Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Krew jak żel

Komentarz

  • właśnie dziś rano byliśmy z żoną na pobraniu krwi, potrójnie zaszczepieni,
    pielęgniarka nic nie narzekała
    :)
  • Może lubi żelki :)
    Podziękowali 1Pioszo54
  • edytowano styczeń 2022
    Kurcze a ja w ciąży tyle razy miałam pobiraną i zero żelu. Czas na reklamację;) a serio trolling wyższego rzędu ;)

    Edit: ucięło mi wypowiedź
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wszystko będzie takie nowe
    I takie pierwsze
    Krew taka gęsta
    Tobie tak wdzięczna
    Z tobą bezpieczna
  • Komentowałam te bzdety na TT.
    Aż trudno uwierzyć, że są jeszcze ludzie, którzy te bzdury łykają. Oczywiście, większość to Konfederacja, ech...
  • edytowano styczeń 2022
    Albo prowokacja
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie wiem czy jak żel, ale  zarówno po szczepieniu jak i po chorobie wzrasta ryzyko zakrzepicy, a u starszych ludzi ogólnie słabsze bywa krążenie i krew gęstnieje. Ja takie problemu po tabletkach anty miałam, mało kto miał ale bywali tacy ludzie, po prostu człowiek bardziej podatny. Po ciąży minęło, teraz po covidzue znowu problemy ze krew bardzo gesta i ciężko pobrać 
  • Po covidzie badałam d-dimery, w odstępie miesiąc po, 3 miesiące po i 6 miesięcy po. Wyniki prawidłowe. Po szczepieniu również i też wyniki prawidłowe. 
    Podziękowali 2Joannna Klarcia
  • Mojej znajomej po covidzie lekarze zapisali zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Przypadek ?
    Ludzikom z NOP po zaszczepieniu od razu w Akademii Medycznej dawali lek na rozrzedzenie krwi
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Miałam badaną krew - jest normalna, jak zawsze.
    Poza tym - kłuję się glukometrem i wygląda mi na rzadszą, ale w szpitalu podawano mi Heparynę, może to ma jakiś wpływ.
  • Na pewno ma wpływ. Z tego co się dowiedziałem bardzo wiele osób umiera na zakrzepy.
    Podziękowali 1Nika76
  • zbyszek powiedział(a):
    Mojej znajomej po covidzie lekarze zapisali zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Przypadek ?
    Ludzikom z NOP po zaszczepieniu od razu w Akademii Medycznej dawali lek na rozrzedzenie krwi
    Idz na grupę o małopłytkowości, to się dowiedz, ze wielu ludziom po covidzie albo po szczepieniu pospadały płytki krwi 
  • zbyszek powiedział(a):
    Na pewno ma wpływ. Z tego co się dowiedziałem bardzo wiele osób umiera na zakrzepy.
    Szczepionek tych nie było, a zakrzepica występowała wcale często.
    Mój Myszaty miał, po operacji dwa razy - raz 30 lat wstecz, gdy operowano go na nowotwór jelita grubego. Dostał to badziewie ok. miesiąc po opuszczeniu szpitala - przeleżał na leczeniu ponad miesiąc.
    Drugi raz, gdy już był moim mężem, podczas ostatniej choroby, wystąpiły komplikacje, brano go na stół co kilka dni, po 3 OP zobaczyłam, że ma Trombose (zakrzepice) na ręce; poszłam i poprosiłam lekarza, żeby zbadano go aparaturą. Popatrzył się na mnie dziwnie, ale przyjechał u urządzeniem. No i.. miałam rację, za kilka godzin Zeno był znowu na OP. 
    Moja córka miała zakrzepicę i kilkoro znajomych, obu płci.
  • a dlaczego jest tak wiele zapaleń mięśnia sercowego u sportowców w pełni zaszczepionych ?
    U piłkarzy to już plaga
  • Nie ma chorób bezobjawowych to mit.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    zbyszek powiedział(a):
    a dlaczego jest tak wiele zapaleń mięśnia sercowego u sportowców w pełni zaszczepionych ?
    U piłkarzy to już plaga

    Zawsze było. To sporty wysiłkowe. Obciążają serce. Tylko kiedyś nie pisano o tym w internecie 

    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    Głupoty totalne. Zarówno ja jak i inne osoby z naszej rodziny mieliśmy kilkukrotnie pobieraną krew po szczepieniu - nie ma takich problemów.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Coralgol powiedział(a):
    Głupoty totalne. Zarówno ja jak i inne osoby z naszej rodziny mieliśmy kilkukrotnie pobieraną krew po szczepieniu - nie ma takich problemów.
    A mówiła Klarcia? :D  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.