Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Strona aborcyjny drem team i inne

Czy da się coś z nimi zrobić, gdzies ich zgłosić? Facebook nie reaguje na zgłoszenia. 
Podziękowali 1Prayboy

Komentarz

  • Ewidentnie narusza standardy FB.

    Niebezpieczna osoba lub organizacja. Skoro aborcja jest w Polsce przestępstwem. To chyba jasne.
  • Oraz wiarygodna groźba użycia przemocy.
    Ale trudno walczyć z antychrystem który ubrał się w szaty dobroczyńcy.
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Prayboy Najgorzej jest wejść z nimi w dyskusje. Ja weszłam i żałuję. Napisałam, że lepsza jest sterylizacja niż pozbawianie życia dziecka, to mi odpisały, że może to dla mnie dziecko a dla nich nie... Kiedyś mi wchodzili na profil i wysmiewali zbiórkę na dzieci jaka utworzyłam na swoje urodziny... Oczywiście mówię o ranach tej chorej organizacji... 
  • to już dla mnie przykład prawdziwej bezduszności i dręczenia szatańskiego
    Kto normalny cieszyłby się z takiej sytuacji? 
  • Bo to są morderczynie. Powinny być sądzone jak mama Madzi.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    Niby kto i co planuje? 
  • Ja tam osobiście nie zamierzam iść z tym co prokuratury czy na policję, chciałam tylko aby chociaż FB lub inną strona ich usunęła... :/
    Ci ludzie są naprawdę niebezpieczni, że aż tak stalkują
  • Nazywać forum, na którym piszą głównie kobiety, "wrogami kobiet z wielodzietni.org", to trzeba być solidnie stukniętym. Ale nie ma co się dziwić towarzystwu, które uważa zabijanie ludzi za zabawę. Powinny wybrać sobie na patrona komendanta obozu koncentracyjnego w Płaszowie, który dla rozrywki strzelał do Żydów ze swojego balkonu.


    Podziękowali 1Klarcia
  • To są wymyślone historie ( o tych podskokach na drodze z łazienki) w celu namawiania na aborcję.
    Ale powiem tak...w Auschwitz też oszukiwali ludzi że wchodzą do łażni...
  • edytowano styczeń 2022
    Mnie panie z dream teamu zablokowały... Strasznie mi przykro... Nie no, mam nadzieję że naprawdę dostanie im się za swoje, to niebezpieczni ludzie... 
  • Czyli może zamordować jeszcze trójkę dzieci. Powinno się jej odebrać prawa rodzicielskie zanim dojdzie do tragedii.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Sama napisałaś, że ta pani "pomaga" rodzicom mordować swoje dzieci. Skąd mamy wiedzieć, że nie zabije swoich pozostałych?
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Sama napisałaś, że ta pani "pomaga" rodzicom mordować swoje dzieci. Skąd mamy wiedzieć, że nie zabije swoich pozostałych?
    Bo w Polsce żyje kilka milionów kobiet po aborcji i jakoś nie widać, żeby masowo mordowały swoje dzieci. 
  • Nie rozmawiamy o kobiecie, która popełniła aborcję. Chodzi o kogoś, kto jest do tego stopnia zdemoralizowany, że za swoją misję uważa "pomoc" w mordowaniu cudzych dzieci. Ktoś taki powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do nieletnich, nie powinien mieć też możliwości opieki nad swoimi dziećmi.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Żadnych ogromnych protestów na ulicach nie będzie. Polskie kobiety zostały już raz oszukane przez feministki i nie są tak głupie, żeby znowu dać się nabrać.
    Podziękowali 1Klarcia
  • M_Monia powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Sama napisałaś, że ta pani "pomaga" rodzicom mordować swoje dzieci. Skąd mamy wiedzieć, że nie zabije swoich pozostałych?
    Bo w Polsce żyje kilka milionów kobiet po aborcji i jakoś nie widać, żeby masowo mordowały swoje dzieci. 
    Skąd wiesz ze kilka milionów skoro nikt nawet nie wie ile jest w Polsce aborcji i ile kobiet jej się poddało.
    Starszych babek może co trzecią ale z młodego pokolenia już najwyżej co 10 z jakiś badań chyba CBOS. Teraz zdecydowanie mniej kobiet robi aborcje. W Holandii podobno tylko 5 promili ciąż 
    Z wikipedii. "od 4,1 do 5,8 mln kobiet"
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Aborcja_w_Polsce#Podziemie_aborcyjne
  • > Z wikipedii. "od 4,1 do 5,8 mln 

    Badanie sprzed 10 lat, można się domyślać, że głównie wychwyciło spadek po PRL, kiedy aborcja była traktowana jak antykoncepcja.
  • > Może tak też objawia się syndrom stresu pourazowego. 

    Dziś czytałem o ukraińskiej dziewczynce, której rosyjski żołnierz strzelił w głowę. Kula przeszła przez policzek i dziecko szczęśliwie żyje. Co myśli żołnierz, który strzela do dziecka? Co myśli osoba, która ułatwia innym aborcje? Pewnie to samo, co SS-mani wsypujący cyklon B do komór gazowych. Uważają siebie za nadludzi, a innych za robactwo, które trzeba wytępić.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Jeśli nie zniszczy swoich dzieci fizycznie, to uczyni z nich kaleki emocjonalne. Jej trauma się odbije na dzieciach.  
    Podziękowali 1Klarcia
  • Szacunkowe dane na podstawie liczby aborcji z lat 60-tych (kiedy aborcję traktowano jak antykoncepcje) i góra 80-tych, kiedy jeszcze było dośc podobnie. 
  • @Maciek_bs, nie wiem, co myślał ten żołnierz, ale on po prostu otworzył ogień w stronę konwoju. Nie usprawiedliwiam go, ale wiadomość jest zmanipulowana. Kiedy żołnierze się dowiedzieli, ze dziecko jest ranne, wezwali pomoc i zawieźli dziewczynkę do szpitala. Tak że nawet ruski żołnierz okazuje współczucie dziecku. 
  • Przypomnę, że Małgosia32 urodziła zmarłą w jej łonie Marysie, która miała niecałe 12 tyg. życia płodowego, że maleństwo zostało godnie pochowane.
    Tak postępuje normalna matka, a nie lewacki wycieruch.
  • M_Monia powiedział(a):
    Pani Justyna która będzie sadzona za próbę pomocy przy aborcji

    Może mieć kłopoty za zniesławienie ojca 12 tyg płodu. Powiedziała że ów ojciec był przemocowy, nie pozwolił wyjechać kobiecie za granicę celem usuniecia ciąży. Szpiegował ją. Tylko zapomniała dodać że ojciec taki był żeby ratować swoje dziecko. On próbował uratować swoje nienarodzone dziecko i dlatego w ogóle ta sprawa wyszła na jaw. 

    Nie odpowie za pomówienie, bo opierała się na słowach usłyszała od samej ciężarnej, która twierdziła, że była ofiarą przemocy domowej zanim zaszła w ciąże. Chciała sie rozwieść z męzem i właśnie z tego powodu miała być ta aborcja. Ciężarna twierdziła też, że jej mężowi nie zależało na dziecku tylko na tym, aby zatrzymać ją przy sobie. Niestety często jest tak w przemoczonych związkach, że mężczyźni wykorzystują dzieci by zatrzymać kobietę przy sobie.
  • edytowano marzec 2022
    @persa to moze być prawdziwa lub po prostu wygodna argumentacja. Natomiast kwestia pomocy w aborcji jest karalna i za to będzie sądzona pani W. Wyrok skazujący (choćby nawet w zawieszeniu, co wymagałoby sędziowskiej ekwilibrystyki) jest o tyle uzasadniony, ze oskarżona ze wszystkich sił własnych i medialnych podtrzymuje i kontynuuje swój sposób działania.
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.