Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz Niepodległości

Jestem zachwycona wystąpieniem Bąkiewicza. Prezesa Marszu.
Podziękowali 1zbyszek
«1

Komentarz

• asiao powiedział(a):

Napisz
    cos wiecej
    Podziękowali 1Isako
  • asiao powiedział(a):
    Co Cię tak zachwyciło? 
  • Wracamy właśnie. Super było.
  • wkleje jak juz bedzie dostepne
  • Właśnie przeczytałam na WP, że w Gdańsku odbyła się... Parada Niepodległości :D
    Teraz w odwecie zrobią kontrparadę równości B)

• Paradne. 
  • Na Polsacie Bossak ora Szering Wielgus.
    Miło oglądać.
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Właśnie przeczytałam na WP, że w Gdańsku odbyła się... Parada Niepodległości :D

I to wczesnie rano jak na wolny dzień do wysypiania się bo o 9:30..... taka parada różnorodności ;) do oglądania przebierańcow. Wolę opcje marszowe lub inne taneczne gdzie wszyscy chętni uczestniczą...
  • edytowano 11 listopad
    W Warszawie było spokojnie, a huk petard nie zdołał obudzić naszej Marysi.
  • Jakie piękne zdjęcie!!!! 
    Podziękowali 1MikhaEl
  • edytowano 12 listopad
    Ja już podziękuję za marsze. Pełno tam hołoty pijanej, z alkoholem w ręku. Nie chce słuchać hasel  : jebać TVN, raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę. O mało nie złamali mojemu dziecku nosa kiedy jakiś pijany przywrócił się. Szkoda bo znam trochę  ludzi z RN i wiem że są to ludzie na poziomie a tak przez tych kiboli z marszu fama idzie na całe środowisko. Niestety takie osobniki są najglosniejsze. Byłam że 4 razy ale nie chce by dzieciom.patriotyzm kojarzył się z chamstwem, wulgaryzmami i pijaństwem. 
  • Dlatego ja nie chodzę na marsze, choć mam świadomość, że wielu uczestników manifestuje po prostu najszczersze, patriotyczne uczucia. Nie chciałabym swoją osobą firmować tych zjawisk, które opisujesz @apolonia
  • edytowano 12 listopad
    Cart&Pud powiedział(a):
    Właśnie przeczytałam na WP, że w Gdańsku odbyła się... Parada Niepodległości :D

Od wielu lat to się nazywa paradą, a tworzy ja też min Fregata. Nie szukałabym drugiego dna akurat w użyciu tego słowa ;)

Edt i dodam, że ma ona inny charakter niż marsz warszawski. Można zdjęcia pooglądać.
  • Nie wiem co można zrobić żeby ta swołocz nie uczestniczyła w marszu. Myślę że to jest może max 20 % ale są najgłośniejsi i najbardziej widoczni niestety. To otwarte wydarzenie, próba wyproszenia ich pewnie skończyłaby się zadymą. 
  • @Apolonia pijanych widzieliśmy czterech. Okrzyki o czerwonej holocie mnie nie gorszą,  o tvn nie było akurat w mojej okolicy marszu. W zeszłym roku szlam z RN. W tym pojechaliśmy dość późno i już nie zdążyłam na miejsce zbiórki a potem się nie dopchalismy a dużo zależy z kim się idzie. Race uwielbiamy wszyscy. Nie są niebezpieczne. Chodzimy co roku i będziemy chodzić nadal.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie sądzę, że coś się da. Organizatorzy przecież nie są w stanie wszystkich kontrolować. Faktycznie wczoraj oglądałam fragment relacji w tv trwam - więc trudno podejrzewać, że chcą zdyskredytować - i trafiłam na przyśpiewki o wieszaniu komunistów. Słabe.
  • Hasła swoją drogą, ale rzucanie ku... i hu... non stop przez uczestników marszu nie jest tym.czym chciałabym.karmic swoje dzieci...
    Nie podobają mi się te wszystkie zastępcze imprezy, biegi itp ale marsz w takim towarzystwie też nie. Chyba w przyszłym roku zorganizujemy  że znajomymi jakaś wieczornicę wspolne  śpiewanie pieśni patriotycznych. 

• Race są bezpieczne? W tłumie?
  • Polityka? Serio?
  • Ten Marsz jest fajny, ale za bardzo partyjny, za dużo petard może się komuś stać krzywda. Konfederaci uważają go za swoją własność. Poniekąd mają rację, łatwo stracić prawa autorskie zwłaszcza w polityce.

Generalnie jest OK ale chciałoby się trochę spokojniej.
  • Narracja mediów jest taka, mówią cały czas o przemocy podczas Marszu.
    Stronnictwo niemieckie robi to bardziej zdecydowanie niż stronnictwo żydowskie, dlatego we Wrocławiu rozwiązano Marsz. Myślę, że decyzję podjęto na długo przed rozpoczęciem Marszu.

Wyborcy PiS trochę nie rozumieją, że Kaczyński i spółka nie ma ochoty łączyć się z Konfederacją. Wolą PSL. Jest wygodniejszym koalicjantem. To dla PiS śmiertelny wróg. PiS uważa że ma wyłączność na patriotyzm. Jak ja się cieszę, że weszła Konfederacja. Mam wrażenie że PiS mnie zdradził. Od 2 lat zaczęli robić dziwne rzeczy. Wycofywać się z ochrony życia, rozdają pieniądze na lewo i prawo zadłużając się niepotrzebnie. Przemysł się zwija, a o Żydach już nie wspomnę.

Konfederacja będzie mogła, już to robi, uświadamiać ludzi i chyba tylko tyle będzie mogła na razie zrobić. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Całkiem możliwe że PiS będzie spychany na lewo i część działaczy przejdzie do Konfederacji zawiedzionych lewackimi i antypolskimi działaniami tego ugrupowania. Dochodzi do tego zasadnicza różnica zdań co do gospodarki. Jak padnie ZUS to PiS czy też PO będzie musiało zastosować rozwiązania Konfederatów i to będzie ich sukces. Powiedzą wtedy, "ostrzegaliśmy od wielu lat, a nikt nas nie słuchał".

Spawa żydowska jest najważniejsza w tej chwili dla niepodległości Polski. Społeczeństwo jednak o tym nie wie, dlatego to się nie przełoży na sukces Konfederatów.

Podziękowali 3apolonia jukaa Rogalikowa
  • A ci Żydzi to gdzie...? Poza ambasadą? Bo nie znam żadnego żywego. Tak z ciekawości pytam
    Podziękowali 1Klarcia
  • Na szczęście Hitler wszystkich nie zabił, jest ich sporo w Izraelu, USA i innych krajach. W stu procentach żywych. Z grzeczności odpowiadam.

Mi tak hasło o hołocie bardzo się podoba. Uczy właściwego podejścia do tego raka.

• Ja mam szczerą  nadzieję , że  Konfederacja nie zejdzie na psy oraz , że  nie podzielą  losu Kukiz15.
    Tam dużo  liderów  w jednym miejscu  ;) 
    Bardzo Im kibicuję .

Podziękowali 3Pioszo54 Tola Avq
  • Co to 447, @Pioszo54 ?
  • ola_g powiedział(a):
    Co to 447, @Pioszo54 ?
    ustawa
     447
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.