Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Halo Warszawo! Rusza Sekcja leśna Karate! I trening (darmowy) środa 23.09 o 10.00 Las Bielański

Zapraszamy na trening karate, który będzie zorganizowany w ramach Leśnej sekcji Warszawskiego Centrum karate - będę prowadzić go ja (sensei Daria ;) ) wraz z sensei Lubą. 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci do około 8 rż z rodzicem (rodzicami), starsi mogą być już sami. W planach robienie podziału na grupy wiekowe (dzieci do ok 8-9 rż osobno, starsi osobno)  


Idea jest następująca:  
Dzieciaki mają mało ruchu, a my chcemy wyjść z ofertą do dzieci "siedzących w domu" w ramach ED albo o bardzo słabych godzinach lekcji. Zajęcia będą ogólnorozwojowe z biegami, skokami, budowaniem kondycji i programem karate. 
Info tutaj: https://www.facebook.com/Sekcja-Leśna-Warszawskie-Centrum-Karate-110159897499965/?notif_id=1600170533250224&notif_t=page_fan&ref=notif

Dodatkowo powiem, że niezwykle cieszy mnie budowanie sprawności u dzieci, młodzieży i dorosłych 
Tak bardzo, że zrekrutowałam się na studia zaoczne wychowanie fizyczne na AWF, które mam zamiar realizować równolegle z dr z teologii  :D  
  
Można podawać dalej :)  

Podziękowali 1malagala

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.