Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

2456728

Komentarz

  • No właśnie :)
  • jestem za ...jeśli chodzi o  wszystkie wyżej wymienione sugestie. Proszę tylko jeszcze jutro opotwierdzenie daty 1 września jako godzinę zero ;-) 

  • ja chcę! jest jeszcze miejsce?
  • Trzeba zatem dopisać @Barbasia ;) brakuje jeszcze dwóch osób ;)
  • Jestem jak najbardziej za Janem Pawłem II. Cieszę się, że ruszamy!! Bo mam poczucie, że ta Róża potrzebna przede wszystkim mi...
  • To ja też chętnie dolacze.
  • A ja poproszę o dopisanie mojej siostry Kingi. Nie jest zarejestrowana na forum,podczytuje tylko,a bardzo chciałaby dołączyć..
  • edytowano sierpień 2014
    Zaktualizowano!! Super ruszamy 1 września!
    @beatasb - też mam podobne odczucie jak i Ty :)
    @megima - Twoim zadaniem jest odmówienie po prostu dziesiątki różańca w podanej intencji. Odmawiasz przez miesiąc czasu tą samą tajemnicę i z tą samą intencją, a w kolejnym miesiącu zmiana będzie i dostanie Ci się inna tajemnica i inna intencja. :)

    UWAGA - dla przypomnienia, osoba, która ma 1 tajemnicę radosną odmawia dodatkowo początkowe modlitwy: Wierzę w Boga..., Ojcze nasz ... ; 3 x Zdrowaś Maryjo...i Chwała Ojcu ..

    edit. poprawilam ostatni komunikat
  • A tu pod tym postem proszę o kliknięcie "podziękuj", żebym wiedziała, że wszyscy ruszają tego 1 września i nikt się nie wycofał. :)

  • Modlitwy początkowe powinny być odmówione tylko przed częścią radosną czyli jeden raz na początku całego różańca.
  • a nie przed kazda? ok zdaje sie na Ciebie w tym temacie bo kurcze u kazdego inaczej.. 
  • Tak jest w mojej Róży ale jeśli w innych jest przed każda częścią to też może być tak u nas. Na pewno nikomu nie zaszkodzi :)
  • Ja dziękuje tak, bo z tel nie mogę inaczej /)
  • W mojej tez tak jest- tylko przed radosna.
  • edytowano sierpień 2014
    U nas w  Róży Rodziców za Dzieci, tak samo. Modlitwy początkowe tylko przed Tajemnicą radosną.
    To moja druga Róża ze Św. Janem Pawłem II jako Patronem. Dla mnie bardzo ok.
    Bardzo się cieszę, że powstała ta Róża.
  • Ciesze sie, ze Patron zatwierdzony!
  • Potwierdzam tu.
  • Cieszę się,że będę w tej róży.Intencja na wrzesień-bingo(bardzo potrzebujemy przezwyciężyć trudności-to nasz największy kryzys od początku trwania naszego małżeństwa-dokładnie od 12lat-dziś rocznica)!Przyjęłam do wiadomości,że odmawiam początkowe modlitwy ;;) Start od jutra!!!Ja dołączyłam jeszcze do kolejnej róży za dzieci,może ktoś chce,wczoraj były jeszcze miejsca...
  • Czy to znaczy, że róż już kompletna? Cz jeszcze mogę się dołączyć?
  • Niestety dla Ciebie mamy komplet...można próbować z kolejna różą
  • Jasne - od dawna się przymierzam, więc na pewno i dla mnie się róża znajdzie :)


  • edytowano wrzesień 2014
    .
  • @Anulcia jak jest jeszcze miejsce to dopisze mnie:)
  • Teraz doczytałam że macie komplet, ten pierwszy post mnie zmylił...
  • spóźniłam się
  • @chabrowa, @beatasb - nie widziałam od Was "podziękuj" w stosownym miejscu - wiecie, że już od dziś się modlimy? ;)
  • @zielonychrupak mogę Cię zgłosić. Zaraz napisze posta w 6 róży za dzieci. Sama się zgłosiłam też.
  • @Beni, ja tez nie czuje przymusu, aby wlasnie JPII patronowal naszej Rozy. Po prostu przeczytalam temat watka "Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji naszych mężów- ruszamy1.09" i wywnioskowalam, ze patron zatwierdzony.
  • @zielonychrupak juz jesteś dopisana do róży za dzieci. Jak chcesz możesz jeszcze tajemnice zmienić, jest jedna wolna. Daj znać.
  • Padla propozucja JPII, wiecej chetnych na Niego bylo, niz na wczesniejsza moja propozycje wiec uznalam ze w takim razie zostaje JPII i tak tez zawarlam w watku. Mozemy jeszcze podyskutowac o zmianie, nie ma provlemu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.