Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dziś Święto Czekolady

edytowano kwiecień 2011 w Kuchnia
Jaką lubicie?

PS. Na pewno gorzką, jak ja :)

Komentarz

  • Żeby z tego jakiegoś rozłamu nie było.:wink:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]można też gryźć zamiast rozłamywać:shades:

    Gryźć? :shocked: Tego to nawet u Knotza nie ma...
  • Ja tam lubię każdą czekoladę.

    Jak się rozpływa w ustach...:ag:
  • Gdzieś przeczytałam, że jedząc codziennie pół tabliczki czekolady, w ciągu roku przybywa nam 14 kg!!! Ale co tam ! :) I tak jestem okrąglutka :) Uwielbiam czekoladę! Dzisiaj jem Milkę z karmelem i orzechami laskowymi http://ph1.bangla.com.pl/0008/d/229_01_3365.jpg
  • Codziennie pół tabliczki? Aż mnie zemdliło z przesłodzenia... :cool:
  • Czekoladę uwielbiam!!!.
    Mój numer 1 to Hershey's(każda) a na końcu plasują się nadziewane i gorzka:beard:
  • Gorzka:heartsabove: W drugiej kolejności mleczna z całymi orzechami laskowymi. Innych nie tykam.
  • Nigdy nie lubiłam gorzkiej, ale ostatnio w Lidlu była właśnie taka czekolada z różnymi dodatkami np. lawendą, sokiem z limonki, jagodami czy porzeczkami. Pychotka!
    Pochłonęłam całą tabliczkę :shamed:

    A na co dzień, to najlepsza domowa z dodatkami lub tzw. z okienkiem, czyli całymi orzechami.
  • też lubię
    i dzisiaj kupiłem 2 schogetten była promocja w lidu
    a najlepsza promocja to była w kaflandzie milka za 0,33 centa
    a ta duża 300g to za 1,33 euro

    ale dobra jest sarotti

    http://www.sarotti.de/

    Wedel też mi smakuje
  • Uwielbiam mleczną z całymi orzechami laskowymi...
  • Takoż samo i ja:bigsmile:
  • Ja uwielbiam te z nadzieniami owocowymi. Takimi prawdziwymi dżemikami, nie jakimiś kremami:D

    Mam to po Mamie...:bigsmile:

    a poza tym... jak mnie najdzie to lubię każdą czekoladę:bigsmile:
  • Ja też żadną nie pogardzę, ale zdecydowanym hitem jest mleczna z orzechami laskowymi, mniam....
  • [cite] Jagna:[/cite]Gdzieś przeczytałam, że jedząc codziennie pół tabliczki czekolady, w ciągu roku przybywa nam 14 kg!!!

    ja mam taką teorię że jak się karmi, to spoko ;)

    uwielbiam czekoladę, im słodsza tym lepsza
    Milka bez niczego - mniam!
  • Też miałam taką teorię nt karmienia, ale widzę, że ostatnio coś się nie sprawdza:wink::confused:
  • a ja dzisiaj poszczę i nic nie jem
    a to dzisiaj spale te kalorie z wczorajszych czekolad
  • Uwielbiamy - ja i mąż gorzką z orzechami laskowymi, kiedyś wedel wydał taką limitowaną czekoladę - gorzka z orzechami i skórką pomarańczową, rewelacja :gq:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.