Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Domowa czekolada :)

2

Komentarz

  • U mnie to się nazywało blok czekoladowy:bigsmile:
    Też z pokruszonymi herbatnikami, ale kroił się całkiem dobrze. Może proporcje były inne. Też mnie ostatnio naszła ochota.

    Natomiast dziś zabieram się za sernik Odrobinki (oczywiście za robienie, bo do konsumpcji jeszcze daleko i nie ma pewności, czy się w ogóle odbędzie)
  • PYYYYYCHA!!!

    Uwielbiam to Olesia!!!
  • :bigsmile:
  • Dobrze ze nie mam mleka i ze takie drogie bo bym juz nie utrzymała wagi...
  • E, tam...:bigsmile:
    Monia! Przy naszych dzieciach wybiegamy te zbędne kilogramy...! O.:bigsmile:
  • Olesia, a zrobisz mi na pt taką czekoladkę?:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Zrobimy , jak przyjedziesz!:tongue:
  • Obiecałaś:tongue: całe forum świadkami:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Myślałam o wariacji Beci z m&msami, hm?
  • [cite] Olesia:[/cite]E, tam...:bigsmile:
    Monia! Przy naszych dzieciach wybiegamy te zbędne kilogramy...! O.:bigsmile:
    Taaaaaa. A potem to zjemy na powrót.... Łasuch jestem
  • [cite] Olesia:[/cite]Zrobimy , jak przyjedziesz!:tongue:
    Lepsza jak zastygnie :hungry:
  • :ag::ag::ag:
  • Może być z m&msami...!:cool:
  • [cite] Nika6:[/cite]
    [cite] Olesia:[/cite]E, tam...:bigsmile:
    Monia! Przy naszych dzieciach wybiegamy te zbędne kilogramy...! O.:bigsmile:
    Taaaaaa. A potem to zjemy na powrót.... Łasuch jestem


    Ja też. Szczególnie w Wielkim Poście, gdy jadam słodycze tylko w niedziele.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Olesia, A wiesz, że ja piję kawę i jem słodycze (czekoladki, ciasteczka) tylko jak jestem w domu?

    Bo jak nie wypić kawusi z rodzicami... a jak kawusia to musi być coś słodkiego...

    W Gdańsku nawet ta czekolada domowa już tak nie smakuje...
  • [cite] Dorotak.:[/cite]Olesia, A wiesz, że ja piję kawę i jem słodycze (czekoladki, ciasteczka) tylko jak jestem w domu?

    Bo jak nie wypić kawusi z rodzicami... a jak kawusia to musi być coś słodkiego...

    W Gdańsku nawet ta czekolada domowa już tak nie smakuje...
    To zapakuj i przysyłaj :tongue:
  • [cite] AB:[/cite]........
    Ale cena mleka w proszku powalająca...
    No dzięki Bogu :tooth:

    Szczerze mowiac to ja sie ciesze ze cukier drozeje.....
    Łudze sie ze bedzie mi trudniej jesc :bk:
  • bylam w polskim sklepie i mleko laciate w proszku drozsze niz irlandzkie wiec kupie w tesco tutejsze...bo smaka mam na domowa czekolade:bigsmile:
  • Nika6 - no, nie mogę się na ten Wasz awatar i zdjęcie napatrzeć, tak mi się podobacie!:bigsmile:
  • AB, O! Z musli to też świetny pomysł:bigsmile:

    Mama kiedyś zalewała płatki owsiane taką czekoladą. One tak fajnie pęczniały i były pyszne...


    Wielki Post a my o słodyczach, pięknie...
  • Olesia, wczoraj zrobiłam czekoladę z Twojego przepisu, jest pyszna. Dziękuję :ih:
    Podzieliłam na części i miałam z pokruszonymi herbatnikami, płatkami kukurydzianymi, m&m'sami, rodzynkami i sezamem... Ale najlepsza dla nas jest ta z herbatnikami :bigsmile:
  • Cieszę się, że smakowało...!:bigsmile:
  • Zrobilam dzis z mini piankami,rodzynkami I pokruszonymi herbatnikami,rewelacja!!!
  • http://www.chocolatebuttons.co.uk/mini-marshmallows-catering-packs-princess.html

    mini marshmallows - ale napisalam pianki bo nie wiem czy kazdy zna:)
  • o wow:D pierwszy raz widzę te pianki w wersji mini:bigsmile:

    A mi się w tej czekoladzie podoba to, co doskonale potwierdza ten wątek.
    Można do niej wrzucić właściwie wszystko:bigsmile:

    w granicach rozsądku. Cebuli nie polecam:wink:
  • [cite] Dorotak.:[/cite]
    Można do niej wrzucić właściwie wszystko:bigsmile:

    w granicach rozsądku. Cebuli nie polecam:wink:



    :rolling::rolling::rolling:
  • http://www.nokaut.pl/pozostale-delikatesy/pianki-mini-marshmallows-rozowo-biale-180g-fiddes-payne.html

    w PL mozna:)
  • Przestańcie kusić tą czekoladą....Bo nie wiem gdzie tu pasujące mleko w proszku kupić...:confused:
  • A Małgorzata32 nadal na forum?:>

    Te pianki teraz za mną chodzą... nie muszą być mini... jakiekolwiek bym zjadła...
  • Wpadaj do mnie-pyszne
    Sa z ogniska Na patykach,takie duuze,zrobimy Na ogrodku;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.