Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki helikopter dla rodziny wielodzietnej?

edytowano maj 2007 w Ogólna
x070529144815mu6.jpg

Pojechałem dziś z Frankiem do pani logopedy, która przyjmuje w Szpitalu Bródnowskim, a tu nagle przyleciał helikopter ratunkowy i wylądował pod oknami oddziału psychiatrycznego. Poszedłem pogadać z pilotem, bo pomyślałem, że zamiast dużego samochodu może lepiej kupić coś, co lata. Ale okazało się, że ten model zabiera raptem trzy osoby załogi plus pacjenta, więc na nasze potrzeby jest stanowczo zbyt mały :wink:

x070529145201sd0.jpg

A tu Józek. Od dziś dyplomowany dwulatek :bigsmile:

Komentarz

  • proponuję miotły.wydaje się ,że Quatromama ma i praktykę w ich stosowaniu i duży ich wybór.jak się ja ładnie poprosi to może i kursy doszkalające poprowadzi?:bigsmile:
  • oj zaczynam wątpić w Twoje Quatromamo kompetencje!wytarawna czarownica i kawa?a czary- mary to nie łaska?:wink:
  • CH-53 Sea Stallion

    General characteristics

    * Crew: 2 Pilots, 1 or more Crew Chiefs
    * Capacity: 37 troops (55 in alternate configuration)

    800px-CH-53_CM3.jpg
  • ach to ja już wiem czemu na ul.połczyńskiej parking co to teoretycznie w szwach miał pękać stoi pusty lecz z ochroną!to Maciek rezerwację zrobił ,żeby do warsztatu-na lotnisko Bemowo-blisko mu było!:wink:
  • :tongue:
  • to nie fair Maciek zabrał swój wpis z powrotem!był i teraz nie ma!poproszę mi powiedzieć jak to się robi?!
  • Coś nowego pojawiło się na rynku lotniczym w ostatnich latach?
  • @Filip dawno Cię nie było :-)
  • Małgorzata, nie wiesz może, kiedy najbliższy start? Mam kandydatów do załogi ;)
  • gdyby tak z kursem matematyki z zakresu 4.kl. szkoły podst. to też mam kandydata :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.