Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje w 2021

Czas pomyśleć i spróbować zaplanować wakacje w tym roku.
Pierwszy wybór po rodzinnej naradzie do Bieszczady - czy macie jakąś sprawdzoną miejscówkę gdzie można rozbić duży rodzinny namiot?
Drugi wybór (jak nie pozamykają granic i nie będzie trzeba mieć paszportu szczepiennego) to wyspa Krk. Może ktoś był z forumowiczów?
«1345

Komentarz

  • Myślałam o rekolekcjach, ale odstrasza mnie niewiadoma: będzie można, czy nie, otworzą, czy nie... 

    Też myślałam o namiocie w tym roku. Nie trzeba się deklarować. No i w ramach Komorzan coś może powstanie. 
    Kusi Chorwacja pod namioty, ale to przekraczanie granic, kwarantanny i inne cuda wianki sprawiają, że nic nie wiadomo.
  • @palusia, my zapisani na rekolekcje, a jak Bóg da, to pojedziemy.
  • edytowano marzec 2021
    ja mam w planach polskie morze
    nie wiem jeszcze gdzie dokładnie, ale nie byłam wieki, a maluchy wcale nie widziały
    Podziękowali 1mamaw
  • My planujemy: jeśli na miejscu to 8 dni rodzinne żeglowanie na Mazurach, jeśli będzie się dało wyjechać to Chorwacja lub Grecja. A potem we wrzesniu małżeński all inclusive w ciepłym miejscu;)

    Takie marzenia w zawieszeniu. Ale są;)


  • edytowano marzec 2021
    O, @In Spe ja podobnie. Najmłodszy nigdy nie był nad Bałtykiem. Jeśli nauka zdalna się przedłuży, to w czerwcu się wybierzemy. Albo na przełomie czerwca i lipca.
    Podziękowali 2AgaMaria In Spe
  • edytowano marzec 2021
    Czerwiec nad morzem spoko, jeszcze nie takie obłożenie, nie takie zaśmiecenie i dzień długi.
    Podziękowali 1Katanna

  • @palusia grupa "komorzan" coś już ustala, jesteś tam?
  • Dudus powiedział(a):

    @palusia grupa "komorzan" coś już ustala, jesteś tam?
    Tak, jestem w grupie mailingowej.
    Chyba @Maciek_bs jest twórcą tej grupy.
    Z tego co mi wiadomo, to powstała podczas wyjazdu do Komorza, a potem dokoptowano do niej uczestników obozu w... nad jeziorem Kielskim. Nie wiem, czy tam była jakaś miejscowość. To las był ;)

    Jeśli jesteś zainteresowana, to zapytam człowieka, który organizuje, czy mogę Ci przekazać namiary
  • Ma ktoś  namiary na obóz  dla 15 - latki ?

    Żebym się nie bała , że mi się  zdemoralizuje .... południe Polski 
  • @palusia ja nie dam rady jechać, myślałam, że Ty szukasz. Ale lista mailingowa działa teraz głównie przez Przemka, u niego był ostatni zjazd letni.
  • Zarezerwowaliśmy studio w Jastarni.
  • Dudus powiedział(a):
    @palusia ja nie dam rady jechać, myślałam, że Ty szukasz. Ale lista mailingowa działa teraz głównie przez Przemka, u niego był ostatni zjazd letni.
    Faktycznie, zapomniałam, że ostatnio było u Przemka- nie było nas w zeszłym roku. Jestem na tej liście, ale w sumie terminy się tam poprzesuwały i nie wiem co z tego wyniknie. No i druga rzecz, że wtedy będziemy -daj Panie Boże- mieli małego miesięczniaka, więc jednak opcja namioty wydaje się dość dzika...

    W jakimś domku byłoby lepiej.

  • @palusia ale Przemek ma tam agroturystykę, więc namioty mogłabyś odpuścić a być tam:)
  • Dzięki, do przemyślenia  ;)
    Bo zdaje się od czwartku panowie będą wyjeżdżać na wyjazd szkolny, więc też bylibyśmy może tylko 4 dni.

    A Wy się tam wybieracie?
  • czy ktoś może polecić  miejsce w polskich górach gdzie warto (są warunki) wybrać się z małymi dziećmi (2-7 lat)

    Póki co znaleźliśmy cos takiego jak Reymontówka w Kościelisku
  • Na Orawie (Babia Góra), możemy polecić tę Gospodynię:
  • Ja polecam Luce Chatę w Beskidzie Żywieckim. 
    Dobry punkt wypadowy na spacerki bliższe i dalsze.
    I cały domek do dyspozycji.

    https://www.booking.com/hotel/pl/luce-chata.pl.html
  • BiancoNero powiedział(a):
    czy ktoś może polecić  miejsce w polskich górach gdzie warto (są warunki) wybrać się z małymi dziećmi (2-7 lat)

    Póki co znaleźliśmy cos takiego jak Reymontówka w Kościelisku
    Zapraszamy do nas w góry Opawskie <span>:smile:</span>                                                                                                                                                     https://www.facebook.com/brygadziaki                                  
    Podziękowali 2beatak mmaj333
  • @mamasara są już u was jakieś górki, szlaki w okolicy?
  • Zuzapola powiedział(a):
    @mamasara są już u was jakieś górki, szlaki w okolicy?
    Jest dużo szlaków. Łatwiejszych i trudniejszych. Tutaj jest kilka opisanych   http://manawpodrozy.pl/gory-opawskie-najciekawsze-szlaki-czyli-jak-spedzic-tydzien-na-poludniu-opolszczyzny/:
    My chodzimy wszędzie z maluchami. Największym szczytem jest Kopa Biskupia. 
  • edytowano marzec 2021
    Zazdroszczę my prędko na wakacje nie pojedziemy, mąż wolnego w pracy nie dostanie a jeśli już to pojedyncze dni w związku z rozbudową domu. Ale jakby ktoś się wybierał np do Zwierzyńca to się chętnie spotkam :) 
  • A może ktoś polecić fajne kolonie dla 8-latków? Najlepiej szachowe... 
  • Pomarzyć fajna rzecz.
    Będziemy siedzieli na dupie, w chałupie. Dobrze, jeżeli kościołów nie pozamykają.
  • nie zdążę wykorzystać bonu turystycznego >:)
    Podziękowali 1Elf77
  • @In Spe mam podobnie, jak nie problem z urlopem męża, to pandemia i pozamykane, a córka latem kończy 18.
    Podziękowali 1In Spe
  • @Elf77
    Pobrać kod i niech sobie czeka. Coś się znajdzie. 
    Podziękowali 1Elf77
  • Liczę że na lato trochę odpuści, naturalny cykl infekcji jest pozaletni, no i szczepienia idą
    Podziękowali 3Bridget ewaklara MAFJa
  • Gdyby ktoś myślał o wyjeździe to mam do sprzedania vouchery o wartości 5tys., sprzedam za 4tys. na bluesky.pl
    Ja żałuję ale nie dam rady wykorzystać, za chwilę wyjazd na operację, potem poród. 
  • Szukam ciekawej miejscówki na Mazurach bezpośrednio z zejściem na plaże. Miejsce niezbyt komercyjne tylko takie trochę w dziczy  ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.