo tak jest! 
  • Hm, efekt dominacji liczebnej kobiet czy lektury 6 części Drużyny Flanagana?
    @nodobra
  • @jan_u hm, no nie wiem. Jesteśmy dopiero na 3 tomie "Drużyny". @TecumSeh - bardzo Cię przepraszam, nie mam pojęcia dlaczego myślałam, że jesteś kobietą "przebraną" w męskobrzmiący nick. Ale jestem trochę upośledzona społecznie, więc zawsze popełniam gafy.
  • @TecumSeh gratulacje :) :) :) Ludzie się nie melduja w odpowiednim wątku ale i tak gratulacje dopadną :) Spokojnego oczekiwania i czekamy na dobre wieści jak już przyjdzie Nowy Człowiek na tą stronę brzucha. 
  • edytowano październik 2020
    @TecumSeh ale się uśmiałam. To Cię chłopak dowartościował :joy: 
    Podziękowali 1September
  • Uff, trochę mnie to usprawiedliwiło. Na forum nie widać ani nóg, ani masy. A te żeńskie/męskie końcówki to w sumie tylko lierki:). Dziękuję @TecumSeh! Historia rzeczywiście przednia.
  • Rozumiem ze to watek pozegnalny?
    Kogo zegnam? 
  • Agmar powiedział(a):
    @TecumSeh ale się uśmiałam. To Cię chłopak dowartościował :joy: 
    Jego to jego, ale pomyśleliście jak sie musiała dziewczyna poczuć jak zobaczyła z kim ukochany ją raczył pomylić? :D
    @TecumSeh historia pierwsza klasa.  Spokojnego oczekiwania i gratulacje naturalnie!
  • Dlaczego nie zrozumialam ze nalezy pogratulowac? 
  • Bo nie doczytalas, że Tec. czeka na nowego potomka.
    Gratuluję i ja!
    Podziękowali 1Isako
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.