Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1356728

Komentarz

  • Ja już swoją część odmówiłam,jak uśpiłam dzieci :x
  • @Anulcia Oczywiście się wczoraj modliłam :) jakoś nie miałam czasu wcześniej wejść i zobaczyć co się urodziło, a założyłam, że na pewno się modlić będziemy ;) 
    Czyli w tym miesiącu modlimy się tak, jak to już rozpisałaś. Gdzieś w necie przeczytałam o jakimś spotkaniu w róży i wspólnej modlitwie, rozumiem, że to jednak u nas nie wyjdzie? 
    I jeszcze jedno infantylne pytanie być może: jak długo będzie kwitła nasza RÓŻA? :) czy są jakieś ograniczenia czasowe czy coś?

    Dzięki Dziewczyny, że stworzyłyśmy Różę! 
  • no u nas spotkanie raczej malo mozliwe, bo kazfa gdzie indziej mieszka. Modlimy sie wg intencji,ktore rozpisalam przez miesiac, a potem zmiana bedzie. A do kiedy? to chyba od nas zalezy. :) za kilka m-cy mozemy zrobic rozeznanie czy nadal wszyscy chca sie modlic.
  • @megima nie ma w 6 Róży niestety... ale poprzeglądaj wszystkei wątki z Różami za dzieci i jak będzie wolne miejsce (czasem się zwalniają) to napisz do mnie priva to Cię zgłoszę do Róży. :-bd
  • +  
     Tylko się przypominam, że trwam w modlitwie. 
    Pozdrawiam wszystkie "różyczki". 
  • edytowano wrzesień 2014
    @Felicyta, całkiem źle zrozumiałam jeden z Twoich wpisów, przepraszam! Tak to jest jak się czyta z doskoku (wykasowałam).
    Ja też bardzo się cieszę, że  Patron zatwierdzony!! Pozdrawiam.

    edit. Jan Paweł II, to jeden z moich ukochanych Świętych.


  • Droga moderatorko,kiedy zmiana tajemnic?
  • Zdaje sie ze jutro :) teraz jestem tylko z netem na tel. Jak dostane sie do komp to zrobie rozpiske. Ruszamy sie o 1 tajemnice do przodu.
  • Tajemnice Radosne

    1. @Anulcia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @elladoc- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @balbi - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Anka - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Pipijo - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @beabea -  O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @megima - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @beatasb - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Quintana- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @gorzka_czekolada -  O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @felicyta - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@apolonia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @chabrowa - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Beni - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @mammamia- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1.  @zielonychrupak - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @camille - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3.  @Barbasia- O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4.  @WandaB- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. Kinga -siostra @Kasik- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Zmiana tajemnic od jutra, powyżej nowa rozpiska, mam nadzieje, że się nie pomyliłam ;)
  •    Melduję się  i +
  • edytowano październik 2014
    Wszystko jasne
  • co z jutrem??????? już listopad

  • Już już zaraz będzie zmiana tajemnic - jeszcze październik jest :) Dopiero doczłapałam się do komputera, bo cały dzień nie mogłam... zaraz będzie nowa rozpiska :)
  • edytowano listopad 2014
    Tajemnice Radosne

    1. Kinga -siostra @Kasik O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Anulcia - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @elladoc- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @balbi - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Anka- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Pipijo -  O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @beabea - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @megima - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @beatasb - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Quintana -  O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @gorzka_czekolada - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@felicyta - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @apolonia - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @chabrowa - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Beni- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @mammamia - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @zielonychrupak - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3.  @camille- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4.  @Barbasia- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @WandaB- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @Kasik - proszę powiedz siostrze, że odmawia też wszystkie modlitwy początkowe

    edit. zmiana intencji
  • Brakuje mi intencji o zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie. Mój mąż bardzo by potrzebował takiej modlitwy. Czy myślisz @Anulcia,że można coś z tym zrobić?
  • Hmm popatrzyłam i nie podchodzi mi to pod żadną intencję, żeby podciągnąć.. chyba, że zdejmiemy jakąś i zamienimy?
  • Nie wiem, co na to inne osoby, a jakby zamienic intencje "o laske wyboru przez naszych mezow prawdziwych, wierzacych przyjaciol" na te z prosba o zdrowie? Wszystkie intencje sa wazne, lecz ta wydaje mi sie jakby najnizsza w hierarchii.
    Nie chce wprowadzac zamieszania, ale, jesli bylaby ogolna zgoda, to bardzo bym sie uradowala!
  • @gorzka_czekolada-myślę,że Twoja propozycja jest bardzo mądra! Jeśli chodzi o mnie zgadzam się!
  • też jestem za
  • Dobra - czyli 2 światła brzmiałaby- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    A 5 bolesna - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Może tak być? @Felicyta?, @gorzka_czekolada? i inni? To zamienię i poinformuje dziewczyny, którym się zmienia intencja.
  • No to tak własnie zrobiłam. Połączyłam 2 które dziewczyny mi wskazały i dodałam nową
  • Wybaczcie ale ja nie rozumiem co oznacza intencja w której mam się modlić w tym miesiącu. Może ktoś mi wyjaśnić? "o upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów" domyślam się ze chodzi o to co wypowiadają generalnie nasi mężowie ale nie wiem jak to odnieść do upodobania Bożego.
    :)
  • @Beni i @beabea- zmieniła Wam się intencja w stosunku do tego co wczoraj wklejałam. Zwróćcie proszę uwagę :)
  • @camille - intencje, były tworzone przy 1 Róży, nasza jest 5 i nie do końca wiem, co wtedy autor miał na myśli :) ale ja to rozumiem na zasadzie, żeby słowa mówione przez naszych mężów były miłe Bogu. Czasami słyszy się jak faceci rozmawiają między sobą, to ręce opadają :). Możemy trochę zmodyfikować intencję, żeby była bardziej zrozumiała.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.