Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Godzina duchów

edytowano październik 2007 w Ogólna
z4604570xjpgsiz9.jpg

Niejaka pani Andrews zrobiła zdjęcie grobu swojej 17-letniej córki. Podczas fotografowania nie zauważyła niczego szczególnego. Jednak, gdy zobaczyła wywołany film na grobie jej córki siedział... duch małego dziecka. I najwyraźniej pozował do zdjęcia!

Komentarz

  • Nie wiem w jakim celu zamiesciłes te informację. Jednak tak zupełnie na poważnie. To 2 mies temu zmarła mama mojej kolezanki. Kilka dni temu jej 7 letnia córka, usypiając zawołała nagle mamę, jak ta przybiegła to powiedziała: "mamo przed chwilą była u mnie w pokoju babcia Basia - siedziała na krześle". Była o tym święcie przekona, dziewczynka czytała sobie ksiązkę, siedząc na łóżku, twierdziła, że nie przysnęła i naprawdę przyszła do niej babacia. Moja znajomą dla której śmierc matki jest bardzo świerzą sprawą ta historia bardzo poruszyła, choc zracjonalizowała sobie to w ten sposób, że córce się babcia jednak przyśniła...
    Sama nie wiem co o tym myślec.
  • Credo: "Wierzę w Świętych obcowanie, ..." - generalnie takie rzeczy się nie zdarzają pewnie dlatego, że niewielu jest żywych którzy mogliby znieść coś takiego i nie dostać zawału, jednak historia jest pełna podobnych przypadków.
  • hmmm, w moim zyciu było parę dziwnych przeżyć, dlatego nie smieję się z takich opowieści, ale też staram się racjonalizować... aczkolwiek...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.