Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co za beszczelne typu

Bill Gates mówi, że owszem lata prywatnym jetem ale klimatem się nie przejmuje.

Drugi broni elit latających jetami "bo ciężej pracują niż reszta ludzi, których zna"


Podziękowali 1Elf77

Komentarz

  • To się nazywa profesjonalne i odgórne budowanie poczucia krzywdy. Nic dziwnego że tacy rządzą światem. B)

    Chociaż jakby się przyczepić, to chyba lepszy byłby slogan, że pracują mądrzej i dlatego im więcej wolno ;) No ale ja światem nie rządzę i co tam mogę wiedzieć  ;)
  • Myślą że są równi i równiejsi? Jeśli ktos włożył kij w mrowisko to trzeba się zająć najbogatszymi teucicielami w pierwszej kolejności. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Myślą że są równi i równiejsi? Jeśli ktos włożył kij w mrowisko to trzeba się zająć najbogatszymi teucicielami w pierwszej kolejności. 
    Może nie tyle myślą, co wiedzą.

    Znasz takie powiedzenie: kto bogatemu zabroni?
  • Głupie powiedzenie. Ja bogatemu zabraniam. 
  • edytowano marzec 2023
    Tak bym mu dowaliła kar że by mu się odechciało. Bo straciłby ogromny majątek na rzecz środowiska. Bogaci chcą oszczędzać środowisko, ale nie swoim kosztem a kosztem biedniejszych?
    Jeśli myślą że są równiejsi to się przeliczą bo biedniejsi mają prawo powiedzieć że zacząć powinni od swojej polki w pierwszej kolejności, bo są największymi trucicielami. Gdy przestaną truć o połowę mniej, to już będzie ogromny zysk i pociągną za sobą resztę. Przykład powinien pójść z góry. 
  • Gdybyś była w stanie mu zabronić, to znaczyłoby, że jesteś na innym poziomie niż obecnie i to dowalenie innym dotknie i Ciebie, czyli byś nie zrobiła NIC. 
  • Dużo małych ludzi może więcej niż jeden większy.
    Trzaskowski chce ograniczyć ilość spalin? Piękna idea, niech pokaże przykład. Ma szansę się wykazać i pociągnąć za sobą resztę. Chce widzieć go w autobusie. 
    A gdy on chce żeby inni się ograniczali a nie on sam, to raczej niewiele uzyska. Ludzie będą mieli w nosie czego on chce, skoro sam się nie stosuje do swoich idei. 
  • No ale to już bezczelność wymagać tylko od innych a nie od siebie.

  • Ale nic nie jest dane na zawsze
    Świat się zmienia i to może być jak najbardziej do zmiany 
  • Gdyby wszyscy tak myśleli to nigdy nie skończyłoby się niewolnictwo. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Gdyby wszyscy tak myśleli to nigdy nie skończyłoby się niewolnictwo. 
    A kiedy niby niewolnictwo się skończyło?

    Możesz mówić, że zabraniasz, oburzać się, ale to nie będzie miało najmniejszego wpływu na realia światowe, one są poza Twoim zasięgiem sprawczości.
    Podziękowali 1malagala
  • Ja tak nie uwazam że jest poza moja sprawczosci. Każdy z nas jakiś minimalny wpływ ma, a razem wpływ jest coraz większy. Nie tyczy się tego tematu a ogółu.




  • Ktoś napisał artykuł oczerniajacy bogatych trucicieli. No i co poda go do sądu? Nie poda, bo to prawda.
    Zresztą takich artykułów jest wiele i wszystkich do sądu nie poda. 
    No i wiele takich artykułów i wielu ludziom oczy się otworzą. To jest ten wpływ małych.

    A książę Harry też został skrytykowany w prasie za to że jest fałszywy bo niby udaje że jest eko, a okazuje się że lata sam samolotami.
    No i choć krwi to mu napsuło. To już nie te czasy że nawet obrzydliwe bogaci nie boją się tłumu. 

  • Najbardziej bać się powinni hipokryci.
  • @Tomasz, sądząc po infomacjach w necie to niewolnictwo się opłaca, bo liczba niewolników na świecie rośnie i jest najwyższa w historii.
  • M_Monia powiedział(a):
    Ktoś napisał artykuł oczerniajacy bogatych trucicieli. No i co poda go do sądu? Nie poda, bo to prawda.
    Zresztą takich artykułów jest wiele i wszystkich do sądu nie poda. 
    No i wiele takich artykułów i wielu ludziom oczy się otworzą. To jest ten wpływ małych.

    Naiwne. 
  • A ja mysle, ze masz Monia doskonale mozliwosci pracy i wplywu
    Tylko ich nie widzisz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.