Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Byłem na wybrach !!! "Pesymista"

edytowano październik 2007 w Ogólna
Przepraszam z góry za mój pesymizm - ale do chwili oczyszczenia Polski z "komuchów " nie ma co liczyć na normalne i godne warunki życia - szczególnie dla rodzin wielodzietnych. Co do wyników - powiem tak Platforma jak to platforma - wiadomo że to mała sztuczna wyspa na której przetrwają tylko ci którzy na niej są !
Jestem rozczarowany poraz kolejny narodem polskim - dał znów wyraz swojego bezmyślnego skreślania x, "wybrał" a bardziej by pasowało wykonał rozkaz dawany przez media aby głosować na "CUD" No cóż - podobno na głupotę nie ma lekarstwa :cry: Jest mi smutno że szczególnie młodzież dała się tak zmanipulować,
myślałem że jest bardziej inteligentna:shamed:
Wiadomo żyć trzeba dalej - ale od dziś zaczynam prawdziwą walkę z tym "Chorym systemem" daję sobie czas do końca roku - zachęcam też innych podobnie myślących abyśmy zaczeli "deptać" naszym i nie naszym posłom po piętach - nie możemy im dać spokoju dopóki nie zaczną realizować przed wyborczych zapowiedzi
Proponuję pukać do nich conajmniej dwa razy w tygodniu -

Wstałem wczesnym rankiem
by obudzić się w Irlandii
słońce jeszcze spało
i gdy wzeszło
to się okazało że to Polska !!!
Drzewa ? - polskie
Ulice ? - polskie
Żona ? - też polka i to ta sama
Dzieci ?- jak zwykle biegają i wrzeszczą po polsku
Tylko Pan Tusk jakiś inny
jakby nie polski
I ten wzrok ?!
Oczy prawie opuściły oczodoły
od wypatrywania "CUDU"
Dobrze może starczy?
Teraz idąc ulicą wystarczy mi spojrzeć na twarz
i już wiem
wszyscy Ci z "wybałuszonymi oczami "
to dzieci
Kaczora Donalda
wypatrujące "CUDU"
jak oni cudnie wyglądają
Są tacy piękni i jakby nie z tej Polskiej umęczonej ziemi
A "CUD" im .............

:cry::cry::cry::cry::cry::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
«134

Komentarz

  • Sławomirze, a 3 miliony mieszkań pamiętasz?;))
    ale to zart, rozumiem rozgoryczenie, głosowałes inaczej, a wyszło inaczej, tez miałam tak długi czas
    pozdrawiam :)
  • "Jolu, mnie i mojej zonie (jak i tysiacom innych ludzi) uniemozliwono wczoraj glosowanie choc dopelnilismy wszystkich formalnosci, te wybory to byla farsa i uczciwosc nakazywala by je powtorzyc."

    do wczoraj rządził PiS:))
    ale widziałam kolejki, np. w Dublinie ogromne, szok
    malutki wtręt, takich kolejek nie było zdaje się w Stanach - inny elektorat, inne wyniki;) ciekawe
  • szkoda, że przez ostatnie dwa lata połozono tylko 7 km zdaje się, teraz trzeba nadganiac
    (pamietaj, że premierem cały czas jest jeszcze JK)
  • A jak tam w Szwajcarii?? tam tez były wybory wczoraj, najwieksze sznse miała partia opowiadająca się przeciwko imigrantom zdaje się, wcale nie zartuję, tak słyszałam w wiadomościach, taka szwajcarska odmiana populistów
  • Urocze, Jolu:) I tak bedziesz przez cztery lata komentowała wszelkie krytyczne uwagi?
  • Akcja na następne wybory: "Babciu schowaj wnuczkowi dowód"
  • od ogłoszenia wyników wyborów powstało w kraju 130 km autostrad.......
  • Knga daj spokój, przecież to odpowiedź Tomkowi, będziesz tak komentowała przez 4 lata moje odpowiedzi skierowane do niego??
    (pamietaj, żem wielodzietna, a tytuł mnie zaprasza do pisania:) niezaleznie czym lewicowa czym prawicowa:), pisowa czy platformeska, racja??)
  • a może Ty uwagę o Szwajcarii rozumiesz jakos ironicznie??? dziwne, przecieżeś mądra babka
  • a nie, pudło, to z radia;) dobrze, że wiem dokładnie,co dzieje się w Polsce:) ale dzięki za info;)
  • A zródło Maciek?
  • a lineczek??
  • dzięki:))

    a to jest fajne - przedsiębiorczy staruszek, wziął sprawy w swoje ręce;)
  • [cite] jola:[/cite]Knga daj spokój, przecież to odpowiedź Tomkowi, będziesz tak komentowała przez 4 lata moje odpowiedzi skierowane do niego??
    (pamietaj, żem wielodzietna, a tytuł mnie zaprasza do pisania:) niezaleznie czym lewicowa czym prawicowa:), pisowa czy platformeska, racja??)

    Rozchodzi mnie się o docinek z premierem - czy wszelkie programowe porażki PO to będzie wina póki co premiera a potem prezydenta - bo ten nam się nie zmieni póki co...
    Pisz sobie, Jolu, do woli, ale nie dziw się, że ktoś Ci odpisuje. Przecież to forum.

    Swoją drogą naprawdę ciekawa jestem, jak to ułoży się dalej. Na razie Chlebowski jakoś przestał się rwać do finansów, sporządził listę niczego nieświadomych cudotwórców, a sam wieje:)
    Sytuacja w wielu miejscach wydaje się patowa. Czeka nas albo totalna sensacja, albo totalna żenada. obyśmy się zdziwili.
  • a wiesz, ja tez przede wszystkim jestem ciekawa co z tego będzie. Z tym, że prawdopodobnie ciut bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość, chociaz realistycznie rzecz biorąc... ale zobaczymy
    grunt to i tak liczyć przede wszystkim na siebie:)

    a z premier to była odpowiedź na pytanie ile to juz dzisiaj km autostrad powstało - chyba jeszcze bardziej złosliwe od moje wpisu, więc przypomniałam kto rzadzi:)

    a Ciebie i tak lubię:)), o mądrej babce to nie była kurtuazja
    miłego dnia, urywam się z dyskusji, czas do roboty:))
  • Nie wiem po co tyle krzyku. Zdrojewski z PO już jawnie powiedział, że nie będą realizować haseł, a uzasadnił to tym, że poprzednicy też nie realizowali.
  • Sławomirze,Tomaszu,Maćku,Rafale, Teofilu skoro poprzedni rządzący byli miodem na Wasze dusze czemu w Was tyle jadu?:shocked:
    nagle Wam sie tyle go naprodukowało?
    mam też cichą nadzieję,ze jeśli okaże się(bo przecież wszystko dopiero przed nami),że jeśli obecni rządzący nie spowodują Waszej śmierci glodowej,a nawet byt Wasz się nieco polepszy będziecie umieli w równie kwiecistych słowach przyznać ,ze nie są oni tacy żli jak początkowo ich oceniliście.
  • W ocenie Kurskiego, PiS wygrałoby wybory, gdyby frekwencja wyborcza "była taka jak zawsze", a do wyborów poszedł tylko "elektorat świadomy politycznie". Tymczasem - jak mówił polityk - debata uruchomiła 2-3 mln "naskórkowego elektoratu, który niewiele wie o polityce i który dał się złapać na socjotechniczne chwyty Platformy" - i stąd wygrana tej partii.

    I z tą oceną wypełni się zgadzam tylko naskórkowy elektorat to zbyt łagodne określenie.
  • Rafale o ile pamiętam w debacie uczestniczyli za każdym razem dwaj kandydaci?:shocked:
    każdy z nich miał szansę na zdobycie symapatii >>naskórkowego elektoratu<<.
  • Jak widzę Zusko myślisz tylko żołądkiem Do oceny działalności partii potrzebne są też inne czynniki. Nawet jeżeli żyło by się gorzej, a wynikało to z twardej polityki o utrzymanie suwerenności i racji stanu to ocenił bym działania partii pozytywnie. Po PO trudno się tego spodziewać.
    No ale cóż większość żołądków wybrała lody o smaku "Kaczora Donalda"
  • Cuda zdzrzają się każdego dnia! I w to nie wątpię.
    Ale w taaaaakiee cuda, jakie proponuje Tusk to ja nie wierzę. Ale żeby zaraz popadaćw skrajny pesymizm? Proszę Boga, abym mogła pogodzić się z tym czego zmienić nie mogę...
  • Zależy jakich użyto argumentów- jeden przemawiał do żołądka inny do rozumu
  • zapowiedzi

    No to się wielodzietnym polepszy......................czekam na dalszy ciąg zapowiedzi zysków od lokat podatków, zadatków, wypadków
  • RAFALE!być może myślę żoładkiem, bo nic innego nie mam do straceniania niz tylko chleb mój powszeni.natomiast rozum podopwiada mi ,żeby nie oceniać książki po okładce,i nie denerwować się jeśli nie moge nic zmienic.bo po co sie denerwować bezproduktywnie?żeby się wrzodów żołądka nabawić?
  • MAĆKU!a to nie PKW zajmuje się organizacją wyborów?to pani prezydent biegała po lokalach wyborczych i pytała czy gdzieś nie brakuje kart do głosowania a w przypadku gdy można bylo stwierdzić ,ze ew.może ich niedługo zabraknąć blokowała ich dostarczenie?bardzo dziwne.:shocked:
  • Tomku! nie przypalam bo ja w ogóle niepaląca jestem.ale powtarzam :nie będę oceniała książki po okladce.nie pieję ,ze będą cuda-wianki.poczekam i ocenię to co zobaczę i przeżyję.ale też nie używam słow powszechnie uznanych za belżywe wobec tych, którzy maja inne poglądy na NIEKTÓRE dziedziny życia,bo po co.jeśli mogę coś zmienić to zmieniam.jeśli nie, to nie tupię nogami krzycząc :a właśnie ,ze >>stety<<(od niestety)ale czekam na to ,ze moze nadejdzie czas kiedy i to co mi nie pasuje będę mogła zmienić.po co się kłócić kiedy można w tym czasie RAZEM budować?:bigsmile:
  • Budować Tomku to znaczy ,ze Ty i ja możemy sie wymieniać poglądami, które nam wzajemnie pomagaja się stawać mądrymi rodzicami.na przyklad.
    bo to dzieci ,które wychowujemy będą niedługo również politykami.i to od nas zależy czy będą umieli ze sobą rozmiawiać czy tylko obrzucać sie wzajemnie wyzwiskami.
    równiez sedecznie pozdrawiam.:bigsmile:
  • No panowie kowboje, bohaterowie a gdzie wy byliście 13 grudnia 1981 roku.
    czy jak Jarosław K. u tatusia pod łożkiem. Czy może na ulicach zaliczaliście kolejne pałki na plecach.
    Znam takich bohaterów majacych gęby pełne frazesów a jak co do czego to gacie pełne.
    Zamiast się wymądrzać zacznijcie sami działać, brakuje wielu robotników i wiele łopat jest bez właścicieli.
    Czas już wyjść zza biurek i wziąść się ostro do roboty. Pokazać że wy też coś potraficie a nie ujadać i ciągle narzekać, że jest źle.
    Nasza historia dowodzi, iż wtedy gdy było więcej narzekajacych Polska popadała w zabory.
    Więc kupą mości panowie szlachta kupą do łopaty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.