Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Federacja polsko-ukraińska

Zełenski ogłasza nowe przepisy dające wszystkim polskim obywatelom dostęp do ukraińskich systemów opieki zdrowotnej, edukacji i opieki społecznej, odzwierciedlając pomoc Polski udzieloną Ukrainie od początku inwazji Rosji w 2022 r.
Podziękowali 1Klarcia

Komentarz

  • Super. Jeszcze dostęp do działek na Marsie niech dadzą.
    Podziękowali 3Pioszo54 Elf77 draconessa
  • Prayboy powiedział(a):
    Super. Jeszcze dostęp do działek na Marsie niech dadzą.
    A co Ci nie pasi?
    Rodzi się nowe przymierze pomiędzy naszymi państwami.
    Zalenski przyznał Polakom więcej świadczeń, aniżeli mają w Polsce ukraińscy uchodźcy.
    Dał to co ma, na razie więcej dać nie może.
  • edytowano maj 2022
    Dał czego nie ma.
    A po wojnie wszystko się zmieni
    Wiele trzeba będzie w Ukrainę zainwestować.
  • To miły gest i w tych kategoriach należy to traktować

  • Unia PL-UA, w dalszej perspektywie, ma ogromną przyszłość i może stworzyć ogromnie silne centrum oddziałujące na Rosję i Bałkany, a nawet na upadającą zachodnią Europę.

    Marzy mi się, aby zlikwidować okręg Królewiecki i zrobić wspólną granicę pomiędzy Kazachstanem i Ukrainą. Jedwabny szlak z Chin ominie Rosję i oddzieli Rosję od ludów Kaukazu. Ale to tylko marzenia
    Podziękowali 1Klarcia
  • zbyszek powiedział(a):
    Unia PL-UA, w dalszej perspektywie, ma ogromną przyszłość i może stworzyć ogromnie silne centrum oddziałujące na Rosję i Bałkany, a nawet na upadającą zachodnią Europę.

    Marzy mi się, aby zlikwidować okręg Królewiecki i zrobić wspólną granicę pomiędzy Kazachstanem i Ukrainą. Jedwabny szlak z Chin ominie Rosję i oddzieli Rosję od ludów Kaukazu. Ale to tylko marzenia

    w świecie bez Niemiec i Rosji :)
  • Marzy mi się kalifat niemiecki. Powinniśmy im pomóc się zmuzułmanić.
    Podziękowali 2Klarcia draconessa
  • zbyszek powiedział(a):
    Marzy mi się kalifat niemiecki. Powinniśmy im pomóc się zmuzułmanić.
    Jestem dokładnie tego samego zdania. 
    Szkoda, że nie dożyję tego czasu, podobało by mi się w Kalifacie.
  • zbyszek powiedział(a):
    Marzy mi się kalifat niemiecki. Powinniśmy im pomóc się zmuzułmanić.

    Nie po to Sobieski bronił przesuwania granicy Islamu, żebyśmy teraz pozwalali na kalifat za miedzą. To bardzo krótkowzroczne.
    Podziękowali 3Pioszo54 Elf77 In Spe
  • edytowano maj 2022
    Z muzułmanami sobie radzimy z niemieckimi cwaniakami też, ale słabo. Poznaniakom się udało. Ślązakom wyszło średnio. Najgorsze, że ciągle dogadują się z Rosją.
     
    Nawet nie chodzi o wojny i Sobieskiego, ale muzułmanie nas szanują. Niemcy nie.
    Przykład Turcji, która nie uznała nigdy rozbiorów Polski.
    Pamiętam historię dziennikarzy TVN złapanych przez islamistów? Wiecie co im uratowało życie? Że są z Polski powoływali się na Jan Pawła II i Fatimę (Fatima córka Mahometa).
    W Iranie też lubią Polaków, tak w tym strasznym Iranie.

    Jeśli Niemcy będą krajem islamskim a Rosja przegra wojnę z UA i USA, bo tak to trzeba nazwać, to duża część wrogów nam zniknie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Klarcia powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Super. Jeszcze dostęp do działek na Marsie niech dadzą.
    A co Ci nie pasi?
    Rodzi się nowe przymierze pomiędzy naszymi państwami.
    Zalenski przyznał Polakom więcej świadczeń, aniżeli mają w Polsce ukraińscy uchodźcy.
    Dał to co ma, na razie więcej dać nie może.
    To że realizujemy plan Rosji. Ukrainy za chwilę zostanie trochę ponad połowa.. może jeszcze wspólna armia żeby nasi pojechali tam walczyć z Rosją? Po co nam sojusz ze zdewastowanym państwem.
    Podziękowali 2Pioszo54 draconessa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.