Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Meliski?

edytowano listopad 2007 w Ogólna
image

Podpis pod zdjęciem: Mellisa Williamson, lat 35, mieszkanka Bullitt Avenue, martwi się wpływem odgłosów młota pneumatycznego na jej nienarodzone dziecko.

Komentarz

  • hm.czy to prowokacja jakaś?:shocked:bo ten papieros...
  • Głupota ludzka jest bezgraniczna... :-(
  • Niech napije się melisy
  • W Polsce niestety też, Pavlo. A w drugiej ręce piwko :devil:
  • [cite] Magda:[/cite]W Polsce niestety też, Pavlo. A w drugiej ręce piwko :devil:
    No to ja chyba mieszkam w innej Polsce... Nie twierdzę, że to się nie zdarza, ale przypadki, że widziałam kobiete w ciązy palacą moge policzyc na pakcach jednej ręki...

    A co do piwka, to chyba jak byłam w ciązy z Ludkiem poszłam ze znajomymi do knajpy i cały czas nie mogłam odnależc satysfakcjonującego smakowo napoju. Wzięlam wiec piwo bezalkoholowe, potem mojito bezalkoholowe (czyli wodę z limonką, miętą i cukrem), potem kolejny napój ala mojito, a kelner cos nie sprzątał ze stołu pustych szklanek, wiec jak ktos patrzył z boku, to mógłby by byc w niezłym szoku...:bigsmile:

    Kiedys w ramach spaceru kupowałam koleżance fajki, było mi tak głupio, że poinformowałam całą kolejkę i kasjerkę że to nie dla mnie.

    Nigdy nie zrozumiem kobiet palacych w ciązy, sama mam słabosc do tego nałogu, a jednak w ciązy i w czasie karmienia było dla mnie oczywiste ze się nie pali.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.