Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W Pacanowie kozy kują

Agnieszka Głazek, naczelniczka poczty z Pacanowa (województwo świętokrzyskie), ma stracić pracę po tym, jak wdała się w sprzeczkę z ministrem do spraw samorządu Michałem Cieślakiem. - Nogi się pode mną ugięły. Nie wiedziałam, co powiedzieć - opowiadała w rozmowie z TVN24. - Pan dyrektor powiedział mi, że za taki czyn, którego się dopuściłam, jest tylko jedna kara: zwolnienie dyscyplinarne. Bo tyle lat, ile on pracuje, to się jeszcze nie spotkał z taką skargą - relacjonowała kobieta.

https://tvn24.pl/polska/pacanow-naczelniczka-poczty-poskarzyla-sie-ministrowi-michalowi-cieslakowi-na-drozyzne-w-sklepach-ma-byc-zwolniona-opowiada-o-sytuacji-5742103
Podziękowali 1Pioszo54

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2022
    dla przykładu,
    jeśli im (PiS-owi) na czymś zależy,
    powinni w te pędy zdymisjonować ministra
  • Dla mnie ta sytuacja jest ciekawa. Na pewno nie może być tak, że kierowniczka poczty w miejscu pracy wdaje się w jakieś polityczne kłótnie i napastuje klientów. Mogła grzecznie zapytać, czy minister może spotkać się prywatnie z personelem i wyjaśnić politykę rządu. Z drugiej strony, jej przypadek będzie teraz nagłośniony przez opozycję i używany do młotkowania rządu.
  • edytowano czerwiec 2022
    a to minister zjawił się na poczcie prywatnie?

    zresztą, nawet jeśli to była jakaś ustawka,
    to grożąc publicznie (komukolwiek), zachował się idiotycznie,

    publiczne modus operandi dowolnego funkcjonariusza publicznego
    powinno się zawierać w zdaniu "jestem tu po to, by Wam służyć"
  • Jakoby prywatnie, odebrać przesyłkę.
  • > minister zjawił się na poczcie prywatnie?

    Myślisz, że poczta do ministerstwa przychodzi na pocztę w Pacanowie i minister sam ją odbiera? W sumie zabawny pomysł :)
  • Tylko wyjątkowo podły czlowiek, przez, szacunek dla innych nie rozwinę wypowiedzi wykorzystuje swoje stanowisko, układy i wpływy, by zniszczyć zwykłego, szarego człowieka.
    To podle, niskie i prostackie . 
    Mam nadzwieje, że spotka go to, na co zasłużył. 
    Podziękowali 1agnieszkamama
  • edytowano czerwiec 2022
    o, właśnie skasowałem wpis o podejściu do klienta w urzędach pocztowych :)

    jeśli pojawił się tam po odbiór przesyłki, to mógł się wkurzyć

    jako klient poczty, na szczęście już sporadyczny, rozumiem go
  • > Mam nadzwieje, że spotka go to, na co zasłużył. 

    Możesz rozwinąć? Czyżby Platforma szykowała kolejnego Ryszarda Cybę?
    Podziękowali 1Klarcia
  • kociara powiedział(a):
    Tylko wyjątkowo podły czlowiek, przez, szacunek dla innych nie rozwinę wypowiedzi wykorzystuje swoje stanowisko, układy i wpływy, by zniszczyć zwykłego, szarego człowieka.
    To podle, niskie i prostackie . 
    Mam nadzwieje, że spotka go to, na co zasłużył. 

    Czyli można go bezkarnie błotem obrzucać i zachowywać się w zarządzanej przez siebie placówce pocztowej jak menel? To nie jest wykorzystywanie stanowiska?

    Taka biedna i niewinna teraz.
    Podziękowali 2Elf77 Klarcia
  • Turturek powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Tylko wyjątkowo podły czlowiek, przez, szacunek dla innych nie rozwinę wypowiedzi wykorzystuje swoje stanowisko, układy i wpływy, by zniszczyć zwykłego, szarego człowieka.
    To podle, niskie i prostackie . 
    Mam nadzwieje, że spotka go to, na co zasłużył. 

    Czyli można go bezkarnie błotem obrzucać i zachowywać się w zarządzanej przez siebie placówce pocztowej jak menel? To nie jest wykorzystywanie stanowiska?

    Taka biedna i niewinna teraz.
    Ja nie wierzę w te zarzuty i opisana sytuację. 
    A już na pewno nie w to, co opisał Pan minister. 
  • DaddyPig powiedział(a):
    > Mam nadzwieje, że spotka go to, na co zasłużył. 

    Możesz rozwinąć? Czyżby Platforma szykowała kolejnego Ryszarda Cybę?
    A co ma do tego PO?
    Póki co, rządzi kto inny
    Tak. Mogę. 
    Lu że na to, że ktoś, kto kwat nad nim odpowiednio doceni jego determinację w zniszczeniu s, arwgo człowieka, suwerena znaczy. 
    I proporcjonalnie do tej determinacji i Energi włożonej w pokazanie, kto tu rządzi i kim jest, oraz co moze szarakowi zroboc-odpowiednio wynagrodzi. 
  • O proszę. Pan prezes Kaczyński nie pochwała zachowania Pana ministra. Oczekuje dymisji
  • Paskudny lewak z tego Kaczyńskiego.
  • W mojej ocenie pani naczelniczka zachowała się nie do końca profesjonalnie (bo poseł ma prawo tak samo jak inni dyskretnie skorzystać z poczty, do wyrażania skarg na politykę rządu są inne momenty: spotkania wyborcze, dyżury w biurach poselskich itp).
    Jednak jest to sytuacja sporej nierównowagi sił: minister zachował się absolutnie skandalicznie wobec zwykłego sfrustrowanego pracownika, wykorzystując swoją przewagę. W moim odczuciu wystarczyłoby zwykłe pouczenie naczelniczki.
  • @Coralgol
    Ale to Pan zagail i zapytał, czy pani naczelniczka go poznaje /zna itp
    Czyli pan trochę popolitykowac chciał, może liczyl na uwielbienie a tu ups... Krytyka go przerosła. 
    Bo niby z jakiego innego powodu pytałby urzędnika pocztowego, czy go zna? 


  • Jeżeli Pan zagaił to tym bardziej okropne zachowanie z jego strony.
  • Pan minister podał się do dymisji
  • A pani naczelnik będzie dalej uczestniczyć w akcjach KOD-u, którego jest działaczką. Wyrazy współczucia dla klientów tego urzędu pocztowego.
    Podziękowali 2Klarcia Elf77
  • OŚWIADCZENIE

    W związku z nieprawdziwymi informacjami, pojawiającymi się w przestrzeni medialnej, Poczta Polska informuje, że naczelniczka Urzędu Pocztowego w Pacanowie pozostaje pracownikiem na niezmienionym stanowisku. Spółka stanowczo protestuje przeciwko przypisywaniu sytuacji kontekstu politycznego i wykorzystywaniu w bieżących sporach politycznych.

    W przedmiotowej sprawie Klient wniósł skargę na zachowanie naczelniczki UP w Pacanowie. Zgodnie z obowiązującymi procedurami poprosiliśmy pracowniczkę o ustosunkowanie się do przedstawionych uwag. Od poniedziałku 6 czerwca naczelniczka przebywa na zaplanowanym wcześniej przez siebie urlopie.


    Całość pod:

    https://media.poczta-polska.pl/pr/748930/oswiadczenie-2022-06-07

  • DaddyPig powiedział(a):
    A pani naczelnik będzie dalej uczestniczyć w akcjach KOD-u, którego jest działaczką. Wyrazy współczucia dla klientów tego urzędu pocztowego.
    Ojj słusznie. 
    Przecież ta działalność wywrotowa jeeeeest taaaaaką niebezpieczna dla mieszkańców, w czasie nadawanie paczek, opłacania rachunków i odbierania listów. 
    Misja stracenca normalnie. 

    Podziękowali 1Ona64
  • Klarcia powiedział(a):

    OŚWIADCZENIE

    W związku z nieprawdziwymi informacjami, pojawiającymi się w przestrzeni medialnej, Poczta Polska informuje...

    Ktoś przeprosi za swoje insynuacje? Czy wszyscy będziemy udawali, że obrzucanie błotem to nic takiego?
  • edytowano czerwiec 2022
    Turturek powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):

    OŚWIADCZENIE

    W związku z nieprawdziwymi informacjami, pojawiającymi się w przestrzeni medialnej, Poczta Polska informuje...

    Ktoś przeprosi za swoje insynuacje? Czy wszyscy będziemy udawali, że obrzucanie błotem to nic takiego?
    Ja bym chciała przeczytać  takie oświadczenie wydane przez bezpośredniego przełożonego tej pani.wszak to on ja wezwał na dywanik, prawda...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.