Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ogłoszono wyrok TK w sprawie aborcji ALLELUJA !

Nareszcie. W końcu ogłoszono wyrok TK w sprawie ochrony życia dzieci poczętych. Jestem baaardzo zadowolony.
Pozytywna wiadomość z rana. A już straciłem nadzieję. Myślałem że PiS się nie odważy tego zrobić.
Pewnie będzie wojna na ulicach, ale co tam o takie sprawy warto walczyć.


Komentarz

  • Ja myślę że zagrywka celowa. Teraz ci co w sumie w jakiejś mierze popierali PiS będą mieli zgryz. Bo ruszyło Veto i OtwieraMy ośmieszając władzę i jej obostrzenia, ale ludzie nadal nie widzą alternatywy wobec PiS. Jak wypuszczą feminazistki to będzie jeszcze trudniej ludziom odwrócić się od PiS, bo przecież tą hołotę trudno popierać, zwłaszcza że akurat tej części wyborców chodzi jedynie o obalenie rządu. No i część z powrotem poprze PiS jako mniejsze zło, bo reszta chcąc nie chcąc jest planktonem, gdyż albowiem w narodzie brak odwagi nie popierania mniejszego zła, które ma realny wpływ na rzeczywistość.
  • Panie nawołuja do dewastacji. Ciekawe jaki teraz cel obiorą? Kościoły już były.
  • M_Monia powiedział(a):
    Ciesze sie bardzo ale ja bym wykluczyla nieuleczalne wady letalne 
    Ludzie tego nie udźwigną jeszcze.

    tak a masz pewność 100%? poczytaj przykład @Kaane
    Poczytaj świadectwa ludzi którzy mieli mieć dziecko bez nerek a urodziło się z nerkami, mieli mieć dziecko moćno uszkodzone a jest zdrowe.

    Człowiek nie może o tym decydować.
  • edytowano styczeń 2021
    Patrzę na aspekt związany z wiarą. Jeśli uda się dzięki temu ograniczyć aborcje to byłyby tylko pojedyncze przypadki. Pan Bóg powinien być zadowolony, że dajemy dobry przykład innym narodom. W związku z tym spodziewam się błogosławieństwa dla naszego kraju zgodnie z przepowiedniami.
    Jarosław myśli, że jest cwany to niech tak sobie myśli. Mi to nie przeszkadza.
    Podziękowali 2Klarcia jan_u
  • W kontekście ostatnich wydarzeń.

    Rewelacyjne nagranie.


    Podziękowali 3zbyszek stephanos Aneta
  • Chyba tutaj wrzucę, łączy się z tematem. Projekt rządowy zakłada: 

    Planowane zmiany dla rodziców dzieci niepełnosprawnych. Oto kwoty


    https://www.salon24.pl/newsroom/1110639,planowane-zmiany-dla-rodzicow-dzieci-niepelnosprawnych-oto-kwoty
  • Od stycznia wysokość świadczenia pielęgnacyjnego wynosi 1971zł, wiec te 2 tys to niewiele wiecej.
    O mozliwosc dorabiania boje toczą się od dawna. Bezskutecznie jak dotąd.
    Podziękowali 1malagala
  • Tylko co z doroslymi niepelnosprawnymi? <

    Tych proponuję poddać aborcji - już się zdążyli życiem nacieszyć.
  • Klarcia powiedział(a):
    Tylko co z doroslymi niepelnosprawnymi? <

    Tych proponuję poddać aborcji - już się zdążyli życiem nacieszyć.
    @Klarcia Ty tak serio???
  • No ale autyzmu nie wykryjesz w badaniach prenatalnych, wiec nie powinno być zwiazku między dostępem aborcji a świadczeniami?
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Tylko co z doroslymi niepelnosprawnymi? <

    Tych proponuję poddać aborcji - już się zdążyli życiem nacieszyć.
    @Klarcia Ty tak serio???
    Czytam po raz kolejny...
    I nie mogę uwierzyć w to, co czytam.
    @Klarcia powiedziała byś to wprost np. mojej Weronice???
  • @Małgorzata32 to co napisała @Klarcia to napewno ironia
    Podziękowali 1Klarcia
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Tylko co z doroslymi niepelnosprawnymi? <

    Tych proponuję poddać aborcji - już się zdążyli życiem nacieszyć.
    @Klarcia Ty tak serio???

    No wiesz? Sarkazm to jest. Czasami sprowadzam problem do absurdu, może to akurat trafi?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.