Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejańska 3

1235716

Komentarz

  • Aniela, wybieramy się pod koniec sierpnia do Gietrzwałdu :)
  • W Gietrzwałdzie jest pięknie tak spokojnid a niczym mi nie odbiega od Częstochowy.
  • @Haku- dokladnie tak. Zapytaj za tydzien jak mi idzie..wtedy powiem ze przed polnoca jeszcze nic nie odmowione :). Dzis mi sie nie chce, dopiero 1 czesc zmowilam.
  • Podbiję ,może ktoś dołączy...
  • Ja nie lubię w samochodzie, bo osłabia to moją koncentrację i gubię dziesiątki. Ale na rowerze jest już lepiej.
  • ... napisałabym świadectwo tego Tajfuna Bożego Ducha co to u nas przechodził w czasie Nowenny.... ale jakoś nie znajduję słów.

    Może dlatego, ze nie tak sobie wyobrażałam dalszy ciąg..?

    Miesiac temu wyprowadziłam sie od Męża, bo już sie nie dało razem żyć i wychowywać dzieci. Ufam, że to tylko taki etap, że Bóg do czegoś dobrego prowadzi.

    Jestem jedną z tych, które dzięki NP dostały coś, o co nie prosiły.
    Zrozumienie, że mąż jest wolnym człowiekiem (i nie chce patrzeć ze mna w tym samym kierunku) a ja tez jestem wolna (wolna od przekonania że mąż jest moim centrum)....
    I więź z Bogiem, taką, która pozwala kroczyc po jeziorze..... każdego dnia.
  • Chciałabym zacząć, ale mam klopot, żeby intencje ustalić
    I przeraza mnie czesc dziekczynna, ze będę opowiadać o cudach w moim zyciu za sprawą nowenny..
  • W samochodzie to chyba można się modlić, jak się nie kieruje?

    Kiedyś uwielbiałam odmawiać Różaniec w tramwajach. Teraz już nie.
    Ktoś nawet kiedyś powiedział, że tramwaje, to takie jeżdżące kaplice.

    Lubię Różaniec odmawiać statycznie w domu albo na powietrzu. Na przykład w Zaborówcu w takiej półgrocie z Matką Bożą, Pietą.
  • @AgaMaria w samochodzie jak kieruję i jak jadę sama to dla mnie największy luksus różańcowy.
  • @Bridget ale nie jeździsz po wielkim mieście?
    U nas, gdy jeden drugiemu zajeżdża drogę, nie wyobrażam sobie tego.

    Zresztą wiem, wiem...
    mam więcej czasu niż większość z Was
    Ale lubię się zatopić w Różańcu i nie odmawiać tej modlitwy przy innych czynnościach...
    Ale to zależy.
    Czasem i przy innych...
  • Nie mam nawet 10min.żebym była sama Ago...fakt jak nawet jadę do K.to 3dziesiątki na trasie odmówię.Jak jest korek to następne 3 droga powrotna znow 3.W wielkim mieście raczej nie.Kiedyś wracałam do domu okrężną trasą bo mało mi zostało do odmówienia a wiedziałam,że wtedy w domu się nie da.
  • Jasne @Bridget cieszę się, że trwasz... :x
  • @malagala, sama nie zauważysz, jak zaczniesz mówić o dobru, które się stało. Nie ma czego się bać :)
  • aqqaqq
    edytowano sierpień 2015
    @kawusiowa dziękuję za link, zaczęłam dzisiaj pierwszy raz... Jakoś po przeczytaniu tamtego wątka moje 'to nie dla mnie, nie dam rady' nie brzmiało już tak przekonywująco ;) no i na dzień dobry prezent od MB, bo 3/4 nowenny dzisiejszej odmowiłam w ciągu półtorej godziny od decyzji, że zaczynam (synek spał wyjątkowo długo) :)
  • otwieram dzisiaj sok Tymbarka a pod kapslem napis 'Bosko!' :D
  • Ja i mój maz od jutra :-)trochę sie boje czy dam radę,ale mamy wspólna intencje i bardzo chcemy:-)
  • Zaczynam. :)
  • Ja też zaczęłam .
    Po dwóch dniach przerwy:)
  • Zaczęłam.
    Ale jeszcze nigdy :( nie dociągnęłam np do końca więc mam obawy jak to będzie.
    Zmotywowałyście mnie :)
  • ech, wypadły mi dwa dni przez poród i się wahałam czy rozciągnąć o te dwa dni czy zacząć jeszcze raz, ale chyba zacznę jeszcze raz bo mi pilniejsza intencja wyskoczyła.
  • Każda modlitwa miła Matce Bożej...
  • Ja zacznę od jutra :)
  • Musze i ja sprobowac w koncu, musi byc ten pierwszy raz.
    Tesciowa w zeszlym roku pompowala raz, niewiem jaka dokladnie byla jej intencja ale wyraznie jedno z jej dzieci odwrocilo sie od zlego i zmierza ku lepszemu choc powinna pompowac dalej bo wciaz nie jest dobrze.
    Dzis bylo goraco, wahalam sie, Maz demotywowal, ze niepodolam, ale na koniec stwierdzil, ze to jedyny ratunek dla naszej sytuacji. Częsc dziekczynna zaczyna sie w urodziny Meza, a jest za co dziekowac.
  • No - ja zaczynam od jutra
    @Pipijo spróbuj, naprawdę warto
  • Zaczęłam, więc mniej mnie będzie na orgu.
  • To jedna z dobrych stron NP: pomaga w zdystansowaniu się do orga :D
  • NP zaczęta i ciesze sie bardzo!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.