Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Głupia moda

24

Komentarz

  • Fakt, jest świetny. To pedagog z powołania. 
    Podziękowali 1Ida
  • Mnie chyba najbardziej rażą tatuaże. Długie włosy nawet mi się podobają, mój mąż jak go poznałam miał takie i się w nim zakochałam, bardzo ubolewełam jak je obciął.
     A spodnie wolę krótkie niż wiszące w kroku. 
    Podziękowali 3formatka Elf77 Gosia5
  • Mój mąż ma długie włosy :) Przerzedzone już lekko ale powstrzymuje go przed obcięciem.
  • edytowano luty 2020
    Elunia powiedział(a):
    U nas jeden pan od chóru zakłada podczas prób opaskę na włosy, żeby mu do oczu nie leciały. Dziwne to, ale jakoś wszyscy się przyzwyczaili.
     Mój mąż też zakłada jak sprząta :joy:  taka korona perfekcyjnej pani domu :joy: 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • U mnie faceci z dłuższymi zawsze mieli plus na wejście. Pewnie przez nastoletnie zakochanie w takim osobniku ;)
  • Ja sezon na odsłonięte kostki uważam za otwarty :) 
    bardzo lubię tak nosić spodnie z niewidocznymi skarpetkami. 
  • Jest pewien rodzaj koków który mi się bardzo podoba u Panów :) 
    Ale tego powiększonego tyłka nie zniesE ..blee
  • Upodobania człowiek zmienia we wszystkim, tatuażu nie zmieni się do końca życia. Nie dość, że ciało wygląda jak uwalane brudem (tylko z bliska widać co jest wytatuowane, z daleka zaś jak brzydki placek), na plaży koszmarnie, w spodenkach koszmarnie, to ciekawa jestem kto po 5-10-15 i więcej latach uważa, że jego tatuaż jest ciągle ładny i cool...  Niedawno widziałam faceta, który miał wytatuowane swoje imię - tatuaż był od ucha do szyi...
  • edytowano luty 2020
    Moja koleżanka z podstawówki ma na całym udzie portret swojego psa... boksera.

    Zaś koleżanka z LO nawet robi tatuaże, muszę przyznać, że jest zdolna, ale ja bym sobie tatuażu nie zrobiła. Nie pasuje to do mnie.
  • Te koczki to mi się dobrze z szogunami kojarzą 
    Podziękowali 1asiao
  • edytowano luty 2020
    Mnie przykrótkie spodnie czy gołe plecy nie bulwersują, raczej martwiłaby mnie kwestia przyszłego zdrowia, jesli nie jest to dostosowane do aury.
    Długie włosy (jeśli zadbane, nie tłuste i dwa na krzyż ) u facetów podobają mi się, ale już boki ogolone, a środek długi kojarzą mi się z pewną wschodnią nacją i już nie bardzo. Kolczyki u chłopaków, też słabo, taka tęsknota do zniewieściałości? No cóż nastolatką już nie jestem więc trudniej mi zrozumieć "modę".
  • Ja nie mam nic przeciwko tatuazom. Jak ktos chce, to czemu nie. Co do mody, to jest to tak zmienna sprawa, kazdemu podoba sie co innego, a i jeden czlowiek tez potrafi zmieniac gust. 
    Moj 7 latek rok temu chcial miec fryzure "taka jak ma stryjo", czyli wygolony czubek glowy, a boki zostawione (lysiejacy starszy pan). Wypersfadowalismy mu to z mezem.
    Podziękowali 3Izka Aga85 mysikrolica
  • Fryzura na łysiejącego stryja the best :D
  • Uwielbiam tattoo. Mam ich trochę, pewno dojdą następne. 
    Gole kostki tez lubie ;) długie włosy u faceta -dla mnie- są akceptowalne do 7-8 rż ;) 
    mało który facet ma tak fajne, zadbane włosy żeby je zapuszczać. 
    Osobiście raza mnie owłosione pachy i nogi. Popękane, zaniedbane stopy i pięty. Tłusty i siwy odrost tez niechlujnie wyglądają 
  • A, to moglibyśmy długo na temat, co jest niechlujne. Ale to nie ten wątek B)
  • Elunia powiedział(a):
    Ale, że facet ma nogi i pachy golić?
    Pachy to może jeszcze jakiś dużo ćwiczący żeby zaraz nie wanieć, ale nogi?
    A czemu miałby mieć klaki pod pachą? 
    Ani to higieniczne ani męskie. 
    A nogi, to akurat damskie owłosione są bleeee 
  • Nie mój typ. Nie obejrzałabym się za nim na ulicy. A sam włos lichy ;) 
  • Nie wszystkie nowinki powodują ze chce je mieć, wyglądać itp. 
    Pisze co mnie razi. 
    Nie mam problemu z akceptacja niedoskonałości. 
  • No i te rzęęęsy ....
  • Niedlugo kto będzie miał brzydką  twarz będzie zaniedbany, bo go  nie stać. Nastolatki masowo operują nosy... Córka mnie uświadomiła i rzeczywiście, pełno tego w necie.
  • edytowano luty 2020
    Wystające włosy  z nosa, ucha, mega długie brwi, dłuższe paznokcie
    U faceta bleee,
    U kobiet razi niestosownosc ubioru do sytuacji i miejsca. 
  • Wyglądam beznadziejnie w każdej czapce, niestety z powodu chorych zatok chodzę w czapce od jesieni do późnej wiosny. :D
  • Ja noszę czapkę przez zatoki
  • Jak mozna sie nie obejrzec za Mozdzerem???? :o 
  • Podziękowali 1kami79
  • Proszsz, nawet Ronaldo
  • Jak dla mnie męski kok samuraja w takim stylu jest spoko
  • A najgłupszą fryzurę ma mój najstarszy. Odmawia strzyzenia. 
  • Rejczel powiedział(a):
    Jak mozna sie nie obejrzec za Mozdzerem???? :o 
    Możdżer fuj,fuj ale już David, o tak .

    Znalezione obrazy dla zapytania david garret

    Znalezione obrazy dla zapytania david garrett



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.