Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyborcy Konfederacji wspierają LGBT

Komentarz

  • Konfederacja jawiła się jako partia wolnościowa wiec jakoś mnie to nie dziwi. Według mnie, szczerze mówiąc, każdy niech żyje tak jak chce póki nie krzywdzi tym innych. I nie jest to większość jak widać na słupkach.
  • I chociaż sama gdzieś może zastanowiłabym się czy ślub lgbt to napewno dobry pomysł, ale z drugiej strony to nie moje życie. A konfederacja właśnie łączyła wyborców, którzy raczej są za wolnością. Czy to dobrze, nie wiem, ale nie dziwi mnie to.
  • @paulaarose

    Legalizacja prawna ma wpływ na wszystkich, wydaje Ci się, że Ciebie to nie dotyczy, to pozory - będzie dotyczyć, gdy te związki będą chciały mieć te same przywileje co małżeństwa; gdy będą chciały adoptować dzieci, decydować o edukacji, mieć ulgi podatkowe itp.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano czerwiec 2022
    Konfederacja to 3 ugrupowania
    Narodowcy to raczej za Polską niż za absolutną wolnością
    Konwiniści na pewno są za wolnością.
    Braun pewnie też

    Korwin wygaduje bzdury, ale z tym się zgadzam, że zwykłe małżeństwa mają przywileje bo wychowują dzieci przyszłe pokolenie. Homosie nie powinni mieć tych przywilejów bo nie mają dzieci.

    Narodowcy nie wydaje mi się żeby poparli związki i dawanie dzieci jednopłciowcom.
    Braun pewnie też.

    Wydaje mi się że na Konfederację głosują ludzie głównie o poglądach korwinistycznych.
    Narodowcy i Braun mają niewielką rzeszę wyborców.

    PiS ma elektorat złożony z ludzi wierzących stąd ten wynik.
    Podziękowali 1Agmar
  • @DaddyPig a może prócz wykresu podaj jakieś informacje jak było to badanie robione?
  • Nie wiem, wykres pochodzi z Twittera Piotra Semki, skądinąd sympatyka Konfederacji.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pewnie elektorat socjalny
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.