Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

MAM DO ZAOFEROWANIA NOWEGO KONIKA NA BIEGUNACH Z RŻENIEM

edytowano sierpień 2007 w Ogólna
Motto:

:: MAM DO ZAOFEROWANIA NOWEGO KONIKA NA BIEGUNACH Z RŻENIEM ::.
Konik posiada płozy, na które dziecko może zahaczyć nóżki.
Wygodne siodełko zapewni Twojej pociesze wygodę i sprawi, że zabawa będzie relaksująca i bezpieczna. (...) Rżenie konia znajduje się w ogonie. Posiada zabezpieczenie aby nie rżało.


A tak na poważnie, to chciałbym zapytać, czy korzystacie z Allegro i innych stron aukcyjnych, żeby kupować zabawki, książki, ubranka i inny sprzęt dziecięcy. Jakie macie doświadczenia, co warto kupować, a czego nie?

Komentarz

  • Ja kupuję tam bardzo często, teraz np od dwóch tygodni poluję już na sprzęt narciarski dla dzieci. Wiem, że do zimy jeszcze sporo czasu, ale to wcale nie takie proste, kupić coś używanego, czyli taniego, ale jednocześnie dobrego. Sprzedaję na Allegro niepotrzebne książki (w ramach porządków co jakiś czas pozbywamy się niektórych, bo półki pękają w szwach, a wciąż coś nowego dochodzi), ubranka dziecięce, których nie lubię i które już mi się nie przydadzą, czasem jakieś inne szpargały, np płyty winylowe czy stare numery jakiegoś pisma. Od mniej więcej roku mam taki napęd na pozbywanie się gratów, więc co chwila coś tam za parę złotych sprzedaję.
    Kupuję ubranka, czasem zabawki, czasem książki, a czasem coś większego (jak narty dla dzieci czy nosidło). Generalnie bardzo lubię Allegro. To bardzo wygodna sprawa. :bigsmile:
  • Ja zazwyczaj kupuję książki - wiele jest nie do dostania w inny sposób. A dzisiaj wylicytowałem brakującą roletę bagażnika do auta.
  • jejku dziewczyny ale mnie tęsknica wzięła.
    wiem o czym mowa.moja strasza siostra rozmontowała takie cudo w celach poznawczych(miała z10 latek)i nie dało się już przymontować GO do płóz.ale jeszcze dłuuuugo się nim bawiłam.aaaach.piękne stare zabawki.:brokenheart:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.