Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pogotowie - "wieczny odpoczynek"

edytowano marzec 2014 w Ogólna
Wbrew pozorom nie chodzi o śmiertelne zejście pogotowia ratunkowego ;) tylko o modlitwę za zmarłych. Często ktoś wrzuca taką intencję do wątku >Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"<, ale "Wieczny odpoczynek" jest tu chyba stosowniejszy. Przypominam, że można za jego pobożne odmówienie otrzymać odpust cząstkowy :)
Proponuję, aby nie wydłużać sztucznie wątku, przyjąć, że "podziękowanie"=obietnica modlitwy, tak, jak w wątku założonym przez Kresowiankę.
«13456710

Komentarz

  • Wrzucam pierwszą intencję - o zbawienie mojego Ojca (zwanego pieszczotliwie Tatulkiem:), w piątą rocznicę jego śmierci. Obawiam się, że nie dam rady dopełznąć dziś na Mszę, więc tym bardziej proszę Was o wsparcie.
    Bóg zapłać!
  • dziś druga rocznica śmierci babci mojego męża
    +++
  • W intencji duszy ś.p. Józefa.




    @Katia - cudny pomysł! niezwykle potrzebna jest nasza modlitwa duszom czyśćcowym! :)
  • W intencji duszy mojej Mamy jeśli ktoś ma minutkę.
  • dziękuję za ten wątek
    =D>

    i proszę w intencji duszy mojej mamy chrzestnej
  • Bardzo proszę w intencji Jana R. zmarł dziś o 5 rano.
  • Poproszę o modlitwę w intencji Taty p.Wiesia.
  • Dziś rocznica śmierci mojej babci, Zofii. Proszę o westchnięcie.
  • @manna - a teraz lepiej?

    Dotarłaś dziś, bo beze mnie nikt nie podbijał ;))
  • nie podbiłam,zapomniałam,się poprawię
    :\">
  • za mego tatę proszę
  • edytowano marzec 2014
    Właśnie sobie przypomniałam :\">  , że 13-ego była rocznica (bodajże siedemnasta) śmierci mojej Ciotki, Marii (Maniuśki). Była b.dobrym i b.zagubionym człowiekiem. Poproszę o westchnienie za nią.

    e: nie jestem dobrą bratanicą, oj nie. To było 13 lutego :(
  • za pana Jana.Jutro pogrzeb.
  • Wątki na forum chyba nie przypadkowo wypływają. Dzis snila mi sie kolezanka z ktora kilka lat pracowalam i ktora miała udar i zmarła. Mlodo.Z tym, ze ona nosiła przy sobie deklaracje bycia dawcą narządów. .juz kilka razy mi sie snila jak opowiada, ze zmarła ale ozyla tylko bylo za pozno i obudziła się w trumnie.zawsze wtedy modlę sie za jej duszę.
    Wiem, ze takie tam sny nic nie musza znaczyc ale ciezko mi z ta okolixznoscia ze ludzie dobrowolnie wyrazaja zgodę na nie ratowanie im zycia.
  • Ja proszę za mojego tatę,dziś miałby imieniny..Zbyszek miał na imię.-Ania.
  • Z śp. Irenę. Dziękuję! 
  • Za mężczyznę ktorego mijałam rano z dziecmi, ktory zginął w wypadku.
  • edytowano marzec 2014
    Za mojego tatusia,dziś mija 16 rocznica. jego śmierci.
  • za zmarłych bezdomnych, zwłaszcza za tych, o których nie ma już kto pamiętać
  • za konajacego ojca mojego
  • Dorota +++ 
  • Zmarł wczoraj póznym wieczorem
  • Proszę o modlitwę za naszego sąsiada , dwa dni temu się powiesił z pewnością potrzebuje dużo modlitwy, przesympatyczny człowiek to był....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.