Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wieczysta Adoracja w Poznaniu

W noc Bożego Narodzenia po Mszy Świętej o 24.00 w kaplicy przy kościele św. Antoniego Padewskiego na Starołęce w Poznaniu rozpoczyna się Wieczysta Adoracja. Jezus w Najświętszym Sakramencie będzie tam adorowany dzień i noc, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365/366 dni w roku. Tak długo, jak długo znajdą się Ci, którzy będą chcieli przy Nim trwać. Zapraszam wszystkich Poznaniaków i okolicznych do uczestnictwa, tych, którzy będą przejazdem w Poznaniu też zapraszam :) Proszę też Was o modlitwę za tych, którzy podjęli się trudu trwania przez wybraną w tygodniu godzinę n a Adoracji o wytrwałość. I za koordynatorów również i wspaniałego Proboszcza tej parafii, który był inicjatorem powstania Kaplicy. Myślę, że to, że taka Kaplica powstała właśnie w Poznaniu, to ogromna szansa na ratunek dla naszego miasta! 

Komentarz

  • A ono potrzebuje ratunku?! Pierwsze słyszę.... Mam wrażenie że   ostoją praworządności i pracowitości jesteśmy 
  • Pięknie a ja od marca mam cotygodniowy dyżur adoracyjny. W pon o 4 rano. Cisza spokój. Tam gdzie jeżdżę adoracja jest od bodajże 40 lat non stop. 

    Mąż też się zgłosił i jeździ. W czasie lockdownu mieli problem że starszymi osobami. Ksiądz opiekun wymodlił ponad 100 nowych osób. 
    Podziękowali 1Hania
  • ola_g powiedział(a):
    Pięknie @Hania ;
    W mojej parafii cieszymy się z codziennej adoracji, wspaniale że niedaleko udała się wieczysta :)
    W tej parafii też zaczęło się od 1 godziny codziennej adoracji, później dodatkowo całodniowej, potem 40 godzinnej... Wszystko przed Wami :) 
  • A wiecie że jedyny państwowy szpital na świecie , który ma wieczystą adorację Najświętszego Sakramentu to krakowski Prokocim . 
    W tamtejszej kaplicy jest obraz z  wizerunekiem M,B. nieustającej pomocy, i jest to znowu jedyne miejsce na świecie gdzie został ukoronowany obraz nie będący w sanktuarium , tylko w malej przyszpitalnej kaplicy. 

    Podziękowali 2mamaw BiancoNero
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.