Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sprawdzone garnki ??? Rada

2»

Komentarz

  • Miałam kiedyś podobny zestaw, z całości zostawiłam sobie tylko... miski z przykryciem.
    Wolę kupować na sztuki, tylko to, co jest mi przydatne. Nie lubiłam termometrów - nie były i do niczego potrzebne, a nie nadawały sie do zmywarki.
  • Ja mam na sztuki garnki korkmazy, są w porządku. Mam też  jeden garnek co ś.p. babcia męża na kredyt wzięła, z takiej nieuczciwej firmy co staruszki naciąga. To ten garnek jest bardzo fajny, tyle że nie kupiłabym go nawet za pół tej wywindowanej ceny. Koleżanka w TKmaxxie kupowała podobne taniej. 
  • O , z TK maxem dobra MYŚL
  • Ikea365+są świetne.
    Ja lepszych nie potrzebuję.
    Najbardziej lubię ten 9l.
  • Jakoś mi tą Ikea kształtowo nie odpowiada plus jeśli kupujesz poza zestawem,dość drogie. Ale rozważam
  • stalgast lepsze
  • To ja jestem bardzo w temacie, bo pare dni temu kupilam garnki. Tescoma Home Profi. 
    Mi badzo odpowiadaja. Nie maja uchwytow przewierconych na wylot, ciezkie, solidne dno. Solidne uchwyty metalowe nie odpadaja, nie pala sie i wbrew pozorom sie nie nagrzewaja. Pokrywki metalowe, lekkie i niezniszczalne ;) (Przez zaparowane szklane i tak nic nie widac. )
    Mam od wieeelu lat podobny duzy gar Tescomy, moj zdecydowany faworyt. Chociaz jak go dostalam zalowalam, ze ofiarodawca za ta cene mi calego kompletu tanszych a dobrych garnkow nie kupil ;)
    No i najlepsze na koniec.
    Komplet 5 garnkow ( 9 czesciowy) nominalnie kosztuje ok 7 stow.
    5 lat gwarancji.
    Kupilam za... tadaaaam... 169 zeta! Znacznie mniej niz wiele lat temu kosztowal moj pojedynczy garnek Tescomy.
    Jesli komus jeszcze sie podobaja, to sprawdzcie czy u Was w Tesc tez maja przecenione. U nas jeszcze ze 2 komplety wcoraj byly. Maja podniszczone kartony. reszta ok.
  • Czy ktoś używa talerzy i kubków z Ikea 365+? Warto?
    Szukam ładnego białego serwisu obiadowego z porcelany, a te z Ikea są tańsze niż Chodzież/Lubiana czy inni polscy producenci.
  • Mam szklanki z Ikea 365+ z hartowanego szkła.
    Jestem bardzo zadowolona
  • Zdecydowanie wolę rondle od garnków. Niedawno wyczaiłam przeceniony egzemplarz marki Tescoma i jestem zachwycona :) Ciągle przypalam jaglankę siedząc na orgu ;)) a on się świetnie domywa :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.