Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1246728

Komentarz

  • to jak bedziecie zmieniać, dajcie znać bo akurat mam 5 tajemnice światła. 
  • @Quintana - tu chodziło o 2 światła i 5 bolesną, także tego no :)
  • Też jestem za i brakowało mi intencji o zdrowie mężów.
  • A to trzeba było krzyczeć wczesniej, a nie tak w ukryciu :) Jak coś nie pasuje, coś zmienić, to mówcie śmiało!!
  • Krzyczalam, tylko z Anglii i pewnie dopiero teraz moj glos do Was dotarl!!!
    :D
  • Krzyczałaś od wczoraj, ale dopiero dziś Twój głos do mnie dotarł :)
  • @anulcia O! Teraz to jest dla mnie zrozumiałe. Jestem za ta drobna zmiana tej intencji. :)
  • @Camille - to co? O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów,w każdej sytuacji były miłe Bogu.
    Tak może być? Czy jakoś inaczej?

  • Może po prostu : "O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu" wg mnie to jasne że chodzi o każdą sytuację  i wszystkie słowa... azle to jak uważasz. Zdecyduj. Twoja wersja też jest dobra.  Dużo lepiej to wszystko brzmi i przynajmniej wiadomo o co chodzi. :)
  • Ok, to zapodam Twoją wersję, bo krótsza :)
  • Kochani zwalnia nam się jedno miejsce, czy jest ktoś chętny by do nas dołączyć?
  • o swietnie to napisze Ci potem co i jak, bo chwilowo z dzieckiem walcze :)
  • @malagala - przejmujesz w takim razie 4 tajemnicę Chwalebną z intencją - "O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu".
    Przejmujesz ją od jutra :) tzn dziś też możesz dla rozgrzewki odmówić, ale oficjalnie od jutra ;)
    Będziesz miała taką intencję do końca listopada, a potem zmiana, o której zawsze informuję.
  • no to intencja w punkt  :\">
  • Tajemnice Radosne

    1. @WandaB O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. Kinga -siostra @Kasik - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Anulcia- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @elladoc- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @balbi- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @@Anka -  O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Pipijo- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @beabea - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @megima- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @beatasb -  O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Quintana - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@gorzka_czekolada- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Felicyta- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @apolonia- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @chabrowa- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Beni- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @mammamia - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3.  @zielonychrupak- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4.  @camille- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @malagala- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @WandaB - dla Ciebie modlitwy początkowe ;)
  • edytowano listopad 2014
    Zmieniam już dziś tajemnice,bo jutro nie będzie mnie raczej przy komputerze i nie będę miała możliwości.
    Mam nadzieję, że trwacie w modlitwie! :) Gdyby ktoś chciał się wypisać z jakichkolwiek przyczyn, to dawajcie znać.
  • A można się jeszcze dołączyć???
  • Niestety mamy konplet. Czasami zdarza sie jak ostatnio ze ktos rezygnuje i qtedy oglaszamy, takE pozostaje Ci czekac lub zalozyc nowa roze :) moze znajdzie sie 19 osob chetnych. Ja tez tak zqczynalam :)
  • Jutro zmiana tajemnic. Jak ktoś z rana zmawia dziesiątkę to niech odmówi po prostu kolejna tajemnicę. Nie miałam okazji dziś być przy komputerze i zmienić rozpiski ale jutro w dzień nadrobie!!
  • edytowano styczeń 2015
    Tajemnice Radosne

    1. @malagala- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @WandaB - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. Kinga -siostra @Kasik- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Anulcia- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @elladoc- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @balbi - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Anka- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Pipijo - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @beabea- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @megima - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @beatasb - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@Quintana- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @gorzka_czekolada- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Felicyta- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @apolonia- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @chabrowa- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Beni - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @mammamia- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @zielonychrupak- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @camille- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @malagala - dla Ciebie modlitwy początkowe
  • Przepraszam, że dopiero teraz ale natłok spraw mnie zatrzymał, a nie mogłam zrobić tego z komórki.
  • edytowano luty 2015
    Tajemnice Radosne

    1. @Milagro- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @malagala - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. WandaB- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Kinga -siostra @Kasik- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Anulcia- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @elladoc - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @balbi- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Anka - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Pipijo- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @beabea - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @megima - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@beatasb- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Quintana- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @gorzka_czekolada- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Felicyta- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @apolonia- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @chabrowa - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Beni- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @mammamia- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @zielonychrupak- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @camille - dla Ciebie modlitwy początkowe
  • To jest oczywiście zmiana tajemnic od lutego :)
  • Niestety muszę się wypisać. :( Czy znajdzie się ktoś na moje miejsce, czy muszę najpierw sama kogoś poszukać?
  • Wiesz trzeba poszukac. Juz zmiieniam tytul moze ktos akurat bedzie chcial.
    @madzikg - chcesz dolaczyc? Zwalnia sie miejsce.
  • Dzięki. mogę jeszcze osobny wątek założyć, chociaż nie wiem czy teraz trzeba skoro tytuł zmieniony.
  • Spokojnie nie trzeba nowego. Zobaczymy czy madzikg odpowie, bo kiedyś była chętna.
  • @madzikg - haloooo tutaj, widzę, że gdzieś jesteś na forum :) wpadnij do nas ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.