Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Downton Abbey

1356710

Komentarz

  • @Aneta, sprobuj na stronie vidéos.tmc.tv/downton-abbey
  • Obejrzeliśmy pierwszy odcinek.

    Ta adrenalina gdy łajzowata służka dała trutkę zamiast jajek. Ach... aż się spociłem...

    Bez-na-dzie-ja :P
  • Paweł, a kto powiedział, że będzie adrenalina?
    Nie ma i nie będzie. ;)
  • Ale tu nie chodzi o to by była. Chodzi o to, że ten serial zasysa resztki adrenaliny z krwi i odsyła w niebyt...
  • Village nie ogladalam... Musze kiedys popatrzec.
    Maggie Smith jest swietna aktorka - polecam do obejrzenia tez w 'Ladies in Lavender' w duecie z Judi Dench. I skoro DA, to takoz do obejrzenia 'Gosford Park':)
    Podziękowali 1palusia
  • @Malgorzata jakies 110 km, z poltora godziny jazdy. Ale ostrzegam, ze zamek nie codzinnie dostepny i moga byc klopoty z kupnem biletow, bo ludzie wala drzwiami i oknami, i oczywiscie serial sie kreci. lepiej zalatwiac bilety z duuuuuzym wyprzedzeniem !!!

    Tutaj wiecej info:

    http://www.highclerecastle.co.uk/
  • Ale ani komedia nie jest, ani serial obyczajowy. Nijaki dla mnie.
  • edytowano styczeń 2015
    Very british, indeed.
    Jak sie naogladam takich klimatow to od razu mam ochote na przeprowadzke do Anglii :)
    Kocham je! Chociaz herbatka u ludzi z wyzszych sfer ;) z rozbrykanymi dziecmi (ktore koniecznie chca przewrocic zegar z 16. wieku) moze byc stresujaca. Ale rozmowy cudne :D
  • Wiecie , włączyłam sobie na chwilę pierwszy odcinek. I zachwycona jestem

    zastanawiam si czy się po drodze reżyser nie zmienił, bo te ostatnie 2 serie jakieś takie pozbawione poetyki obrazu.
  • edytowano styczeń 2015
    iitv ale płatnie

    Jeszcze mnie refleksja naszła serialozoficzna. W większości seriali postacie ewoluują ku dobru. I zostaje z tego potem masło maślane , jak już wszyscy wyewoluują.
  • Ja w Święta nocki zarywałam.:-D
  • Nienie, ona już wyewoluowała. Nie obawiaj się :)
  • Na iitv.info nie trzeba płacić. Wystarczy się zalogować. Jeśli pokaże się komunikat o opłatach, trzeba przejść na dół strony i gdzieś z lewej strony będzie napis: nie chcę płacić. Wtedy zostaje się przekierowanym na stronę, gdzie z prawej strony jest: przejdź do wersji standart iitv.info i wraca się na stronę główną.
    Brzmi skomplikowanie, ale to są dwa kliknięcia, tylko trzeba wiedzieć gdzie, bo te napisy są bardzo małe. Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam.
  • Te napisy są małe i nie rzucają się w oczy. A ten drugi dla odmiany jest po prawej stronie na górze.
  • Tylko, że jak nie płacisz, to ci chodzi chyba we wtorki o piątej rano. Bo wtedy, kiedy ludzie oglądają seriale, jest zawsze niedostępne.
  • I mieli specjalny pokój do czyszczenia butów. Ech.
  • Na zalukaj strasznie marna jakość obrazu.
    Ale się wciągnęłam - aż mi mąż dogryza :D

    Tylko czemu te siostry takie wredne dla siebie?
  • W ogóle nie wiem, o czym jest ten wątek :-S
  • Chyba nie bardzo chcę się wciągać.....
  • Babcia jest jednakowoż typowa dla swoich czasów, i na przykład mówi, że bardzo sie angażowała w opiekę nad swoimi dziećmi. Koleżanka zdziwiona: "Naprawdę, ja sobie raczej wyobrażałam, no wiesz, widywanie dzieci specjalnie ładnie ubranych, na godzinę".
    Na co babcia: "Well, but it was an hour EVERY DAY!".
  • Uśmiałam się na pierwszym wspólnym słuchaniu radia :D
  • Znlazłam oryginał, w dobrej rozdzielczości i za darmo na:
    http://video.anyfiles.pl

    Wersje z lektorem też chyba mają.
  • Obejrzałam dwa docinki. Zaczyna się ciekawie ;) zobaczymy co bedzie dalej. Niestety nie dościgłam wersji z subtitles i jest mi przykro z tego powodu bo angielszczyzna rzeczywiście przednia!!!
  • Wciągnęło mnie :) ciekawe.
  • The Village bardzo fajny, choć inny klimat całkiem.
  • Niech was wszystkich drzwi ścisną, człowiek se chodził spać o normalnej porze a nie się wkręcał w jakieś losy bohaterów i teksty starszej pani.
    Więcej was nie czytam, strzelam fochem, od dziś będę Tadeuszem na onecie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.