Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Podsumowanie wyborcze

Mieszkańcy Turowa głosowali za zamknięciem kopalni.
Mieszkańcy Świnoujścia głosowali za zamknięciem tunelu.
Młode kobiety głosowały za gwałtami na ulicach.
Młodzi mężczyźni głosowali za płaceniem podatku dochodowego.
Rodzice głosowali za likwidacją 500+.
Emeryci głosowali za likwidacją 13 i 14 emerytury.

Każdy dostanie to, co chciał.
Podziękowali 2zbyszek Prayboy
«13

Komentarz

  • Oczywiście zapomniałem o starszych kobietach, które głosowały za pracą do 67 roku życia. Przepraszam.
    Podziękowali 2zbyszek Prayboy
  • DaddyPig powiedział(a):
    Mieszkańcy Turowa głosowali za zamknięciem kopalni.
    Mieszkańcy Świnoujścia głosowali za zamknięciem tunelu.
    Młode kobiety głosowały za gwałtami na ulicach.
    Młodzi mężczyźni głosowali za płaceniem podatku dochodowego.
    Rodzice głosowali za likwidacją 500+.
    Emeryci głosowali za likwidacją 13 i 14 emerytury.

    Każdy dostanie to, co chciał.
    No i właśnie przez podobnie prymitywny przekaz i kampanię na tym opartą, PiS nie będzie rządził.
    Podziękowali 1Coralgol
  • A co w tym jest prymitywnego? Gołe fakty.
  • DaddyPig powiedział(a):
    A co w tym jest prymitywnego? Gołe fakty.

    PiS też tak myślał. No i nie zadziałało.
  • Ale tutaj nic nie ma zadziałać. Wybory były w niedzielę. Teraz będą konsekwencje, które wypisałem.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Ale tutaj nic nie ma zadziałać. Wybory były w niedzielę. Teraz będą konsekwencje, które wypisałem.



    Tzn Ty uważasz,że będą takie konsekwencje. 
  • A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
  • @DaddyPig strasznie histeryczne są Twoje wpisy dotyczące wyborów. 
    PiS przecież wygrał. Zdobył najwięcej głosów, ale nie ma z kim rządzić. Ale to nie wina głosujących, że PiS nie liczył się z nikim w czasie swoich rządów i doprawdził do tego, że teraz nikt nie chce z PiSem wchodzić w koalicję. 
    Podziękowali 2beatak Coralgol
  • A słyszałaś o czymś takim, jak program wyborczy? 
  • DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
  • beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    Podziękowali 2Ka.tka. Elf77
  • Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
  • beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
    Naprawdę tak myślisz? Naprawdę? Że za Ukraińców już nam nie wlepią innych uchodźców? Że dostaniemy nagrodę?
    Podziękowali 3Joannna zbyszek Aga85
  • beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
    hm, wiara przeciw wierze
    w najlepszy przypadku

    obiło mię się o uszy, że nieprzyjęcie relokanta ma skutkować opłatą coś ponad 20 tysi ojro dziennie
    Podziękowali 1Elf77
  • malagala powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
    Naprawdę tak myślisz? Naprawdę? Że za Ukraińców już nam nie wlepią innych uchodźców? Że dostaniemy nagrodę?
    Tak myślę. Na nagrody nie liczę, ale naprawdę nie sądzę, by nam wlepiali uchodźców.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
    hm, wiara przeciw wierze
    w najlepszy przypadku

    obiło mię się o uszy, że nieprzyjęcie relokanta ma skutkować opłatą coś ponad 20 tysi ojro dziennie
    Faktycznie, coś w Tvpis mówili.
  • beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
    hm, wiara przeciw wierze
    w najlepszy przypadku

    obiło mię się o uszy, że nieprzyjęcie relokanta ma skutkować opłatą coś ponad 20 tysi ojro dziennie
    Faktycznie, coś w Tvpis mówili.
    nie oglądam
    ale chyba ktoś z brukselki zapodawał
  • Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
    hm, wiara przeciw wierze
    w najlepszy przypadku

    obiło mię się o uszy, że nieprzyjęcie relokanta ma skutkować opłatą coś ponad 20 tysi ojro dziennie
    Faktycznie, coś w Tvpis mówili.
    nie oglądam
    ale chyba ktoś z brukselki zapodawał
    No chyba jednak nie. A jeśli tak, to na długo przed wojna na Ukrainie.
  • beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
    hm, wiara przeciw wierze
    w najlepszy przypadku

    obiło mię się o uszy, że nieprzyjęcie relokanta ma skutkować opłatą coś ponad 20 tysi ojro dziennie
    Faktycznie, coś w Tvpis mówili.
    nie oglądam
    ale chyba ktoś z brukselki zapodawał
    No chyba jednak nie. A jeśli tak, to na długo przed wojna na Ukrainie.
    w mojej ocenie, ten walec się nie zatrzymuje
    a UE jest jedynie jego wykonawcą
  • Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    A Ty uważasz, że ci sami imigranci, którzy w Niemczech biją na ulicy białe kobiety po twarzy, w Polsce będą je całować w rękę. LOL.
    Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech.
    hm,
    a relokacja?
    A Ty serio wierzysz w te bzdury o relokacji? Przecież nie będzie żadnej ze względu na Ukraińców, których przyjęliśmy.
    hm, wiara przeciw wierze
    w najlepszy przypadku

    obiło mię się o uszy, że nieprzyjęcie relokanta ma skutkować opłatą coś ponad 20 tysi ojro dziennie
    Faktycznie, coś w Tvpis mówili.
    nie oglądam
    ale chyba ktoś z brukselki zapodawał
    No chyba jednak nie. A jeśli tak, to na długo przed wojna na Ukrainie.
    w mojej ocenie, ten walec się nie zatrzymuje
    a UE jest jedynie jego wykonawcą
    Ok, masz prawo do swej opinii.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Czy ci relokowani nie relokowaliby się z powrotem tak, skąd ich relokowano? Dlaczego Polska miałaby być dla nich lepszym miejscem niż Niemcy?
  • edytowano październik 2023
    joanna_1991 powiedział(a):
    Czy ci relokowani nie relokowaliby się z powrotem tak, skąd ich relokowano? Dlaczego Polska miałaby być dla nich lepszym miejscem niż Niemcy?
    zamysły są takie, by kraj do którego dokonuje się relokacji, obciążyć kosztami ucieczki relokowanego

    a najpierw, oczywiście, pozbawić państwa suwerenności,

    co, oprócz walca, o którym pisałem, jest również w interesie (kolonialnym), dużych państw starej Unii
    Podziękowali 1Elf77
  • Z dedykacją dla pań, które odmówiły głosowania w referendum. Pora zapisać się na boks.

    https://x.com/s_prawy/status/1714198883629191293?s=46&t=Ga3Zw2-1n602krrQx6wibQ

  • Zmusiłem się, przekalkulowałem, zagłosowałem. A teraz nie mogę normalnie pracować. Ta polityka normalnie uzależnia.

    Koniec z tym. Silna wola wszystko zdoła. Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi. Mam nadzieję że te ludzkie wybory nie przełożą się zbytnio na naszą przyszłość. Nie wolno tracić nadziei...

    A kto mnie teraz wyleczy? Psycholog? Psychiatra? Aby być na chodzie przynajmniej do tych 67lat? Sam się muszę wziąć w garść  :(
  • "Ci sami imigranci, którzy podobno w Niemczech biją na ulicy białe kobiety, pozostaną w Niemczech. " - naiwnych nie sieją - wystarczy pojechać do Berlina i przejść się wieczorem koło dworca najlepiej samej w mini.

    "Tak myślę. Na nagrody nie liczę, ale naprawdę nie sądzę, by nam wlepiali uchodźców."- Niemcy chętnie się pozbędą problemu naszym kosztem. Mają środki politycznej perswazji i nacisku, kto im zabroni Tusk swoją piersią ?

    Dawno już na tym forum nie słyszałem większej naiwności.

    Podziękowali 3Aszna Aga85 Elf77
  • Ja też myślę że nam nie wlepią uchodźców. Będą wlepiali, ale im się nie uda. Wlepiali, wlepiają i będą wlepiali. Naiwnością jest wierzyć zwyrodnialcom. Wybory pokazały że oprócz wzajemnej nienawiści, drugą naszą wielką cechą narodową jest naiwność. Nic dziwnego że na orgu też są i kłótnie i naiwne komentarze. Tacy my Polacy jesteśmy.

    Przeprowadźmy referendum :) Tylko nie wykręcać się proszę. Liczę na frekwencje, gdyż wiadomo, że Polak jest mądry po szkodzie. Jest Jedno pytanie (ale trudne) :

    Czy uważasz że na orgu piszę śmietanka naszego Narodu?

                        tak(podziękuj)                                nie(też podziękuj)



  • zbyszek powiedział(a):
    Dawno już na tym forum nie słyszałem większej naiwności.

    Tak to jest jak telewizja zaczyna myśleć za człowieka.
    Podziękowali 1zbyszek
  • edytowano październik 2023
    Śmietanka czy szumowina ?

    Nie dam się wepchnąć w to pytanie
    Tak samo można zapytać Czy wszyscy ludzie są tacy sami czy różni.

    Na orgu jest część narodu, która ma dużo dzieci i interesują ją sprawy społeczne i polityczne. Są fajni mili pomocni chociaż czasami ostro się spierają na forum.
    Czy w Polsce są lepsze środowiska ? Podobne mniej dzietne, ukierunkowane na inne sprawy - Zawodowe, rozwodowe jedynakowe. Co kto woli ja wolę tu.
    Podziękowali 1Biznes Info
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.