Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potęga imienia Bożego

13567

Komentarz

  • PRLu też aborcje robiono a jakoś aż tak strasznych kataklizmów nie było
    ---
    Czarnobyl był.
  • [cite] ruda megi:[/cite]Japonia leży w takim miejscu świata gdzie często występują wstrząsy i tsunami.
    Aborcje to swoją droga....wołają o pomstę do Nieba, tylko, że w PRLu też aborcje robiono a jakoś aż tak strasznych kataklizmów nie było. Po za tym nie sądzę aby wszyscy Japończycy w tym dzieci były winne zła jakie wyrządzają niektórzy dorośli.
    Wydaje mi sie, że Ci ludzie potrzebują teraz naszego wsparcia finansowego, ratowniczego i (nie śmiej się Paradidlu) modlitwy.

    1. W Polsce może i nie było - ale i teraz prawie wszystkie kataklizmy Europy nie dotykają.

    2. Nie chodzi tutaj o karę zesłaną na konkretne osoby, których kataklizm dotyka.
    Po prostu grzech ma wymiar kosmiczny - cztery aspekty rażenia, opracowanie Ignacego Loyoli - nie bez powodu Klarcia Myszatemu mawia: "nie mów brzydko, bo samoloty będą spadały".

    3. Modlitwa swoją drogą, ale bardziej jest potrzebne nasze, osobiste nawracanie się, czyli odcinanie się od wszelkiego zła, które zasila moce ciemności.
  • co do aborcji to fakt, i myślę że to jest właśnie "ohyda spustoszenia w miejscu świętym" o której mówił prorok Daniel oraz Jezus - bo przecież ciało ludzkie jest świątynią, a łono kobiety jako sanktuarium życia tym bardziej.


    OPjZWpcOJaw&feature
  • ,,nie mów brzydko bo samoloty będą spadały" - ojej jakbym moją mamę słyszała:bigsmile:
  • a o HARPie słyszeli??

    Ludzie ludziom.........
  • Popatrz w niebo. Poczytaj. Wyciągnij wnioski
  • A ksiezyc ostatnio widział??
  • Paradidel - nie katuj się czytaniem takich wątków, po co Ci to? LOL contentu szukasz, chcesz ludzi nawracać na swoją wiarę, czy cóś?
  • Napisałam:

    "Są grzechy wołające o pomstę nieba, a Bóg nie pozwala z siebie szydzić.
    Co człowiek posieje, to i żąć będzie."


    Zabrzmiało to może ostro - uzupełnię więc, Bóg jest Miłością.
    To nie On zsyła kataklizmy. To człowiek sobie je na główkę ściąga.
    Nasz Pan mówi:

    â?žAlbo myślicie, że owych osiemnastu, na których zwaliła się wieża w Siloam i zabiła ich, było większymi winowajcami niż inni mieszkańcy Jeruzalem? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecieâ?.

    (Łukasza 13:4-5)


    Wielu rzeczy nie rozumiem - pewnego poznania nie potrafię wyrazić, ale jestem pewna Adonaj do szaleństwa miłuje człowieka.
    Z grzechem jest tak, jak z gromadzącymi się chmurami - zbiera się, zbiera, aż w końcu lunie, a nawet walnie piorunem.
    Trudno jest przyjąć, że podczas kataklizmu giną niewinne dzieci?
    Czym zawiniło dziecko poczęte jako lekarstwo dla rodzeństwa?
    A czym zawiniły te, które się zabija w łonie matki?
    Czym zawinił Jezus?

    Przy tym - popatrzmy co dzieje się w tamtym regionie, gdy nic się nie dzieje.
    Ile aborcji jest w Chinach, kto pracuje nad stworzeniem nowej, doskonałej, sztucznej inteligencji?
    Prawdopodobnie ta tragedia na jakiś czas każe się Japończykom czymś innym zająć. Choćby z prozaicznej przyczyny - koszty usuwania skutków katastrofy.
    I nie jest tak, że gdzieś tam dzieją się tragedie, a nas to nie dotyka.
    Odczujemy to, choćby poprzez podwyżkę cen.

    Przy tym, i w Polsce mamy kataklizmy - może na mniejszą skalę, lecz dla tych, gdzie np. powódź wszystko zalała, równie bolesne.
    Przypomnijmy sobie Sandomierz. Ludzie stracili dosłownie wszystko, ulicami pływały trupy (a mówiła Klarcia, kremować zwłoki), po dzień dzisiejszy niektórzy żyją w urągających godności człowieka warunkach.
    Tyle, że media już czym innym się zajmują i o terenach popowodziowych jest prawie cicho.
    Czy tragedia w Polsce coś zmieniła w skali makro?
    Chyba niewiele - niedawno przecież posłowie odrzucili ustawę przeciw in vitro.


    "Tyle, że .. do ateuszy tego typu argumenty nie trafią."

    Ano - nie trafiają, vide komentarz Paradidel' a.

    Dodam jeszcze, że na mojego nosa - nie wystarczy intronizować Chrystusa, celebrować piękne, pobożne Msze, itp.
    Podstawą jest autentyczne nawrócenie naszych serc.

    Wydaje się nam, że jesteśmy całkiem porządni, regularnie przystępujemy do sakramentów, nie zabijamy, nie kradniemy, itd.
    A zarazem - ile gorzkich słów przeczytała osoba, która na tym forum poprosiła o pomoc?

    I, żeby nie było, iż pouczam "z wyżyn doskonałości" - nie, ja również mam swoje za uszami, grzeszę: myślą, mową, uczynkiem, zaniedbaniem. Mam pełną świadomość, że i moje działanie umacnia moce ciemności.
    Jedyne co potrafię, to nie pytać DLACZEGO?
    Umocniona Jego Łaską przyjmować trud codzienności.
    Ufać, że gdy nadejdzie chwila próby, zdam egzamin ze swojego Człowieczeństwa.

    Napisałam kiedyś, że modlitwa jest nam potrzebna, a nie Bogu.
    To też, lecz zarazem nasza modlitwa umacnia zastępy niebieskie do walki z aniołami ciemności.
    Nie potrafię opisać walki, jaka się toczy w obszarze bytów niewidzialnych - ale jest na ten temat, wiele opracowań osób mądrzejszych od Klarci.
  • Ja już parę razy oblałam egzamin z mojego człowieczeństwa i jak ten faryzeusz byłam dumna z siebie, że jestem bardziej pobożna niż ktoś popełniający błędy, popadający w grzech , więc żadna kara boża na mnie nie spadnie...Nie powiem ile razy wydałam ,,społeczny wyrok" jak taka wiejska kumocha, jak Piłat, i tak teraz zastanawiając się nad nieszczęściami innych ludzi zasłużonymi lub nie myślę sobie, że nas wszystkich Pan Bóg kiedyś osądzi z tego ile mieliśmy współczucia. Co nie oznacza wcale , że należy akceptować i popierać złe uczynki.
  • o co chodzi z tym księżycem?
  • [cite] Bogna:[/cite]Paradidel - nie katuj się czytaniem takich wątków, po co Ci to? LOL contentu szukasz, chcesz ludzi nawracać na swoją wiarę, czy cóś?

    bo to mój wątek, stęsknił się
    pozdrawiam:wink:
  • Benjamin Fulford: Japonii grożono trzęsieniami już w przeszłości!

    W poniższym nagraniu wideo Benjamin Fulford ujawnia sensacyjne informacje na temat gróźb zastosowania broni tektonicznej wobec Japonii. W 2009 roku potkał sie on z byłym Ministrem Finansów Japonii Heizo Takanaka, który przekazał kontrolę nad japońskim systemem finansowym grupie amerykańskich i europejskich oligarchów. Takanaka przyznał się, że był on do tego zmuszony gdyż zagrożono Japonii "maszyną do wywoływania trzęsień ziemi".
    W tym czasie Fulford nie dawał wiary takim wyjaśnieniom, zaczął więc badać dokładniej tę sprawę i w miarę postępu badań ujawniać kulisy zagrożenia, m.in. na antenie radia Jeffa Rense. Japońska służba bezpieczeństwa udzieliła mu sensacyjnej informacji, że miasto Niigata zostanie zaatakowane bronią tektoniczną. 2 tygodnie później nastapiły 2 trzęsienia ziemi o mocy 6.8 w skali Richtera z epicentrum dokładnie pod największą elektrownią atomową w Japonii.
    Nie wyglądało to na przypadek - postanowił on więc zbadać sprawę HAARP dokładniej.

    Jak wyjaśnia w tym krótkim nagraniu, HAARP jest emiterem radiowym o mocy miliarda watów (!), który nakierowany jest na górne partie atmosfery ziemskiej, jonosferę.

    Po trzęsieniu ziemi w Niigata członkowie rodziny japońskiej, która jest cześcią międzynarodowej mafii wyjaśnili Fulfordowi, że George Bush Senior jest ich wielkim bossem. Zaprosili go też na "zebranie UFO" gdzie zademonstrowano broń plazmową. Na podstawie tej wiedzy Fulford przewidział, że w przypadku wielkiego trzęsienia ziemi w Chinach na niebie powinny były pojawić się dziwne chmury zaraz przed katastrofą. Faktycznie, niedługo potem na YouTube pokazały się nagrania dziwnych kolorowych chmur. Dodatkowo tajwański satelita odkrył 50 procentowy spadek energii w jonosferze nad obszarem gdzie doszło do trzęsienia. Takie zjawisko także może być wytłumaczone działaniem HAARP, która wypycha jonosferę do góry, a następnie pozwala jej opaść.

    Według Fulforda, jest to dowód na to, że grupa kryminalistów w USA przejęła kontrolę nad bardzo groźną bronią tektoniczną. Fulford zatem apeluje do rządów Chin, Rosji i Japonii by ujawniły światu wszystko co wiadomo na temat tej broni i użyciu jej przez "amerykańską" armię. Nawołuje też amerykańskich pilotów - patriotów by zbombardowali siłownie zasilające emitery HAARP na Grenlandii i Alasce i przez to powstrzymali ludobójstwo, które pozbawiło już życia 500 tysięcy ludzi. Podejrzewa on też, że tsunami w Indonezji było wywołane sztucznie przez tych samych ludzi - było to politycznie umotywowane tym, że rząd Indonezji odmówił otwarcia Cieśniny Malakka - po tsunami nie było już problemu z jej udostępnieniem.
  • wiesz, pewności nie mam, maż mi mówi ze może to być dezinformacja w sensie kto za tym stoi, natomiast raczej jest to sprawa ludzka , a nie siła natury.

    A co do księżyca to niektórzy mówili ze to się wydarzyło ze przez plamy na słońcu, przez księżyc ( bo dziwnie ostatnio wygląda, taka miska podświetlona od dołu co zdarza się raz na pare lat)i takie tam bzdury.
  • a tak tak, widziałem kilka dni temu i zafascynował mnie ten widok
  • [cite] Klarcia:[/cite]
    [cite] DamianGS:[/cite]Ponad 36 mln. (36802447) aborcji od 1948 r kiedy to Japonia zalegalizowała zabijanie nienarodzonych.
    Czy jest jakiś związek? Nie wiem. Pan Bóg nie rychliwy..

    żrodło: http://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/ab-japan.html

    Na Klarcinego nosa - ma.
    Są grzechy wołające o pomstę nieba, a Bóg nie pozwala z siebie szydzić.
    Co człowiek posieje, to i żąć będzie.

    Tyle, że .. do ateuszy tego typu argumenty nie trafią.
    w końcu trafią
  • > Benjamin Fulford: Japonii grożono trzęsieniami już w przeszłości! <

    Gdy czytam tego typu sensacyjki, to .. brak mi słów - trzymających kulturalne ramy - po prostu.
  • @ Paraidiel
    wpływ księżyca nie, bo dopiero za kilka dni ma byc blisko ziemi. Wygladał dziwnie, ale to zjawisko najzupełniej normalne. Z haarpem nie jestem pewna, ale wiele na wzkazuje czas pokaże, (albo i nie) zobaczymy co będzie z Kurylami. Wiem ze technologia Haarpu jest w uzyciu, i nie jest ona li tylko spiskowa teorią. A co do Chemitrailsów, to niestety widzę to co widzę i nie są to li jedynie smugi kondensacyjne jak słyszałam na tvn meteo.
    Ale to dyskusja chyba nie na to forum.
  • Inne, weselsze hipotezy zakładają, że aluminium i bar opadają na ziemię, dostają się do organizmów ludzkich i służą za anteny do kontroli myśli, ewentualnie do wzmacniania szkodliwego działania niskich częstotliwości, którymi bogobojnych Amerykanów atakuje ich własna armia. Hipoteza o opryskiwaniu obywateli szczepionkami została obalona ze względu na fakt, że po przelocie samolotów ludzie zazwyczaj czują się gorzej â?? a więc szczepienia odpadają, po nich się polepsza. Osoby, które na tyłach znaków drogowych dostrzegają zakodowane instrukcje dla wojsk okupacyjnych ONZ, faworyzują tezę o kontroli populacji: chemtrailsy trują nieprawomyślnych obywateli, fundując im lekką grypkę, bóle brzucha, głowy i stawów, podskakujące powieki, problemy z oddychaniem i ogólne rozbicie. Lista symptomów wydaje się znajoma? Bingo! To te same objawy, z którymi świetnie radzi sobie większość specyfików i procedur medycyny alternatywnej! Za wyjątkiem tików powiek. Nikt nie radzi sobie z tikami powiek.

    Super.:rolling: :jumping::clap:
  • niezwykłe widowisko na niebie dzisiajdziś warto popatrzeć na Księżyc
  • Jasne wszystko można obśmiać. paradiel, sorry nie czytałam zapodanych przez ciebie stron, bo w niedzielę do kościoła wolę pójść i z dziećmi na spacer. Ja póki co niestety nie mam omamów wzrokowych i widzę to co wszyscy. Widzę smugi chemiczne (nie kondensacyjne) bardzo często na niebie. Po nich zwykle załamanie pogody. (one już tak wsiąkły w krajobraz ze jak latem zeszłego roku na wielkim (6x10 metrów) billboardzie naprzeciwko moich okien reklamującym nowoczesne apartamenty w tle było niebo w kratkę
    Dla organizmów nie są one obojętne. Po co to nie wiem, wiem natomiast ze nie są one by zapobiegać globalnemu ociepleniu, bo to mit , wydmuszka, i zimą by nie latały. Mogę się jedynie domyślać. sferę domysłów zostawię jednak dla siebie.
  • A jeszcze jedno
    Klarciu czy ty jesteś ślepa?
  • Bo trzeba być ślepym, żeby nie widzieć tego ze żyjemy w czasach ostatecznych. I bynajmniej nie przepowiednie majów mam na myśli.
    Część żydów już się nawróciła. Tzw żydzi mesjańscy, zobaczyli w osobie Jezusa Chrystusa Mesjasza.

    Klarciu, żywność genetycznie modyfikowana jest faktem. Pszczoły na całym świecie giną( tu akurat fakty z mainstremowych mediów żeby nie było ze teorię spiskowe ujawniam.)

    Nigdy w historii nie było tylu niegodziwości co teraz, ze dobro złem się nazywa, a zło dobrem. Nigdy złemu nie dało się oszukać tylu ludzi. I czara niegodziwości się napełnia.

    A ja , ja mogę cieszyć się każdym dniem , który mam, spacerem z dzieciakami, rozmowa z wami. I naprawdę " teorie spiskowe" nie spędzają mi snu z powiek, bo wiem że żyć będziemy dokładnie tyle ile Bóg zaplanował i ani minuty krócej. I chce żyć tak jak On zaplanował, i cieszyć się życiem wiecznym.
  • Kondensacyjne rozwiewają się po krótkim czasie i nie pozostaję po nich ślad. Przy chemicznych rozwiewają się , ale powstaję po nich coś na kształt chmury. Niebo po kilku godzinach staje się coraz bardziej szare. I latają nie wiedzieć czemu nie od punktu A do B, ale często zawracają w tę i z powrotem. Zwykle lata więcej niż jeden samolot.
  • A zanieczyszczenie środowiska jest obojętne?
  • Nie zapobiegają globalnemu ociepleniu, bo go po prostu nie ma!
    Inteligenty z ciebie człowiek, a tego nie wiesz?
    Czy wierzysz we wszystko co Ci do wierzenia podają?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.