Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1235728

Komentarz

  • Podbije, może ktoś coś zauważy
  • Jakby jeszcze było miejsce to bym się chętnie dopisała, jeśli tylko za "przyszłych" mężów też można ;)
  • Hmm to jest dobbre pytanie...
  • W razie czego ja zaczęłam odmawiać dziesiątkę @camille. Dopóki się nikt bardziej "uprawniony" się nie zgłosi, to ja bym chętnie została, w końcu ten mój (potencjalny?) mąż gdzieś sobie tam żyje (już, mam nadzieję ;)) ), a modlitwa chyba nie ma wyłącznie wymiaru "tu i teraz".. :-/
  • No właśnie tak się zastanawiam, że to chyba nic złego modlić się za przyszłego męża :).
    @camille - to co zamiana? jest zastępstwo, więc możesz już nie czuć się zobowiązana.
    Dziękujemy za Twoją obecność!

    @Milagro - tylko camille ma akurat pierwszą tajemnicę, więc dochodzą jeszcze modlitwy początkowe. Pociągniesz?
  • edytowano luty 2015
    Oczywiście :) Wczoraj odmówiłam samą dziesiątkę (i to nie tą właściwą, bo spojrzałam na posta z 1 stycznia) przez niedopatrzenie, ale dzisiaj już się zorientowałam i odmawiałam z początkiem :)
  • Ok super :) to zaraz Cię tu podmienię w liście, żebys miała czarno na białym :)
  • Ok :) Dzięki Milagro . Tak się składa że ja akurat przedwczoraj odmówiłam z tym początkiem. :)

    Szkoda mi że was zostawiam... no ale muszę być uczciwa, że nie dawałam sobie z tym rady. :(

    Pozdrawiam :)
  • @Milagro- znajdziesz chwilke na priv?
  • @Felicyta, przepraszam, dopiero teraz zauważyłam powiadomienie, czekam na wiadomość :)
  • Zmiana tajemnic

    Tajemnice Radosne

    1. @zielonychrupak- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Milagro - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @malagala- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @WandaB- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Kinga -siostra @Kasik- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Anulcia - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @elladoc- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @balbi - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Anka- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Pipijo - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @beabea - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@megima- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @beatasb- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Quintana- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @gorzka_czekolada- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Felicyta- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @apolonia - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @chabrowa- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Beni- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @mammamia- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @zielonychrupak - dla Ciebie modlitwy początkowe
  • odwiozlam dzisiaj męża do szpitala p świcie. Proszę o westchenienie. Chyba kolka nerkowa...nie wiem jeszcze nic . Dziękuję
  • juz jest dobrze- to chyba byla kolka nerkowa chociaz nie stwierdzono kamienia w USG
    @WandaB- dziekuję . Pare minut przed 9:00 mu przeszło
  • Zmiana tajemnic na kwiecień

    Tajemnice Radosne

    1. @mammamia- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @zielonychrupak - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Milagro- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @malagala- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @WandaB- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Kinga -siostra @Kasik - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Anulcia- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @elladoc - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @balbi- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Anka - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Pipijo - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@beabea- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @megima- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @beatasb- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Quintana- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @gorzka_czekolada- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Felicyta - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @apolonia- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @chabrowa- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Beni- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @mammamia- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • Zmiana tajemnic na maj

    Tajemnice Radosne

    1. @Beni- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @mammamia - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @zielonychrupak- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Milagro- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @malagala- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @WandaB - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Kinga -siostra @Kasik- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Anulcia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @elladoc- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @balbi - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Anka - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@Pipijo- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @beabea- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @megima- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @beatasb- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Quintana- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @gorzka_czekolada - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Felicyta- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @apolonia- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @chabrowa- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @Beni- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • podbijam, kto jeszcze nie widział :)
  • Zmiana tajemnic na czerwiec

    Tajemnice Radosne

    1. @chabrowa- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Beni - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @mammamia- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @zielonychrupak- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Milagro- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @malagala - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @WandaB- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. Kinga -siostra @Kasik - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Anulcia- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @elladoc - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @balbi - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@Anka- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Pipijo- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @beabea- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @megima- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @beatasb- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Quintana - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @gorzka_czekolada- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Felicyta- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @apolonia- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @chabrowa- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • Zmiana tajemnic na lipiec

    Tajemnice Radosne

    1. @apolonia- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @chabrowa- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Beni- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @mammamia- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @zielonychrupak- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Milagro - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @malagala- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @WandaB - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. Kinga -siostra @Kasik- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Anulcia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @elladoc - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@balbi- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Anka- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Pipijo- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @beabea- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @megima- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @beatasb - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Quintana- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @gorzka_czekolada- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Felicyta- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @apolonia- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • Chciałabym zapytać, czy wszyscy są? trwają? U mnie ostatnio ciężko, ale nowy miesiąc nowe wyzwanie!
  • Ja jestem, zdarzyło mi się musieć kilka dni nadrobić, ale daję radę. Mojemu "mężowi" mam nadzieję, że pomaga, w sensie, że mam nadzieję, że on gdzieś tam jest i czeka na mnie ;)
  • że gdzieś jest i rozgląda sie za Tobą!
  • Spóźniona jeden dzień, ale już jestem. U mnie kryzys małżeński, no ale wiem że dzięki modlitwie przetrwamy
  • U nas tez bedzie zmiana tajemnic ale jak dostane sie do komputera.
  • Zmiana tajemnic na sierpień

    Tajemnice Radosne

    1. @Felicyta- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @apolonia- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @chabrowa- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Beni- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @mammamia- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @zielonychrupak - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Milagro- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @malagala - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @WandaB- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. Kinga -siostra @Kasik - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Anulcia - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@elladoc- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @balbi- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Anka- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Pipijo- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @beabea- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @megima - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @beatasb- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Quintana- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @gorzka_czekolada- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @Felicyta- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • Jak ten czas szybko leci... zmiana tajemnic na wrzesień

    Tajemnice Radosne

    1. @gorzka_czekolada- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Felicyta- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @apolonia- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @chabrowa- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Beni- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @mammamia - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @zielonychrupak- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Milagro - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @malagala- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @WandaB - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Kinga -siostra @Kasik - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@Anulcia- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @elladoc- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @balbi- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Anka- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Pipijo- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @beabea - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @megima- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @beatasb- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Quintana- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @gorzka_czekolada- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • To już październik!!!

    Tajemnice Radosne

    1. @Quintana- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @gorzka_czekolada- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Felicyta- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @apolonia- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @chabrowa- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Beni - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @mammamia- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @zielonychrupak - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Milagro- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @malagala - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @WandaB - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@Kinga -siostra @Kasik- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Anulcia- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @elladoc- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @balbi- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Anka- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Pipijo - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @beabea- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @megima- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @beatasb- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @Quintana- dla Ciebie modlitwy początkowe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.