Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dramatyczna opowieść o tym, jak Hołownia pił herbatę

«1

Komentarz

  • Pożyteczny idiota
    Podziękowali 1Ulaa
  • A czy oni to robią na serio gdzieś będą kandydować na funkcję państwowe?
  • No i? Kto w młodości nie wariował kandydować nie może. Acha.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Może górnicy?
  • To co z tą herbatą?
    Żartować nie może człowiek?
    Hołownia to ten od tej pani z sąsiedniego wątku?
  • Kto sobie wyobraża spotkanie Hołownia Trump? I rozmowę na temat dyslokacji sił szybkiego reagowania.
    Podziękowali 2camille Klarcia
  • Wszystko fajnie, gdyby nie ta egzaltacja...
  • edytowano grudzień 2019
    .
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    A kto sobie trumpa wyobrażał na fotelu prezydenckim z żoną, która miała nagie sesje
    Trump wcześniej zarządzał z powodzeniem swoim finansowym imperium, więc jak najbardziej można go sobie było wyobrazić jako prezydenta.
    Podziękowali 2Barbasia Klarcia
  • Lewacka propaganda na pewno się starała, żeby jak najwięcej osób tak myślało, a potem była panika na całym świecie...
    Podziękowali 2Rogalikowa Klarcia
  • Ja mam problem taki idzie z Bogiem na ustach , znany przez wszystkich katolik, ewangelizator a jednocześnie mówi że jak 2/3 parlamentu przegłosuje ustawę o liberalizacji aborcji to będzie zmuszony podpisać. Jeśli zatem istnieje ryzyko że przez objęcie urzędu będzie zmuszony do przyczynienia się do legalizacji morderstw, to jako gorliwy katolik nie powinien rozważać tej funkcji . Gdyby powiedział, że w takiej sytuacji poda się do dymisji to uznałabym, że jest wierny wartościom.
  • edytowano grudzień 2019
    Hołownia ma chociaż swoją fundacje. Jakie doświadczenie polityczne, społeczne miał Kukiz? Oprócz koncertowania  :D
  • Ale po coś ludzie wybierają wierzącego prezydenta, który się z ty nie kryje. Jeśli ten prezydent ma władzę podpisać lub nie, to dlaczego byłby zmuszony podpisać? 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Ale on twierdzi że podpisze, więc w kogo i jak wierzy?
  • edytowano grudzień 2019
    Możliwe że Hołownia nie jest li i jedynie długopisem
    Edit: o nie podpisze nominacji komunistycznego aparatczyka
  • Nie chcę takiego prezydenta. Sorki, zupelnie mnie nie przekonuje, tak jak nie przekonywał mnie w swoim Religia TV.  Taki grzeczny, ulizany chłoptyś bez charyzmy.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Odrobinka powiedział(a):
    Nie chcę takiego prezydenta. Sorki, zupelnie mnie nie przekonuje, tak jak nie przekonywał mnie w swoim Religia TV.  Taki grzeczny, ulizany chłoptyś bez charyzmy.
    To samo możemy o Dudzie napisać. 
    Podziękowali 1Stokrotka
  • edytowano grudzień 2019
    Dudy też nie chcę. Ale Duda choć prezencję ma bardziej z klasą niż Hołownia. 
    Podziękowali 1Hania
  • Wg mnie Duda i tak ma więcej charyzmy niż Hołownia, gość jest dość mdły w odbiorze
    Podziękowali 3Odrobinka Zuzapola Klarcia
  • Duda nie ma żadnej charyzmy, żadnych zdecydowanych poglądów, ciekawych wypowiedzi...już pod tym względem chyba wole Hołownie

    Monia, lewacki znaczy skrajnie lewicowy, czy naprawdę trzeba wszędzie wciskać to słowo?  
    Podziękowali 2Stokrotka Ona64
  • Dla mnie porównanie Hołowni do Dudy samo w w sobie jest bez sensu. Hołownia nie jest politykiem. Duda może się podobać lub nie, ale jednak doświadczenie w polityce ma spore. Bardziej zasadne zdecydowanie zestawienie z Kukizem.
    Podziękowali 3maliwiju Rogalikowa Klarcia
  • M_Monia powiedział(a):
    Lewacki znaczy skrajnie lewicowy?? Dla mnie " lewacki katolik" nie ozbacza czlowieka skrajnie lewicowego.
    Ale chyba warto używać słów zgodnie z 8ch slownikowym znaczeniem, bo jak każdy zacznie wymyślać własne definicje nigdy się nie porozumiemy
    Podziękowali 2obwarzanek Stokrotka
  • No właśnie, każdy używa jakichś swoich definicji, a jak widać lewackim można nazwać każdego :) Hołownia może być liberalny, postępowy, może tez niekonsekwentny, dwulicowy, ale lewacki? Litości 

    Ja to widze tak, ze ludzie maja kompletnie dość partii rządzących, dlatego ktoś taki jak Hołownia ma w ogole sile przebicia i jest brany na serio gdy mówi o kandydowaniu. Pare lat temu Kukiz trochę pokrzyczal o antysystemowosci, ale jak to wyszło już wiemy, a teraz pojawił się ktoś bardziej kulturalny, zrównoważony, komu daleko od oszołomstwa i z prawej i z lewej, porusza aktualne problemy (klimat), udziela się charytatywnie, nie jest egoista skupionym na karierze i politycznych układzikach - to ma szanse chwycić 
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Chwytają różni ludzie i różne tematy. Osobiscie, wolałabym jednak kogoś, kto zna się na polityce także praktycznie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano grudzień 2019
    Pani Środa to już powiedziała ostatnio że zwierzęta powinny mieć obywatelstwo. Nawet podzieliła te obywatelstwa na kategorie.Tak że mnie się gadka o prawach zwierząt bardzo lewacko kojarzy.
  • Ostatnio na fb, dziewczyna z fundacji, z której mamy psy, bardzo zaangażowana, reklamowała kontakt do bezpłatnej aborcji.
    A ja wolontariusza z greenpeace kiedyś zagięłam. On do mnie z puszką na jakiś las, nie wytrzymałam i powiedziałam mu coś w stylu: "drzewka ratujecie, ale morderstwa dzieci można wspierać". Od razu dał mi spokój.
  • Szymon Hołownia nie zawiodl. Jak zwykle dlugi i nudny post. Przyznajcie sie czy ktos z was kiedykolwiek przeczytal te jego wypociny do konca? 
    Podziękowali 3Hope Rogalikowa Polly
  • Nie, nie, raczej nie Hołownia.
    Sam mówi przeciwko sobie: skoro prezydent jest tylko od dawania orderów, to się to kłóci z tym co chciałby zdziałać.
    To niech na posła może kandyduje.

    Wygląda na to, że środowisko LGBT go polubi. LGBT proponuje, by "adopcję przez LGBT zostawić na potem" (!), a na razie skupić się na tym, by t" bi i homo mogli spokojnie chodzić po ulicach".

    I abstrahując od tego, jaki/czy jest bałagan w Kościele na wysokich stanowiskach, w jaki sposób on by chciał ten problem rozwiązać? 
    Papieżem chciałby może zostać, że sugeruje dymisję wszystkim? Cóż ma prezydent do Kościoła, skoro chciałby to rozdzielić?

    No i ten węgiel... To od górników głosów nie dostanie. 

    Podziękowali 3Rogalikowa Polly Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.