Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rzucacie paleniem?

edytowano listopad 2007 w Ogólna
Bo dziś podobno dzień, kiedy gwiazdy szczególnie temu sprzyjają :wink:

Komentarz

  • rzucamy ogniem i mieciem
  • Masz jakieś dowody, ze to skuteczne??
    Hipnoza jest niebezpieczna z duchowego punktu widzenia. Osłabienie wolnej woli i otwarcie się na wpływ hipnotyzera (i czort wie czego jeszcze) może rodzić nieprzewidywalne skutki. Jestem zdania, że chrześcijanin nie powinien poddawać się hipnozie.
  • oraz kilku innych przyjemnych dla mezczyzny rzeczy
    Fakt. Bez piwa zyć się nie da.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Das sie, ale wtedy to nie zycie juz, tylko vanitas vanitatum.
    Trzeba by wtedy pić wodę, jak zwierzę jakieś...
  • mnie skutecznie, w przeciągu 5 sek od palenia odzwyczajają 2 kreski na teście... Za pierwszym razem złamałam się miesiąc po karmieniu, za drugim to samo, za trzecim 4 mies po skończeniu karmienia. Moze za czwartym razem uda sie tak do końca życia, albo przynajmniej do siedemsiesiątki, a potem hulaj dusza... :bigsmile:
  • mojego męża odzwyczaił nasz wówczas trzyleni synek,który widząc ojca ukrywającego się z ową czynnością lub też corpus delicti wybuchał przejmującym płaczem i wołał>>tatusiu,ty palisz papierosy,tatusiu ty umrzesz!<<.
  • U nas my , rodzice i rodzeństwo nie pali i cieszymy się z tego bardzo bardzo.
    Mamy za to inne nałogi...
    Słodycze, słodycze, słodycze:wink:
    Słyszałam też o uzalężnieniu od internetu i komórki- to chyba też nas dotyczy.
    Podobno są już nawet ośrodki leczenia takich uzależnień.
    Oj! Będzie biznes kwitł.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.