Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jasminum - reż. Jan Jakub Kolski polecam

edytowano listopad 2007 w Ogólna
Właśnie odbyłem już rekolekcje Adwentowe , trochę wcześniej ale tak to bywa gdy się jest "związanym" z Jezuitami. Oprócz Mszy Św. - była projekcja filmów Jana Jakuba Kolskiego a następnie spotkanie z reżyserem i dyskusja. Więcej napiszę wieczorem bo muszę skończyć obiad - oczywiście nie zjeść tylko zrobić :bigsmile:

Komentarz

  • ma takie kwiatki jak winogrona troche (znaczy w takie grona zebrane) białe i okropnie intensywnie pachnące - zawsze mnie mdli od tego zapachu :(
    moja mama tez uwielbia ten film :)
  • Tak szybko czas płynie już czwartek
    Wracając do wpisu o filmie
    Jestem pod wrażeniem filmu i reżysera
    Nie będę dużo pisał
    podzielić sie chciałem tylko tym że "duże może zmieścić się w małym"
    to jedna ze złotych myśli Jana Jakuba - interpretację pozostawiam każdemu do rozważań
    Pozdrawiam i życzę dobrego obcowania z filmem , na pewno nie będzie to czas stracony
  • to nie jest krzew tylko drzewo, małgorzato. potrafi urosnąć napwde ogromne, chcesz podrzuce Ci sadzonke :)
    CZEREMCHA_ZWYCZAJNA.jpg
  • najpierw przysle ci probke kwiatów bo moze sie okazac ze reagujesz na zapach jak ja :) mi sie zawsze wydaje ze to straaaasznie długo kwitnie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.