Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wartościowa książka dla dzieci

Nie mogę znaleźć wątku z powieściami dla dzieci, a chciałam polecić powieść dla dzieci 7-9/10 lat o rodzinnych wakacjach w domku w górach pod lasem. Rodzinka z pięciorgiem dzieci i zwykłe, wakacyjne przygody. Urzekła mnie zwyczajnością. Nie ma tu wartkiej, porywającej akcji, ale jest rodzina, stary sad, góry, rzeczka i ognisko. Autorka jest osobą wierzącą i mamą sześciorga dzieci i to widać. Wie, o czym pisze, przez co powieść jest autentyczna. Premiera 29 kwietnia.
https://boskieksiazki.pl/pl/p/Niebieski-dom.-PRZEDSPRZEDAZ/1201
Podziękowali 2Eleonora Aniuszka

Komentarz

  • mieszkamy  w niebieskim domu :D
    dosłownie
    a książkę kupię, dzięki za polecenie

    Podziękowali 2DaddyPig Gosia5
  • Co jeszcze polecacie dla tej kategorii wiekowej?
    Syn przeczytał większość "modnych" obecnie serii:
    "Magiczne drzewo"
    " Kroniki Archeo"
    " Zwiadowcy"
    Teraz czyta "Baśniobór". Zapytam przy okazji, co sądzicie o tej ostatniej serii? Okładka dla mnie odrzucająca, wśród postaci występują jakieś demony. Mam wątpliwości, czy to odpowiednia lektura, ale na razie nie mam jakiś konkretnych zastrzeżeń.
  • Moich dzieciom podobały się inne serie A. Stelmaszyk "Terra Incognita" i "Odyseusze" oraz "8+2" Wyd. Dwie Siostry (przygody dużej rodzinki) i "Rodzina ze 141 ulicy".
  • Może "Księżycowy sorbet" Heena Baek
  • A zna ktoś może książkę "dzień czekolady"?
  • "Supercepcja" Katarzyny Gacek. 
  • Dostałam dziś przesyłkę z "Niebieskim domem". Bardzo ładnie wydana książka. Moja córka (9 i pół) przeczytała już 100 stron i bardzo jej się podoba. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.