Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coś na przebudzenie. Kontrowersje

https://www.papilot.pl/mama/ciaza/48482/na-swiat-przyszlo-pierwsze-dziecko-ze-wspoldzielonej-ciazy-chlopiec-rozwijal-sie-w-dwoch-lonach

We współdzieloną ciążę zaszły Donna i Jasmine Francis-Smith. Kobiety pochodzą z Wielkiej Brytanii i łączy je związek małżeński. Partnerki chciały wspólnie dzielić proces ciąży, w związku z czym skorzystały ze zmodyfikowanego procesu in-vitro

Komentarz

  • Świat się kończy...
    Podziękowali 2blaekie Basja
  • Człowiek w Boga się bawi.
    Robią z ludzkim życiem co chcą...  :(
    Podziękowali 1Klarcia
  • Myśle podobnie jak Małgorzata. Ostatnie tragedie: morderstwo rodziców i brata w Ząbkowicach, strzelanina w Ostravie, kombinowanie z invitro i wiele innych strasznych rzeczy. Ludzkość idzie w złym kierunku. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Jest o tym glosno, bo sie udalo. Ciekawe, ile prob nieudanych bylo wczesniej i ofiar w ludziach z nimi zwiazanych... Ale przeciez najwazniejsze jest teraz Swiete Samopoczucie  :s
  • September powiedział(a):
    Myśle podobnie jak Małgorzata. Ostatnie tragedie: morderstwo rodziców i brata w Ząbkowicach, strzelanina w Ostravie, kombinowanie z invitro i wiele innych strasznych rzeczy. Ludzkość idzie w złym kierunku. 
    Ale co to ma wspolnego jedno z drugim? Przed in vitro nie było morderstw i strzelanin?
    Co do tematu wątku to bardzo egoistyczne ze strony tych kobiet, dziecko przekazywane z brzucha do brzucha jak zabawka...dla własnych doznań, wspomnień? Straszne
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Dla "doznań ciazowych" to mogły sobie zrobić dwa invitro. nawet w tym samym czasie 
    To chodzi o wynaturzenie w ich głowach 
  • Chodzi mi o to, że ja (podkreślam -ja) mam wrażenie zbyt dużego natłoku strasznych  wiadomości. Jedno do drugiego i w mojej głowie tworzy się czasem taki smutny obraz otaczającej rzeczywistości. 
  • @September ja od półtora roku nie mam tv który kochałam . Teraz straszna wiadomość żyje u mnie chwilę jak o niej przeczytam ..a nie tydzień, dwa wałkowana na każdym kanale informacyjnym 
    Podziękowali 1Nika76
  • asiao powiedział(a):
    Dla "doznań ciazowych" to mogły sobie zrobić dwa invitro. nawet w tym samym czasie 
    To chodzi o wynaturzenie w ich głowach 
    Imho, glownym problemem w tym przypadku nie jest nawet samo wynaturzenie w glowach tych kobiet (bo rozne wsrod ludzi bywaja), ale raczej przyzwolenie lekarzy na to szalenstwo i uczestniczenie w nim. Pozostaje jeszcze kwestia precedensu i torowania drogi dla kolejnych prob.
    Podziękowali 3formatka Katia Klarcia
  • Jak już sobie piszemy co nas przeraża to... mnie najbardziej jak sobie wyobrażę, że w jakichś sekretnych laboratoriach krzyżują ludzi ze zwierzętami...
  • @In Spe, chyba Japończycy już to robią. Czytałam jakiś czas temu, że powstała hybryda zwierzęco-ludzka. Hoduje się je na razie do wczesnego etapu.
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano grudzień 2019
    https://natemat.pl/293543,jak-przerwac-niechciana-ciaze-ruszyla-inicjatywa-aborcja-bez-granic
    Aborcja bez granic 
    Dzięki naszym darczyńcom mamy środki na to, by współfinansować lub finansować przerwanie niechcianej ciąży kobietom, których na to nie stać. I nie chodzi tylko o kupowanie tabletek, ale też np. o opłacenie kobiecie podróży, wyżywienia i noclegu za granicą, jeśli zdecyduje się na zabieg za granicą. To często koszt większy od średniej krajowej.
  • E tam. Kilka celebrytek ogłosiło, że nie mają żadnych problemów po aborcji
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tola powiedział(a):
    Czy te zbiórki pieniędzy nie są propagowaniem czegoś, co jest karalne? 
    Są. Dlatego Rzecznik Praw Dziecka powiadomił prokuraturę. 
    Podziękowali 3E.milia Odrobinka Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.