Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejańska 3

1246716

Komentarz

  • Też jadę tym pociągiem...38 dzień:))
  • edytowano lipiec 2015
    No to jedziemy! Kierunek: Pompeje
    image


    Ja dziś kończę pierwszą błagalną :)
  • Kresowianka jeśli dziś Twe święto to serdeczności ślę :)
  • edytowano lipiec 2015
    Hahah, tak, choć bardziej na zasadzie ,,skoro znajomi składają mi życzenia w lipcu, łatwiej będzie zacząć je wtedy świętować, niż prostować temat" ;) Imieniny zawsze obchodziłam w lutym (dla rodziny dalej tak jest), ale jako że św Marta jest moją ukochaną Patronką, świętuję też i dziś - więc dziękuję! :*
  • Zdążyłam,jestem w 54 wagonie.
  • No nic trzeba w 53 wsiadać wagon :)
  • Powiedzcie, proszę, że macie 6 dzieci, w tym 4 między 5 mies i 6 lat, do tego ed i żadnej babci. Maluch oczywiście ciągnie w nocy. Wydaje mi się, że nie dam rady, ale jak mi powiecie, że dajecie, to... dodacie mi otuchy :) Dwa tygodnie temu w sklepie mięsnym przy kasie leżały obrazki z MB Pompejańska i przypomniały mi o Nowennie. Ja już raz na spółkę z mężem odmawiałam i ciężko było. nie wiem, czy sama dam radę...
  • W czasie karmienia??2-3 dziesiątki spokojnie odmówisz :)
  • @Gosia5, 3 lata temu tak miałam, no jeszcze bez ED, ale śmiem twierdzić, że z ED łatwiej, dało radę :)
  • ech, zaczęłabym ale ostatnie dwie-trzy nowenny mi nie wyszły.
    No ale nie miałam cyckającego niemowlaka, a taki się szykuje przecież :-?
  • Duch ochoczy ale ciało słabe... A z drugiej strony - moc w słabości się doskonali - przechodzę do 54 wagonu. I proszę, westchnijcie za mną :)
  • Codziennie rano odmawiam egzorcyzm do św. Michała Archanioła, aby mi pomógł wytrwać.
    Pomaga :) Fajny ten Anioł :)
  • postanowiłam zacząć od jutra i bach! Mąż wrócił w fatalnym nastroju i żeśmy się pogryźli jak dawno już nie. Akurat jest mi to potrzebne :(
    niech ktoś się za nas pomodli bo będę bała się zacząć.
    Ale od razu mi się intencja wyklarowała,
  • @Haku, jak w intencji szybkiego porodu, to juz mozesz nie zdążyć ;)
    Przepraszam, jak Cie zdenerwował ten żart ;)
  • @Haku-dawaj!!! Ja dzisiaj rozpoczelam rzutem na tasme :).
  • Bo wiecie najlepiej to nie przerywać :)
    Zaczęłam w listopadzie 2012 i jakoś tak mi jedna za drugą leci.
  • Jadę z wami :) zaczęłam 24 lipca
    @maliwiju popieram, najlepiej nie przerywać :)
  • zaczęłam dziś, nie w intencji porodu :D choć znając moje możliwości dochodziłabym do końca błagalnej nim btm urodziła
  • @Agusia, ja tez zaczęłam 24.07 :)
  • To jesteśmy w jednym wagonie ;) miło!
  • Zaczęłam 1 sierpnia. Obym wytrwała!
  • Ja tez od wczoraj.
  • Hej hej jak Wam idzie??

  • Na razie nie jest źle. Skorzystałam z porady i modlę się przy karmieniu. Póki F przy piersi - będzie dobrze. A to nie jest takie pewne, bo go dokarmiam i w każdej chwili może rzucić cyca. niech więc nie rzuca! Chociaż do końca nowenny! [-O<
  • idzie do przodu :)
  • Teraz trudniej, bo skończył mi sie urlop. Dzisiaj jeszcze nic, ale zaraz chwytam Różaniec i do boju.
  • A to ja na urlopie mam. Problem właśnie.
    Cały czas z całą ekipą, do tego stacjonarnie a ja najchętniej w aucie odmawiam.
    A tutaj łatam przez cały dzień po dziesiątce.
  • Zaczęłam 2. lipca, będę kończyć 24. sierpnia.
    Stawia od samego rana na nogi.

    Akurat kilka dni temu byłam w Gietrzwałdzie, a tam wezwanie: "odmawiajcie codziennie różaniec". Aż dreszcz emocji mnie przeszedł. Objawienia w Gietrzwałdzie miały miejsce w 1877 roku i do tej pory codziennie w parafii odmawia się cały różaniec.
  • Mnie poki co idzie bardzo dobrze. Przewaznie do poludnia wszystko zakonczone :)
  • no jak się ma spokojną pracę BEZ krzesła i komputera to se można ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.