Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprzedajna (...)

edytowano wrzesień 2023 w Ogólna
"Ja zawsze wychodząc na scenę, przedstawiam się "Jestem Maleńczuk. J***ć PiS, Putina i Watykan". Najczęściej te dwa człony wypowiedzi toną w morzu braw. Zostaje tylko "J***ć PiS"."

https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/wywiad-z-maciejem-malenczukiem-tym-krajem-rzadzi-stara-baba/p2f9m67,681c1dfa

tak mówi sprzadajna (...) - jak śpiewał Kazik - która śpiewała na prywatnym koncercie dla Miedwiediewa w warszawskich Łazienkach w 2010 roku, po Smoleńsku, po Gruzji i po Czeczenii

i taki ktoś ma czelność jeszcze zabierać publicznie głos.
Podziękowali 1Klarcia

Komentarz

  • Każdemu wolno publicznie zabierać głos.
  • Berenika powiedział(a):
    Każdemu wolno publicznie zabierać głos.
    Nie rozumiesz wypowiedzi do której nawiązujesz. To że coś Ci wolno nie znaczy że masz to robić. Trzeba zachować jakąś przyzwoitość.
  • Berenika powiedział(a):
    Każdemu wolno publicznie zabierać głos.
    Oczywiście uzupełnię że chodzi mi o publiczne zabieranie  głosu podczas koncertu, głosu krytycznego wobec Putina w kontekście dokładnie tym jaki przytoczyłem.

    Podziękowali 1Berenika
  • edytowano wrzesień 2023
    M_Monia powiedział(a):
    Tobie też wolno uważać ze jest gooopi. 
    Nie, jest po prostu sprzedajny. Bardziej wiarygodny, jako prawdziwy alkoholik jest w reklamie alkoholu w której wystąpił. Przypomnę że siedział za odmowę służby wojskowej w latach 80. Przykre, jak z ideałów młodości zostaje próchno.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Myślałam że to o shmacie Kukizie
  • Kukiz nie nadskakiwał rosyjskim mordercom.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • A nie, to spoko 
  • Jest takie powiedzenie: inflacja szaleje, najbardziej podrożały chleb, majonez i Kukiz
  • DaddyPig powiedział(a):
    Kukiz nie nadskakiwał rosyjskim mordercom.
    Zapomnieli mu zaproponować jakieś benefity.
  • Znajomy działacz niskiego szczebla z PiS mówi do mnie zdziwiony, że się oburzam: "dlaczego opozycja nie przelicytuje i nie da więcej Kukizowi?"
  • To jest taka logika
  • Coralgol powiedział(a):
    Znajomy działacz niskiego szczebla z PiS mówi do mnie zdziwiony, że się oburzam: "dlaczego opozycja nie przelicytuje i nie da więcej Kukizowi?"
    Właściwie co w tym dziwnego? 


  • Brak jakiejkolwiek etyki?
  • Decyzja polityczna.
  • Berenika powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Znajomy działacz niskiego szczebla z PiS mówi do mnie zdziwiony, że się oburzam: "dlaczego opozycja nie przelicytuje i nie da więcej Kukizowi?"
    Właściwie co w tym dziwnego? 


    W PISie nic, fakt.
  • Jakaś inna partia, która nigdy nie wchodziła w koalicje?

    A tak, te, które nie dostały się do Sejmu.
  • Jeśli współpraca między partiami w polityce jest nieetyczna, to ja naprawdę nie wiem, jak miałoby wyglądać rządzenie krajem 
    Podziękowali 1Berenika
  • Współpraca jest etyczna, nieetyczne jest sprzedawanie się 
  • To różnica jak między seksem z miłości czy choćby zauroczenia a prostytucja 
  • Kukiz szedł do wyborów z konkretnym programem - wolnościowym, antysystemowym. Byl przez swoich wyborców moim zdaniem naiwnie postrzegany jako buntownik, idealista. Tymczasem pokazał że za konkretne korzyści jest w stanie zmienić swój głos w przeciągu paru minut. Obrzydliwe 
  • ale co mnie obchodzi jakiś muzyk w polityce, muzyk ma śpiewać (byle nie na koncertach dla bandytów, jak Edith Piaff i Maleńczuk).

  • Prayboy powiedział(a):
    ale co mnie obchodzi jakiś muzyk w polityce, muzyk ma śpiewać (byle nie na koncertach dla bandytów, jak Edith Piaff i Maleńczuk).

    Ale głos tegoż muzyka się liczy. Fakt, Kukiz śpiewa, jak mu PiS zagra.
  • edytowano wrzesień 2023
    Liczy się jak każdego innego posła. Ale lepiej grać w orkiestrze Prawa i Sprawiedliwości niż Putina, jak obecna opozycja i jej "artyści"
  • Prayboy powiedział(a):
    Liczy się jak każdego innego posła. 
    Tylko ten wyjątkowo sprzedajny. A gęba dalej pełna frazesów. 
  • Wyjątkowo? Bez przesady...tak samo jak wielu innych
  • Prayboy powiedział(a):
    Wyjątkowo? Bez przesady...tak samo jak wielu innych
    No raczej nie. 
  • Całe mnóstwo posłów zmieniało barwy
  • Ale nie każdy się przy tym zarzekał, że jest antysystemowcem. I nie kazdy za to 4 mln dostał.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.