Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Największa afera w galaktyce

«1

Komentarz

  • Czemu Agnieszka Holland nie kupiła wiz dla ludzi, którzy nielegalnie przechodzą do nas z Białorusi? Przecież to takie proste.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Czemu Agnieszka Holland nie kupiła wiz dla ludzi, którzy nielegalnie przechodzą do nas z Białorusi? Przecież to takie proste.
    z tych samych powodów,dla których Ty nie adoptujesz setek chorych dzieci, nie przyjmiesz pod swój dach kobiet w ciąży,które chcą usunąć ciąże ani nie zaopiekujesz się odziałem niepełnosprawnych 
  • Nie ma też w znajomości w PiS.
  • to sa dane z tvn 24 wiecie ze KRAJ który wydał najwięcej pozwoleń na pobyt w Schengen są Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi w 2021 roku wydali niemal 268 tys. wiz, a w 2022 roku ponad 817 tys. wiz. Według tego zestawienia Polska znalazła się na 15. miejscu https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/afera-wizowa-ministerstwo-spraw-zagranicznych-podalo-dane-dotyczace-wydawania-wiz-cudzoziemcom-liczby-7346065

  • krzysztof12 powiedział(a):
    to sa dane z tvn 24 wiecie ze KRAJ który wydał najwięcej pozwoleń na pobyt w Schengen są Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi w 2021 roku wydali niemal 268 tys. wiz, a w 2022 roku ponad 817 tys. wiz. Według tego zestawienia Polska znalazła się na 15. miejscu https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/afera-wizowa-ministerstwo-spraw-zagranicznych-podalo-dane-dotyczace-wydawania-wiz-cudzoziemcom-liczby-7346065

    A jakie to ma znaczenie dla sprawy kupowanych wiz???
  • Żadne, ale to nie przeszkadza.
  • kociara powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Czemu Agnieszka Holland nie kupiła wiz dla ludzi, którzy nielegalnie przechodzą do nas z Białorusi? Przecież to takie proste.
    z tych samych powodów,dla których Ty nie adoptujesz setek chorych dzieci, nie przyjmiesz pod swój dach kobiet w ciąży,które chcą usunąć ciąże ani nie zaopiekujesz się odziałem niepełnosprawnych 
    Ale on nie kręci łzawych filmów
  • Prayboy powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Czemu Agnieszka Holland nie kupiła wiz dla ludzi, którzy nielegalnie przechodzą do nas z Białorusi? Przecież to takie proste.
    z tych samych powodów,dla których Ty nie adoptujesz setek chorych dzieci, nie przyjmiesz pod swój dach kobiet w ciąży,które chcą usunąć ciąże ani nie zaopiekujesz się odziałem niepełnosprawnych 
    Ale on nie kręci łzawych filmów
    Faktycznie,  za to ogląda dużo, zwłaszcza tik toka.
  • I co jeszcze
  • kociara powiedział(a):
    Oczywiście, że tak. Nie przyzwyczaiłaś się, że każde łajdactwo, afera, machloja i skandal w gronie prawych i sprawiedliwych to wina tuska albo coś, co nie istnieje?
    Podziękowali 1kociara
  • Burzą się bo to uderza właśnie w Kozieja Różańskiego i innych
  • Żałosne i śmiesze że się na to łapiecie, no ale jako ignoranci nie dziwię się , bo takie teksty właśnie dla ignorantów są przeznaczone
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tylko totalny ignorant i pelikan lylajacy pispropagande będzie twierdził,że to bzdura.
    Wykorzystywanie dawnych planów wojskowych we własnej agitacji jest czymś, co wywala w kosmos skalę żenady i niekompetencji oraz rzuca światło na tę postać. Zresztą i z nie pierwszy raz.
    Wojskowi powinni go na butach roznieść,hańbi te służbę i poraża tym, jak wiele jest qlw stanowi zrobić by zachować władze.
    Popytajcie, co wojskowi sądzą o tej marionetce
    I żadne słowa obrazu by na rogu tego nie zmienią.
  • edytowano wrzesień 2023
    wojskowi tacy jak Różański? daj spokój. Nie podniecaj się tymi wojskowymi, Śmigły -Rydz też był wojskowym. 
  • Nie. Nie ci.
    Ci co nadal w służbie 
  • Nic mnie nie zdziwi. Pamiętacie jak w 2007 Macierewicz opublikował listę polskich agentów?
  • edytowano wrzesień 2023
    kociara powiedział(a):
    Nie. Nie ci.
    Ci co nadal w służbie 
    aha, to ciekawe, bo właśnie z nimi pracuję i nic takiego nie mówią :-) ty masz u siebie w pracy wojskowych?
    pamiętaj że ta koncepcja obrony Polski była opracowana w porozumieniu z Moskwą więc to żadna tajemnica dla Rosji :-)) natomiast oczywiste jest że pewnym środowiskom zależy aby opinia publiczna o tym nie wiedziała. Między inymi uderza to w Hołownię, który na swoim zapleczu politycznym ma właśnie Różańskiego oraz wielu emerytowanych wojskowych którzy właśnie zaczynają się odzywać. 
    Podziękowali 1PawelK
  • Wilfrid powiedział(a):
    Nic mnie nie zdziwi. Pamiętacie jak w 2007 Macierewicz opublikował listę polskich agentów?
    Bzdura. Nawet peowska prokuratura umorzyła wszelkie śledztwa w tej sprawie.
  • edytowano wrzesień 2023
    srak
    Stanisław Marian Koziej – polski wojskowy, nauczyciel akademicki i urzędnik państwowy, generał brygady Wojska Polskiego, profesor nauk wojskowych. 
    Data i miejsce urodzenia: 8 lipca 1943 80 lat, 
    Wykształcenie: Akademia Sztabu Generalnego (1970–1973)

    komendant ASG w latach  70-73 to:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Czaplewski
    Urodzony w polskiej rodzinie robotniczej, w 1915 ewakuowany z rodziną do Rosji. W 1931 ochotniczo wstąpił do Bakińskiej Oficerskiej Szkoły Piechoty Armii Czerwonej 

    z czym do ludzi :-)))))))

    czerwony generał po czerwonej szkole to dla ciebie autorytet? 

    pamiętaj że w tym okresie w ASG opracowywano plan ataku nuklearnego UW na NATO, które to plany udaramnił potem Kukliński a ty linkujesz twitty czerwonego generała, zero wiedzy, byle doj...ć PIS.
  • palą się gacie w środowisku Hołowni - a to przecież ostatnia szansa białego człowieka na rządy opozycji, stąd to wzmożenie u waszych "wojskowych" 
  • o proszę, nawet naczelny teolog kraju zna się na wojsku :-)
    Terklikowski :-)))))))))
    PiS gra bezpieczeństwem Polski [OPINIA] - WP Wiadomości
    Podziękowali 1Malia
  • Prayboy powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Nie. Nie ci.
    Ci co nadal w służbie 
    aha, to ciekawe, bo właśnie z nimi pracuję i nic takiego nie mówią :-) ty masz u siebie w pracy wojskowych?
    pamiętaj że ta koncepcja obrony Polski była opracowana w porozumieniu z Moskwą więc to żadna tajemnica dla Rosji :-)) natomiast oczywiste jest że pewnym środowiskom zależy aby opinia publiczna o tym nie wiedziała. Między inymi uderza to w Hołownię, który na swoim zapleczu politycznym ma właśnie Różańskiego oraz wielu emerytowanych wojskowych którzy właśnie zaczynają się odzywać
    Mam. Wyobraź sobie.
    Więc moje uwagi mają jakieś podstawy a nie jak twierdzisz propaganda.
    Tego nie da się obronic, bez względu na to,kto,kiedy i z kim opracowywał.
    No ale jak szefem służb wojskowych jest aparatczyk i do tego karierowicz,który nie wie,czym jest honor i żeby osłonić własny tchórzliwy tyłek potrafi na oczach świata naskarżyć na swoich dowódców to wiesz...
    Parta,która ma honor i ojczyzna na plugawych gębach a sama ośmiesza ojczyznę 
  • nie wiedziałem że zmieniłaś pracę i pracujesz w wojsku. Ale kipisz nienawiścią, to widać. 
  • edytowano wrzesień 2023
    Nie zmieniłam pracy ale w jej ramach pracuje, współpracuje  i spotykam się z różnymi ludźmi.
    To nie jest nic niezwykłego.
    Jeśli dla Ciebie kupienie nienawiścią jest stwierdzanie faktu to naprawdę...nie ja mam problem z odbiorem.
    Nie powiesz mi ani nie przekonasz, że kadra wojskowa jak i szeregowi darzą jakimkolwiek szacunkiem Błaszczak 
    Nie mówie tym samym,że inni ministrowie z innych frakcji byli kochani, ale takiego bez honoru i tam mało poważanego dawno nie było.
    Podobnie z policją, ale i tak nie uwierzysz 
  • Aha, czyli nie masz pojęcia o wojsku. Ja też spotykam ekspedientki, prawników i kelnerów.
  • edytowano wrzesień 2023
    Aha, czyli nie masz pojęcia o wojsku. Ja też spotykam ekspedientki, prawników i kelnerów.
    Kipienie nienawiścią to dla mnie twoje tyłki, plugawe gęby itp
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.