Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

edytowano październik 2023 w Polityka
Podziękowali 1Prayboy
«13456745

Komentarz

  • > Lex Tusk, na czasie więc nie muszę tłumaczyć

    Ależ wytłumacz. Co Ci się nie podoba w powołaniu komisji sejmowej do zbadania powiązań z polityków z Rosją?
  • Ja bym się raczej zastanowiła co jest nie tak z rządem,który rządzi kolejną kadencję,maq swej dyspozycji wszystkie służby i jakoś nie był w stanie tych powiązań odszukać 
    A ma to zrobic 9 przypadkowych osób,które nawet wykształcenia ani doświadczenia mieć nie muszą 
    Paradne

    Też się DaddyPig dałeś na to nabrać?
    Nie,nie uwierzę.
    Ty wiesz dobrze o co chodzi.
  • @kociara Mogliby się Rosjanom dobrać do D w kwestii wraku smoleńskiego, prześwietlić konfederacje etc... 
  • > Mogliby się Rosjanom dobrać do D w kwestii wraku smoleńskiego

    Niby jak?
  • Tylko że najpierw musieliby wyjaśnić aferę taśmową, która - co za pech  - wyniosła ich do władzy.
  • Kolejny kwiatek
    Urzędnik Tomasz L podejrzany o szpiegostwo.
    Naczelnik urzędu stanu cywilnego, członek komisji likwidacyjnej wsi.
    Agent miodzio.
    Tego w tvpis ani w niezależna nie uslyszycie ani nie przeczytacie
  • > Ty wiesz dobrze o co chodzi.

    A nie możesz tak napisać normalnie - podoba mi się to i to, nie podoba to i to? To dość męczące, kiedy tworzysz jakieś insynuacje sugerowane półsłówkami.
  • Za niedługo zaczniemy w cyrku płakać 
    Podziękowali 1asiao
  • @DaddyPig Tego już nie wiem, przyznaje, ale to jest dziwne, że jak zginęli ci ludzie z Holandii chyba zestrzeleni przez Rosjan, to udało się rozwiązać sprawe, a my już tyle lat nie możemy odzyskać tego wraku... Ekipa Tuska się do tego przysluzyla... 
  • Ale czego nie zrozumiałeś?
    To raczej ja nie rozumiem jak można pokładać nadzieje 9 osobowym składzie przypadkowych ludzi,bez doświadczenia i wykształcenia,bez praktyki .
    I jak można traktować poważnie rząd, który nie potrafi uporać się z problemem mając całe rzesze służb,technologii itp za to sądzi,że zrobi to 9 os skład cywili :D
  • edytowano czerwiec 2023
    Może powinien jeszcze zainteresować się w takim razie,kogo ma w służbach skoro przez tyle lat nie ogarnęły tematu
  • Chyba przeczytał w końcu ustawę, którą sam podpisał.
    Podziękowali 1beatak
  • Duda właśnie wysadził marsz opozycji 4.06. Najpierw doprowadził do tego, że jej tematem stała się komisja do tropienia rosyjskiej agentury, a teraz wystąpił w roli rozjemcy, który dba o uwzględnienie uwag opozycji. Jeszcze zabawniej będzie przy głosowaniu nowelizacji. Jeżeli opozycja ją poprze, to weźmie odpowiedzialność za działanie komisji, a jeżeli odrzuci, to wyjdzie na warchołów. Sądzę zresztą, że PiS do głosowania wystawi niepełny skład posłów, aby wszystko zależało od głosów opozycji. Jeżeli nowelizacja nie przejdzie, to z winy opozycji.
  • edytowano czerwiec 2023
    Po pierwsze to musztarda po obiedzie, ustawa już weszła w życie.
    Po drugie to w ogóle nie wiadomo, czy dojdzie do procedowania tej nowej ustawy.
    A nawet jeśli dojdzie, to opozycja może zgłaszać poprawki.
    Podziękowali 2ewaklara Odrobinka

  • Ja nie wiem,co myśmy jako naród złego uczynili że nas takim prezydentem pokarało
    Nie wie,co podpisuje . Ma czas,ale po co. Teraz się publicznie przyznaje ,że no biedny misio. Nie widział,co podpisał. A jeszcze paręnaście godzin temu grzmiał (swoją drogą jaki on jest pocieszny ,jak próbuję być taki stanowczy,taki groźny...te minki,te pohukiwania...boszzzz) że przecież wszystko jest ok i jest najgłębiej przekonany o słuszności tej ustawy 
    Od lat pozwala się ośmieszać i poniżać JKaczyńskiemu a teraz jeszcze się sam ośmiesza przed całym światem 
    Mąż stanu...stanika chyba
  • kociara powiedział(a):

    Ja nie wiem,co myśmy jako naród złego uczynili że nas takim prezydentem pokarało
    Nie wie,co podpisuje . Ma czas,ale po co. Teraz się publicznie przyznaje ,że no biedny misio. Nie widział,co podpisał. A jeszcze paręnaście godzin temu grzmiał (swoją drogą jaki on jest pocieszny ,jak próbuję być taki stanowczy,taki groźny...te minki,te pohukiwania...boszzzz) że przecież wszystko jest ok i jest najgłębiej przekonany o słuszności tej ustawy 
    Od lat pozwala się ośmieszać i poniżać JKaczyńskiemu a teraz jeszcze się sam ośmiesza przed całym światem 
    Mąż stanu...stanika chyba
    Bo lud przemówił i rząd usłyszał - pogonimy wam, wiec uznali, ze noooo oni tu ustawę a potem mówi rządzący ich nią uwalą, stad zmiana kierunku 
  • Nie Umiem z Twittera więc artykuł Onet,w którym jest kompilacja filmów z JKaczynskim i jego prorosyjska postawa.
    Więc może faktycznie lex Kaczyński a nie lex Tusk

    https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/przypomnial-nagrania-sprzed-lat-kaczynski-dalby-wiele/mlmvyn5,79cfc278
  • Prorosyjska postawa Kaczyńskiego z manipulacji z Derr Onet?

    To jak lis jako adwokat kur z kurnika.

  • edytowano czerwiec 2023
    Nieprawdopodobne... fotomontaże... do tego się posunęli a ty łykasz to jak gęś.
  • Może warto dać całe zdjęcie a nie zmontowany wycinek?

  • Troszkę inny kontekst co, klamczuszki?
  • Lider PiS zwrócił uwagę, że na defiladzie w Moskwie to jego brat, tragicznie zmarły Lech Kaczyński miał reprezentować Polskę. Zapewnił, że myślami byłby wówczas przy setkach tysięcy poległych żołnierzy radzieckich, ale także przy Katyniu. Podkreślił, że nowe można budować tylko w oparciu o prawdę. Zaznaczył, że trzeba poznać prawdę o Katyniu, choćby prawda ta miała się okazać bolesna.
  • edytowano czerwiec 2023
    I to też brzmi inaczej niż dawanie samego tyłko pierwszego zdania, prawda?
    Manipulatorzy...i bezmyślne gęsi.
  • To jest rosyjski wpływ tak?
    Taki sam wektor jak chodzenie Tuska pod rękę po molo w Sopocie i mówienie przez Tuska po inwazji na Krym - chcemy dialogu z Rosją taką jaka ona jest?
    Weź się nie ośmieszaj.
  • Prayboy powiedział(a):
    Nieprawdopodobne... fotomontaże... do tego się posunęli a ty łykasz to jak gęś.
    Oesu
    Jaki fotomontaż.
    Przecież to oficjalne wypowiedzi JKaczynkiego.
    Zapomniałeś?
  • edytowano czerwiec 2023
    Prayboy powiedział(a):
    To jest rosyjski wpływ tak?
    Taki sam wektor jak chodzenie Tuska pod rękę po molo w Sopocie i mówienie przez Tuska po inwazji na Krym - chcemy dialogu z Rosją taką jaka ona jest?
    Weź się nie ośmieszaj.
    To chyba raczej Ty się ośmieszasz i to nie pierwszy raz
    To,że. Ci dwaj panowie wtedy cokolwiek knuli jest tak samo  prawdopodobne jak to,że zawodnik w trakcie meczu korumpuje sędziego

  • kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Nieprawdopodobne... fotomontaże... do tego się posunęli a ty łykasz to jak gęś.
    Oesu
    Jaki fotomontaż.
    Przecież to oficjalne wypowiedzi JKaczynkiego.
    Zapomniałeś?
    Fotomontaż to wycinek większego zdjęcia.
    Dotyczy fotografii nie dźwięku :-)
    A jeśli chodzi o wypowiedź to też dano wycinek, czyli montaż czyli manipulacje.
    Przedstawiłem całe zdjęcie i całą wypowiedź.
    Mądry oceni czy to są postawy prorosyjskie:
    Udział w spotkaniu na którym stoi kilkunastu polityków w tym Putin oraz zdanie wyjęte z kontekstu.

    Podziękowali 1Elf77
  • kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To jest rosyjski wpływ tak?
    Taki sam wektor jak chodzenie Tuska pod rękę po molo w Sopocie i mówienie przez Tuska po inwazji na Krym - chcemy dialogu z Rosją taką jaka ona jest?
    Weź się nie ośmieszaj.
    To chyba raczej Ty się ośmieszasz i to nie pierwszy raz
    To,że. Ci dwaj panowie wtedy cokolwiek knuli jest tak samo  prawdopodobne jak to,że zawodnik w trakcie meczu korumpuje sędziego

    To tylko twoja opinia, to co nastąpiło pół roku później ( osobne zaproszenie dla kancelarii premiera i osobne dla kancelarii prezydenta wysłane przez Rosję na uroczystości w Katyniu) to fakty które pozwalają na takie domniemania. Zwłaszcza że rozmowa była bez tłumacza bo obaj panowie dogadują się w języku niemieckim. 
  • No to powiedz mi,jak w takich m razie 9 osób ma ustalić i zrobić coś zza biurka,czego przez dwie kadencję nie zrobiło państwo z całym aparatem i niemal nieograniczonymi możliwościami.?
    Przez dwie kadencje nie potrafili zadziałać nic w tej sorawie niczego nikomu nie udowodnili poza uciekaniem się do fałszerstw i zastraszaniu tych,którzy udowodnili te fałszerstwa.
    Jak to zrobią?

    A go do tego fotomontażu to to nie jest w żaden sposób istotne i ja się nie odnosiłam do fot a do wypowiedzi wodza Kaczyńskiego 
    To też wystarczy 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.