Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielkie Narodowe Liczenie Kataru

2»

Komentarz

  • Nas ratuje, że prawie połowa się nie zaszczepiła. 
    Podziękowali 1zbyszek
  • Jeżeli ktoś uważa, że zmuszanie do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym, to nic wielkiego, jego sprawa. 
    Podziękowali 1zbyszek
  • Gosia5 powiedział(a):
    Malarię da się wyleczyć. Przeczytaj "W pustyni i w puszczy"  :D  A tak serio, to najpierw narzekasz, że jesteśmy marionetkami, a potem namawiasz innych, żeby uwiązali sobie sznureczki i dołączyli się do tego unijnego tańca chocholego.
    e tam, piję gin z tonikiem nie boje się malarii
    Podziękowali 2Gosia5 Klarcia
  • OlaN. powiedział(a):
    Bo skoro ktoś uwiązał sobie sznurki, to nie może znieść, że inni nie
    otóż to
  • Dziś miałam rozmowę z lekarzem. Uważa, że powinna być pełna i skuteczna segregacja,  by wszyscy "dobrowlonie" się zaszczepili. On musiał, to i innym należy dać taki sam "wybór"- siedź w domu lub się zaszczep. Nie było słowa o korzyściach zdrowotych, jakie da mi szczepienie ale zawiść- ja musiałem, pani też powinna musieć.
  • A zaczęło się od pozornie niewinnego obowiązku masek i tak krok za kroczkiem co raz więcej odbiera się wolności. Maski chwyciły, więc kolej na szczepienia, jak to chwyci, to będzie inny zakaz lub nakaz, aż do całkowitego zniewolenia.
  • bez przesady szczepienia są potrzebne
    Podziękowali 1Klarcia
  • Komu? Firmom farmaceutycznym na pewno.
    Podziękowali 3Zuzapola Gosia5 zbyszek
  • Ludziom aby nie umierali. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    Nie wszystkim. 
  • Gosia5 powiedział(a):
    Nie wszystkim. 
    To prawda. Martwym na pewno nie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Prayboy, zdecydowana większość niezaszczepionych (pewnie ku rozpaczy @Klarcia) przeżyło covid i dobrze się ma. 
    Podziękowali 3asiao siostraKasik zbyszek



  • Podziękowali 1Eleonora
  • Kto by się przejmował danymi liczbowymi i weryfikacją badaniami naukowymi (randomizowanymi). Słuchałam odpowiedzi naszej Rady Medyków na pytania Prezydenta- takie pitu-pitu bez żadnych liczb konkretnych. 
    Podziękowali 1zbyszek
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Prayboy, zdecydowana większość niezaszczepionych (pewnie ku rozpaczy @Klarcia) przeżyło covid i dobrze się ma. 

    Skoro większość ludzi na ziemi przeżyła to jest to oczywiste.
    Podziękowali 1Klarcia
  • A tu o kwarantannie

  • Film niedostępny.
    Ten film jest prywatny.
    To się wyświetla.
  • Nie był normalnie na YT. Pewnie w imię wolności słowa został usunięty.
    Podziękowali 1zbyszek
  • edytowano marzec 2022
    Wielu sportowców ma kłopoty z sercem po szczepieniu ignorantom lepiej wymienić:
    -Piotr Zieliński - zasłabnięcie
    -Kszczot - koniec kariery
    -Aguero - koniec kariery
    -Nadal - kłopoty z oddychaniem
    -Kingley Coman - arytmia
    -Christian Eriksen - atak serca
    -Sonny Cobrelli atak serca
    Wcześniej ze względu na problemy z sercem zmarli m.in. Kameruńczyk Marc-Vivien Foé i Hiszpan Antonio Puerta, a także Davide Astori. Problemy z arytmią serca zmusiły do przedwczesnego zakończenia kariery także gwiazdę NBA, LaMarcusa Aldridge,
    ... i tak dalej i tak dalej

    Czyżby zmiana klimatu tak wpływała na nową epidemię zawałów serca wśród sportowców?

    znajoma z pracy zaszczepiła się 2 razy. Po badaniach gęstości krwi wyszło 3x ponad normę. "Więcej tym gównem się nie zaszczepię".



  • Bzdury totalne. Znam mnóstwo zaszczepionych osób i młodych i w średnim i w podeszłym wieku - nikt nie miał poważniejszych problemów, niektórzy, znikomy procent mieli symptomy grypowe.
    W Polsce zniesiono wszelkie obostrzenia, maseczki jedynie w lecznictwie. Zakażeni SARS-CoV-2 nie będą mieli izolacji, co znaczy, ze będą siali wirusami.
    Kto mądry, ten jest zaszczepiony, inni będą umierać. Jestem pewna, że będzie wrzask opozycji, iż rząd doprowadził do licznych zgonów i akurat pod tym względem będą mieli rację.

    W Niemczech mieliśmy ponad 300 tys. zakażonych na dobę i oddziały zakaźne są wypełnione. Zgonów jest nieco mniej - 24.03.br. tylko 135.
  • Ja też znam mnóstwo zaszczepionych osób ale jednej wycięto węzły chłonne dwa tygodnie po szczepieniu z powodu zakażenia, jedna miała rozległy udar trzy dni po szczepieniu i walczy o jakąkolwiek sprawność, jedna walczy bezskutecznie od kilku miesięcy z nadprodukcją płytek krwi, jednej siadły nerki. 
    Znam też sporo osób niezaszczepionych, ze sobą włącznie, które covid przeszły bez żadnych rewelacji. U mnie raz brak węchu i smaku, raz zapalenie spojówek. Gdyby nie pandemioza to przy takich objawach normalnie pomaszerowałabym do pracy.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Kacha powiedział(a):

    Znam też sporo osób niezaszczepionych, ze sobą włącznie, które covid przeszły bez żadnych rewelacji. U mnie raz brak węchu i smaku, raz zapalenie spojówek. Gdyby nie pandemioza to przy takich objawach normalnie pomaszerowałabym do pracy.
    A pomyślałaś o tym, że idąc do pracy mogłabyś zakazić kogoś, kto znacznie cięzej by przez to przeszedł? Przypominam, że moja przyjaciółka cudem przeżyła.
  • Ale ja nie chce chciałam nie iść do pracy. Jest pozytyw - siedzę w domu dla dobra innych.
  • Napisałam to po to, żeby pokazać, że objawy, które miałam były znikome mimo, że nie przyjęłam szczepienia. Co by było gdybym je przyjęła- nie wiem. Raz w życiu dałam się namówić na szczepienie przeciw grypie i tak mi to rozpierniczyło układ immunologiczny, że jak zaczęłam chorować dzień po szczepieniu tak w ciągu roku przyjęłam osiem antybiotyków, bo miałam co chwilę anginę lub zapalenie krtani.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.