Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Do czego Bóg was uzdolnił?

Mnie Bóg osobiście uzdolnił do tego, że praktycznie już nie potrafię odczuwać chęci zemsty na kimś czy poczucia zlosci. Uzdolnił mnie do tego, aby nie patrzeć na życie w czarnobiałych barwach. Cały czas przy mnie jest i udoskonala moje słabości. Dobrze, że jesteś, Boże. 
Podziękowali 3Prayboy Joannna Klarcia

Komentarz

  • Umiem wybaczać.
    I dobrze gotować, nawet przy pustej sakiewce 
    Podziękowali 2Klarcia paulaarose
  • edytowano marzec 2022
    Mam talent do komplikowania sobie życia i grania ma nerwach innych :mrgreen: 
    A tak serio mam duże możliwości adaptacyjne , i talent do języków, ale nie obcych - poprostu z każdym znajdę wspólny język - choć z niektórymi wolałabym go nie znajdować 
    Podziękowali 2Klarcia paulaarose
  • Nie wiem czy to talent czy jakiś defekt, ale nie potrafię trwać w konflikcie z nikim. Tak mnie to męczy, że wolę nawet  stracić i dążyć do zgody.
    Mam talent do sprzątania, do organizowania prac domowych- potrafię szybko i sprawnie ogarnąć mieszkanie.(o ile dzieci bardzo nie przeszkadzając)
    Podziękowali 3Klarcia paulaarose Agmar
  • @mamaw to muszę Cię do mnie zaprosić żebyś mi jakiś nauk udzieliła bo ja nie ogarniam nic a nic :) 
  • Bóg przemawia do mnie w snach
  • edytowano marzec 2022
    do szczerości w kierownictwie duchowym
    do modlitwy osobistej
    do przebaczenia
    do przeżycia żałoby w zgodzie (w pogodzeniu) z Wolą Bożą

    Podziękowali 1paulaarose
  • Do miłości- im bardziej powierzam się Bogu tym więcej we mnie miłości, czułości, delikatności, cierpliwości. 
    Do brania życia takim jakie jest.
    Do świadczenia o Nim.

    Podziękowali 2Joannna paulaarose
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.