Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Awaryjność samochodów używanych

edytowano wrzesień 2007 w Ogólna
Publikowany co roku przez T??V raport awaryjności samochodów badanych podczas przeglądów w Niemczech przyniósł zaskakujące informacje. Samochody psują się znacznie częściej niż jeszcze 10 lat temu.

Raport T??V 2007 powstał na podstawie wyników przeglądów głównych, w czasie których sprawdzane jest ponad 100 punktów pojazdu. W ubiegłym roku T??V (niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) zbadało 7 005 804 samochodów. Okazało się, że średnia awaryjność 2-3 letnich aut jest prawie o 2/3 większa niż 10 lat temu.

Albo Niemcy przestali dbać o samochody, albo producenci tworzą coraz mniej trwałe auta. Tylko w przypadku 48,3% pojazdów inspektorzy nie mieli żadnych uwag. 33,5% aut wymagało małych poprawek, a 18,2% musiało zostać naprawionych ze względu na usterki oświetlenia, hamulców i układu jezdnego.


więcej...

Komentarz

  • [cite] Maciek:[/cite]Albo Niemcy przestali dbać o samochody, albo producenci tworzą coraz mniej trwałe auta. Tylko w przypadku 48,3% pojazdów inspektorzy nie mieli żadnych uwag. 33,5% aut wymagało małych poprawek, a 18,2% musiało zostać naprawionych ze względu na usterki oświetlenia, hamulców i układu jezdnego. [/i]

    więcej...

    Coś w tym jest. Spotkałem się niedawno z opinią, że współcześnie produkowane samochody są tak do d*.*, że teraz nawet Fiaty są dobre. (Cytuję z mieszanymi uczuciami, bo na swoją Pandę, którą jeździłem 4 lata, nie miałem powodu do narzekania.)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.